RE: Trajna sminka / permanent makeup (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


pari -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.12.2019 18:27:41)

Super voci! Jako dobro izgledas!


Sad mi dodje da i ja uradim iako nisam nikad htela 🙂




branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.12.2019 18:54:05)

odlicno ti je uradila,zaista.ja sam platila 50 e,manje duplo,toliko je u mom gradu,ali mora da se ponovi,ipak..bravo[sm=bravo.gif]

mada,moguce da ce malo izbledeti nakon dve nedelje,meni bar jetse.i sad je na tom nivou isto.




MamaNecaVo -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.12.2019 22:47:24)

Mene je strah da mi se ne svidi😔i onda odlazem.






Dragica Draga -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.12.2019 21:00:56)

Bas ti ih je odlicno uradila, izgledaju skroz prirodne. Imala si dosta svetle obrve jel da? Jesi li ih docrtavala sa necim dok nisi uradila japansko sad?




mama Jo -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.12.2019 22:37:20)

Voci, odlicno ti je uradila!




branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (2.11.2020 15:48:54)

ja sam radila puder obrve ovog puta....ovih dana idem na korekciju.zadovoljna sam bas.videcemo kol,iko ce trajati.




mikica88 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.11.2020 7:06:35)

Trazim Vocicanine obrve da vidim, kad ono post iz 2019. Bas sam luda.




nata11 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.11.2020 8:13:02)


IZVORNA PORUKA: branki*

ja sam radila puder obrve ovog puta....ovih dana idem na korekciju.zadovoljna sam bas.videcemo kol,iko ce trajati.




Branki jel moze slika?

Ja bih ovo probala.




branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.11.2020 15:48:16)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2096427-2746.jpg[/img]
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2096427-4081.jpg[/img]
Evo,nato.u subotu radim korekciju obaveznu.Napominjwm da ovde nista nisam olovkom podebljavala.sve je kako je zena odradila.




Tiziana -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.11.2020 20:33:18)

Ja nesto nisam fan trajne sminke.. Volim brate da izgledam drugacije kad se sredim, a drugacije kad se probudim..

Nisam fan ni mezoterapija, vampirskih tretmana i sl jer provereno ako preskocis samo  jedan tretman posle 3 ili 6 meseci na koliko se radi, lice izgleda duplo starije nego pre prvog retretmana. imam par primera oko mene, meni bliskih ljudi.. 




Sanjica26 RR -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (3.11.2020 21:06:12)

Потписујем. Лепо се осећам у својој "кожи" . И не желим да радим нешто на себи. Ништа ми се од тога не свиђа. 







branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.11.2020 13:38:29)


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Volim brate da izgledam drugacije kad se sredim, a drugacije kad se probudim..



naravno da osoba izgleda drugacije kad se sredi za izlazak ili neku priliku i pored toga sto ima trajnu sminku.ona,konkretno,obrve cine lice izrazajnijim i po meni lepsim,a i nama koje se sminkamo stalno ,smanjuje dosta vreme za sminkanje.
sad se razmisljam da uradim i liniju ajlajnera gore.ona traje 3 godine i ne mora da se koriguje za to vreme.
znaci sa time,samo karmin,podloga neka i malo maskare i eto za svaki dan za posao.5 minuta.




nata11 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.11.2020 14:06:46)

Branki bas mi se svidjaju. Nije slika najjasnija ali kako vidim nema onih linija kako je bilo kod japanskih. (Bar se meni moje nisu svidjale.)




branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.11.2020 14:54:13)

da,nato,nema tih linija kao kod japanskog.drugacija je tehnika rada.




Tiziana -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.11.2020 20:47:06)

Branki, nista licno, ja stvarno nisam taj tip iako volim i dobru garderobu, i dobre cipele, i ne zalim para za negu kose i frizuru, trudim se da kvalitetno negujem kozu itd itd.. ali te trajne stvari i to sto nas cini da sve licimo jedne na drugu, to nije moj izbor.

Sto bi moj sin rekao mama ti bas nisi kao sve druge gospodje🤣




Ana RR -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (4.11.2020 22:25:19)



IZVORNA PORUKA: Tiziana

.. ali te trajne stvari i to sto nas cini da sve licimo jedne na drugu, to nije moj izbor.

Sto bi moj sin rekao mama ti bas nisi kao sve druge gospodje🤣



Slažem se. 
Branki ti si meni prirodno lepa i nikakve korekcije ti nisu potrebne ❤




branki* -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (9.11.2020 21:10:15)

hvala,anci[sm=smiley27.gif]
tiziana,tacno tako sam te i dozivela.ja odradih korekciju.zadovoljna sam.videcemo koliko ce trajati.




vocicana -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (13.11.2020 22:54:14)

Mikica, imam ja fotku, ali sada trenutno nisam u mgucnosti da postavim. Imam korekciju sredinom decembra, nakon godinu dana, tako da cemo se gledati. Zena e sjajna, voolim sto picajzlise i stvarno sam prezadovoljna.




Mirko Svirko -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (19.11.2020 11:05:23)

Branki,lepo ti to izgleda.

Tetka mm je radila usne.Nesto kao da su uokvirene.Kaze da je jakk bolelo.Ja imam guste obrve i pustam ih sada pa da mi jedna devojka lepo pocupa. 




jess021 -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (30.5.2021 18:09:00)

Ja sam danas uradila obrve, microblading. Prezadovoljna sam. Kod jedne poznate u Ns bio konkurs za modela, ja se prijavim i izaberu me, tako da sam prosla odlicno, inace su cene kod nje i do 300€. I to me bas ona radila. I malo studenti 🤣





mama Jo -> RE: Trajna sminka / permanent makeup (30.5.2021 19:55:24)

Stvarno jess! Aj' mi pisi u pp kod koga, da ih pratim ako opet budu imali konkurs 🤣
Ja imam prirodne, svoje, ali vec godinama zelim da ih uradim jer su mi svetle, tanke i nikakve, i uvek mi skupo 🤣😁




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]