RE: Pomoć bebi sa grčevima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


lesica -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (9.9.2019 21:56:06)

Sve u svemu, imam utisak da sa tim njihovim stomačićima dok isprobamo sve moguće i nemoguće oni nekako prerastu tu muku.
Samo čelični živci i jake ruke.

Drži se, još malo pa će to biti iza vas.




jess021 -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (9.9.2019 22:01:39)

Nato, skroz se slažem sa Les. Dok sve isprobamo i taman pomisliš e ovo pomaže, a ono ustvari prestali grčevi.

I molim te nemojte krenuti sa kasicama sa 4 meseca 😐




vonavoj -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (9.9.2019 22:06:20)

I ja se slazem sa les i jess,pogotovo za hranu od 4...nisu zreli...




vonavoj -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (9.9.2019 22:09:11)

Nato,moja T je urlala dan/noc do tog meseca..dojena beba,kakila po 4-5 puta dnevno..pazila na ishranu..ma jok,nista..osim sto sam bila nervozna zbog grudi,pa i ona nervozna (izmuzavanje jer su mi bile prepune,jako dugo,pa isla ns posao sa njena 3 meseca).Hocu ti reci da bebe oset_e i nervozu,prenosimo im..pitas se gde gresis,sta da radis,da li dobro radis,i stalno si i ti u grcu,tako i beba onda.




jane1 -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (13.9.2019 20:12:42)

Nikakve kapi nisu pomogle (Espumisan, Biogaja).




Mirko Svirko -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (14.9.2019 2:10:48)

Nista nam nije pomoglo. Ni biogaja ni espumisan, ni topla pelena, ni masaza, ni termofor...Samo je lezao na mojim grudima i tada je i spavao. Dojena beba. Ali plakanjaaa je bilo..Ja nervozna, beba oseca.. sve to ima veze..




nata11 -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (26.9.2019 7:36:42)

Koja je uloga probiotika? Da li se on vezuje za koriscenje Espumisana tj. Preparata za grceve ili ide zbog AD mleka? Jel probiotik kapi koriste sve bebe (bez grceva)? 


Mi izbacili Espumisan, preseli na Lactoza kapi e sada ne znam da li i dalje koristiti Waya kapi ili ne.  




Maslacak15 -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (26.9.2019 8:24:03)

ne koriste nato ,😃 evo mojih troje jos nisu probali probiotik a ni espumisan. nikad. jesu naravno u pocetku imali tegoba, ja mislim da ih sve bebe imaju, to je deo sazrevanja creva ali ja ne smatram da su te stvari svrsishodne i medicinski opravdane. nisu nesto puno plakali ali nisu ni bili bubice. pored ovakve majke ne mogu mirna deca😁





nata11 -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (26.9.2019 9:28:15)

😀😀


Hvala Maslacak. Tako sam i mislila ali rekoh da pitam da nije zbog AD mleka. 
Ona je ovih dana bas bolje ali kao da od probiotika dodatno dobija gasove pa da ne mucim dete bezveze. 
Inace ne znam jesam pisala pedijatar kod koga idem privatno mi rekla da su Espumisan nesto najgore za bebu i da pre nego neko da detetu 5x25 kapi prvo sebi ds tu kolicinu pa da vidi kakav je osecaj. 




Slavkic -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (11.12.2019 23:51:01)

Espumisal





Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 89 90 [91]