RE: Pomoć bebi sa grčevima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


kamičak -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (3.5.2019 16:39:11)

Koliko kosta taj Colief?




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (3.5.2019 22:08:47)

Zavisi od apoteke. U Benu apoteci 3.100rsd( mi platili 2.650 posto imamo  karticu sa popustom). Ima i jeftinije, ali taj dan bilo lose vreme i nismo mogli da se cimamo da idemo na drugo mesto. Mislim da izadje oko 2.300 kad se poruci online sa njihovog sajta. 




kamičak -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (3.5.2019 22:53:59)

Nisu normalni sa cenama




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (3.5.2019 23:27:19)

A ta bocica je samo 15ml i otprilike je za 90 podoja/hranjenja. U prevodu, nama ce izdrzati nekih 9 dana. Tako da ode ceo roditeljski dodatak samo na to. Nego bitno je samo da ima dejstvo, taj vrisak i plakanje je pretesko slusati. A kako li je njemu jadnicku samo on zna. :( 




kamičak -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (4.5.2019 10:29:03)

Ma naravno za to ce se uvek naci, koji roditelj ce stedeti kad je u pitanju zdravlje deteta. Zato i deru jer znaju da ce proci




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (5.5.2019 21:58:48)

Colief je definitivno bolji od Colipreva i Colikinda. Smanjuje intenzitet grčeva i beba ima gasove po ceo dan. 





Rosita -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (5.5.2019 22:47:03)



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (5.5.2019 23:03:47)


Rosi, secam se da sam negde ovo procitala, ali nisam mogla da se set_im ni kad ni gde. Porucivala si sa njihovog sajta? Definitivno ima razlike. Nije carobni stapic da sve resi, ali ima dejstvo sigurno. 
IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.






Rosita -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 1:09:47)

Fil, da, sa sajta.





Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 8:04:56)

Porucila sam pre dva dana i uredno platila preko e-bankinga, ali nema odgovora sa njihove strane. Mada stoji na sajtu da bi danas trebalo da bude dostava za sve poruceno od 24.4. Videcemo, mada juce je malac ceo dan bio uzasno. Ne kaki redovno i taj dan kad se to desi bukvalno je nakon toga nepodnosljiv. Jedino da smiri anti colic music sa YT. 




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 13:08:52)

Ispravka, stize danas paket i svega 2.043 rsd sa sve dostavom. Koliko se apoteke ugradjuju u cenu to je strasno! 




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 13:09:17)


Mislim na kapi Colief. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ispravka, stize danas paket i svega 2.043 rsd sa sve dostavom. Koliko se apoteke ugradjuju u cenu to je strasno! 






dunja RR -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 14:00:54)

Auuu, skupooo!

Nama pomaže Lefax, kupila mi drugarica u Berlinu 2 kutije, ali ne znam koja je cena, nije htela da uzme novac.

Pre toga smo probali Gas Bimbi, oko 700 dinara je kutija. Nisam sigurna da li ej pomogao jer smo ubrzo dobili Lefax.


Preksinoć se celu noć uvijala mukica, tek u 9.30 ujutru smo zaspale. Ujutru sam joj dala Lefax, iskakila se i zaspala, tek posle 9.

IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.





Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 15:35:16)

Jeste skupo Dunja, ali znas i sama kako je kad beba krene da vristi i to traje po dva, tri sata. Samo gledas nekako da pomognes, pa neka kosta koliko god.Da ne ureknemo, manji je intezitet sigurno. Mislim ima grceve i dalje, ali su podnosljiviji. Ne znam za taj lefax da li bi pomogao J posto on bukvalno kaki na 4, 5 dana. I najgore grceve ima taj dan kad isprazni creva. 




kamičak -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (7.5.2019 17:46:20)

Isprobajte Bebicol kad je vec "prva preporuka pedijatara" jel..




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (8.5.2019 7:31:42)


Dunja, saznala sam cenu za Lefax. Od 50ml je 10e, a od 100ml je 17e. A kako se upotrebljava, da ne prevodim nemacko uputstvo?  Moze drugarica da mi kupi, ali imam jos Coliefa za dve nedelje. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Auuu, skupooo!

Nama pomaže Lefax, kupila mi drugarica u Berlinu 2 kutije, ali ne znam koja je cena, nije htela da uzme novac.

Pre toga smo probali Gas Bimbi, oko 700 dinara je kutija. Nisam sigurna da li ej pomogao jer smo ubrzo dobili Lefax.


Preksinoć se celu noć uvijala mukica, tek u 9.30 ujutru smo zaspale. Ujutru sam joj dala Lefax, iskakila se i zaspala, tek posle 9.

IZVORNA PORUKA: Rosita



IZVORNA PORUKA: Rosita

Jeste vala gadno, D mi je imao 6-7 m grčeve, a N oko 2 m. Sa mecec i po otprolike počeli smo colief. Bogatstvo smo dali. Slali nam poklone uz kapi, eto toliko smo poručivali. Njemu je to pomoglo. A starijem nisam ništa davala. Namučio se za sve pare. Mislim da se jedino batke više namučio. Evo ga, čvrst je i očeličen 😁



Ponoviću, naplaćali smo se kao niko za colief. I nema unutra 360 kapi kako piše, sigurno. 3 kapi su bile prava mera za N, smanjivali posle do izbacivanja, ali 4 meseca smo poručivali. Ajde da je bilo i 1 u 10 dana, to je 30000 minimum da smo dali.








Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 9:49:07)

U poslednje vreme su grcevi bili toliko blagi da sam pomislila da su prestali. Ali od juce krenuli nikad gori ili da kazem kao na pocetku kad jos uvek nismo koristili nikakve kapi. Sad razmisljam sta da radim, sa menjam Colief za nesto drugo?!! 🤔 Colikind, Coliprev, Waya, caj od kima, caj za dojilje, caj od kamilice ne rade trajno posao u nasem slucaju. 




Misha i Ljisha -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 10:37:21)

Nesto si pojela sto smeta bebi. Lubenica nadima pa cak i jagode. Razmisli sta ti je bilo na meniju 




Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 10:48:43)

Mozda od gram kupus salate, bukvalno jednu kasiku sam juce uz obrok. Uhhhh.... 




bubulence -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 10:50:18)

Da nije skok u razvoju? Jesi sigurna da su grcevi? 





dunja RR -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 11:28:34)


Fil, nama je Lefax sredip grčeve. Sada joj dajem wayu zbog malo češće stolice. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka

U poslednje vreme su grcevi bili toliko blagi da sam pomislila da su prestali. Ali od juce krenuli nikad gori ili da kazem kao na pocetku kad jos uvek nismo koristili nikakve kapi. Sad razmisljam sta da radim, sa menjam Colief za nesto drugo?!! 🤔 Colikind, Coliprev, Waya, caj od kima, caj za dojilje, caj od kamilice ne rade trajno posao u nasem slucaju. 






Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 13:57:16)

Uhhh, nije skok, bas je klasican primer grceva. Mozda je i od pecuraka, grilovala sam povrce i jela prilicno. Nisam razmisljala o njima. Lefax ce mi poneti drugarica kad dodje ovamo, da i njega probam. Nadam se da ce se do tada ovo sve smiriti. Dala sam mu wayu uz colief.





bubulence -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (24.5.2019 14:00:06)

Fili pečurke su jako teske za stomak. Pre ce biti od njih nego od kupusa. 





Misha i Ljisha -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (25.5.2019 7:25:02)

Da da pecurke su garant.  





Filadendronka -> RE: Pomoć bebi sa grčevima (25.5.2019 11:56:33)

Nesto je od hrane sigurno, dodje mi da ne jedem nista. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>