RE: Kako kazniti dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


choopa choops -> RE: Kako kazniti dete? (22.1.2017 16:29:48)

Da, po dupetu kad pretjeraju. NIKAD šamar, NIKAD po rukama, NIKAD čupanje za kosu ili uši i slično. Samo po dupetu. I da, budu mirni jer znaju da je to zadnja granica. U principu sve se dešava vrlo rijetko, jer su naučili da se umire tik prije nego dođe do tog momenta.




emicaa -> RE: Kako kazniti dete? (22.1.2017 18:52:42)

ja Doru ne tucem ali pomaze kad joj zaprijetim da ce dobiti batine.Do kad ce to pomagati ne znam.Ali da ide u sobu redovno praktikujemo samo sto se onda tamo dere kao magarac pa me jos vise iznervira.




Sanjica26 RR -> RE: Kako kazniti dete? (22.1.2017 20:19:17)

Dovoljno je da dreknem da obe pobegnu od mene.[sm=smiley36.gif] Kod Sofije po guzi ne pomaze. Ona tera po svome. Vise to ne radim. Nema.efekta.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako kazniti dete? (4.4.2017 14:14:01)

Uglavnom im zabranim nesto sto vole, ili saljem u sobu na neko vreme,cuske bas kad prevrse sve mere, ali to je jako jako retko.




Duškić -> RE: Kako kazniti dete? (4.4.2017 19:34:18)

Ja kad poludim dobije po guzi, ali neverovatno koliko je tvrdoglava...(kako sam se skoro setila sebe dok se svadjam sa mamom) a i soba pomaze.samica [sm=smiley19.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 7:51:36)

E P je dobio po guzi. I ne da.me ne grize savest vec ima srece sto sam ga malo udarila da preko pelene nije ni oset_io ali se uvredio i stavila.sam ga u kavez. Obicno kad 10 puta kazem nw i udaljim ga a on se vrati ja ga stavim u ogradicu al danas je dobil i po guzi..ma nece mene zezati beba od godinu dana

 I lepo se sam smirio. Da vidim hoce li ustajati u stolici dok jede. Svaki put prekid jela i kazna. Ne zanima me. Ustaje u stolici za hranjenje svakih 10 sekundi. Sedi dole sedi dole ne ne ne ne...svako dan vec mesecima. Uhvatim ga za noge povuce na dole.  I tako svako obrok. Danas mi je dozlogrdilo. Ostajace gladan. Dok ne nauci da se sedi i jede




mama Jo -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 8:12:43)

😂😂
Ljisho, razumem te, i moja U to radi staaalno, kad je vezem u stolici za hranjenje vristi najstrasnije, i onda ne mogu da je vezujem... non stop ustaje, ja odlepim svaki obrok, da ne pricam da nema sanse ja da jedem zajedno sa njima ili samo njom. Vrlo se konteolisem, jer kao mala je.
Da me ne shvatis pogresno, ja ibegavam kazne, ja u principu samo pretim, ali starijoj, ovoj mladjoj i dalje trazim nacin, u principu kad kazem ,,ne, ne" stvaeno se povuce, ali ne i kad je u pitanju stolica za hranjenje.




Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 8:16:23)

Mama jo baca se od besa u stolici da zamalo jednom stolica da se prevrne. Ja to tebi ne.mogu opisati. Ja se jednkm okrenula da D dodam parce hleba on je vec bio na STOLU🤤 svako hranjenje mi je stres i muka. E bolece me. Naucice on da se sedi i jede





Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 9:14:54)

Ju jos me drzi bes verovali ili ne





Sanidej -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 9:22:03)

Dobra stara ucena kad su dovoljno razumni




mirana1 -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 10:49:35)

Koliko ja ne mogu da izdrzim u toj kazni, besna sam na sebe.




mama Jo -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 12:58:03)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ju jos me drzi bes verovali ili ne




Taman kad te popusgi stize vreme rucku pa opet [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 13:08:20)

Ali bukvalno to mama jo. Ce se utepam. 





Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 18:31:31)

Rucak prosao identicno. Onda ga spustila pa je onda poske nekog vremena skapirao da je ipak gladan i onda lepo sedeo 😎





mama Jo -> RE: Kako kazniti dete? (29.3.2019 18:49:05)

Hahahaha [sm=smiley36.gif]
Dobro je, eto dokaza kako ispituju granice do kojih mogu da idu 😊




vocicana -> RE: Kako kazniti dete? (30.3.2019 19:08:45)

Moj bas ispituje, ali zbog povremenih histericnih ispada, oduzima mu se igracka, to zbog cega nastupa kao da je iz dzungle dosao, place ali se povlaci u sobu, a po guzi je dobio vise puta, dobro se I kontrolisem ponekad.




Sanidej -> RE: Kako kazniti dete? (30.3.2019 19:53:53)

"Danas cu ti oprati medu i morace da se susi celu noc i sutra ceo dan"  ijaoo samo ne medu :)




vocicana -> RE: Kako kazniti dete? (30.3.2019 20:03:40)

To je tako mala stvar da se dete kazni sa medom, blago tebi kada samo meda vadi kestenje iz vatre.. Ja ne volim da ga kaznjavam, ali svaki red I postovanje mora da se u zivotu nauci.




MimaKos -> RE: Kako kazniti dete? (17.7.2019 10:35:10)

Oduzimanje tableta (koju inace gleda pred spavanje) je jedino sto primenjujem





doramar11 -> RE: Kako kazniti dete? (17.7.2019 11:11:03)

Uskracivanjem aktivnosti koje voli dok me ne zbari, pa ispocetka :)




MimaKos -> RE: Kako kazniti dete? (17.7.2019 15:37:59)

Zabrana odlaska na rodjendane dece iz vrtica :) i kad pripretim upali odmah





mama ivane -> RE: Kako kazniti dete? (17.7.2019 17:01:33)



IZVORNA PORUKA: MimaKos

Zabrana odlaska na rodjendane dece iz vrtica :) i kad pripretim upali odmah





Ot pali kom starije ćerke a  sinu samo pripretim da će ostati bez ručka ili večere pošto obožava da jede i sve bude uredu neko vreme pa opeto sve iz pocetka




MimaKos -> RE: Kako kazniti dete? (17.7.2019 17:10:05)

Kod menw to sa hranom.nije upalilo... ali igracke da cu da oduzmem, isto ,uvek upali




Misha i Ljisha -> RE: Kako kazniti dete? (13.9.2020 12:06:13)

E bas videh da sam pisala na ovoj stranici pre vise od godinu dana. Danas je P opet dobio po guzi. I to je bogme oset_io. Sve se drzao z dupe.  Stvarno ja imam osecaj da treba da mu "slomim duh". Ne znam kako vise sa njim. 10 puta lepo, 300 puta prekinem to sto radim. Sedne da se igram s njim i onda besni iz meni nepoznatih razloga. Itd itd. A majku ti izdevetala sam ga i oterala u krevet. Odmah tajac. Svi se smirili y kuci. Niko ne sme rec da zucne. 





mikica88 -> RE: Kako kazniti dete? (13.9.2020 12:39:05)

Mora nekad i tako ,sta da se radi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>