RE: Sport (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Sanjalicaaa -> RE: Sport (8.9.2017 8:16:17)

Mi krenuli na sportic[sm=smiley36.gif] Na dva treninga smo bili do sada.




AnaTamara -> RE: Sport (8.9.2017 9:01:59)

Sanjaliceeee, mi krecemo u ponedeljak :)




krin 40 -> RE: Sport (8.9.2017 9:03:16)

Srećan početak[sm=bravo.gif]




AnaTamara -> RE: Sport (8.9.2017 9:10:01)

Hvalaaaa <3




krin 40 -> RE: Sport (8.9.2017 9:11:35)

Javi utiske i mi ćemo uskoro (do godine❤) na neki sportić




mama Jo -> RE: Sport (8.9.2017 9:13:45)

Srecnoooo 😊😊 i neka bude uspesno 😊😊




krin 40 -> RE: Sport (8.9.2017 10:41:52)

Ja i beban idemo na zimu na vežbe u bazenu za mame i bebe[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Sport (8.9.2017 10:46:44)

To je sjajno, ima i NS, mislim da je od 4m bebe 😊




krin 40 -> RE: Sport (8.9.2017 10:47:51)

Da da..ovde ima.Davno sam jos to isplanirala




Peace* -> RE: Sport (8.9.2017 14:11:33)

Luka i dalje fudbal (napravio je pauzu tokom avgusta), a Marko je od avgusta krenuo na tenis.
Išao je na nekoliko individualnih treninga da se sustigne sa grupicom, pa su sada njih 5oro na treningu. Koncentracija mu traje oko 30 min a trening 60min, pa eto... tako izgledaju treninzi. [sm=smiley36.gif]




medamisko -> RE: Sport (7.10.2017 14:09:53)

Aki moj trenira fudbal. Planiramo mozda i neku borilacku vestinu.




IvanaSK RR -> RE: Sport (8.10.2017 19:46:04)

Ja smatram da im je jedan sport dovoljan. Narocito kad krenu u skolu..
Sin je, naravno, i dalje opcinjen fudbalom. Presao je u drugu skolicu fudbala. Sam je izrazio zelju i da ode da proba, i da predje. Zao mu je, al kaze da mu je ovde zanimljivije i da je vreme za promenu [sm=smiley36.gif]




Dragica Draga -> RE: Sport (8.10.2017 22:19:33)

Krin jeste li krenuli u bazen?
A ima li negde nekih sportova pre 3 godine?




emicaa -> RE: Sport (9.10.2017 8:10:02)

Ivana slazem se sa tobom da je jedan sport dovoljan.Kad uz to krenu skolske obaveze kad da dijete odmori.




Cvetic17 -> RE: Sport (29.10.2017 12:18:27)

Videti koliko dete zeli i moze, truditi se da se ne preoptereti ali opet i da ne bude previse zaludno. Pratiti decje afinitete i nema problema.




Mala Elena -> RE: Sport (29.10.2017 12:25:05)

Slazem se.
Ima fora kada pitaju Mirku Vasiljevic kako se snalazi sa troje dece, a ona se smeska, kao laganica. A deca joj tipa, vrtic-produzeni boravak-skola baleta-plivanje-dodje kuci na veceru i u krevet. [sm=smiley36.gif]
To je po meni previse.
Moja jos nema afinitete...




IvanaSK RR -> RE: Sport (29.10.2017 12:45:30)

ME, sin je isao na karate, sportic... U vrticu. Fudbalom je opcinjen. Ali bi on i na rukomet, vaterpolo.. On bi sve sportove. I da imam novca ne bih ga upisala na sve.
Odvedes dete na neki sport, proba i vidi da li mu se svidja. Sve skolice sada daju prve dve nedelje besplatno.




Misha i Ljisha -> RE: Sport (24.2.2018 22:50:09)

Dunja trenira hokej i balet. I imamo prvu hokejasku utakmicu naredni vikend. Pita me : Mama sta je to utakNica [sm=smiley36.gif], ajao bice veselo ahah...Rekla sam joj da su ona i njeni drugari crveni i da plavima treba da da gol [sm=smiley36.gif]. Kazu da su malci jako smesni tako da jedva svi cekamo da ih vidimo hihih..samo da sami sebi ne daju golove.

Nego ja ustvari htedoh da napisem nesto o drugarima na hokeju. Iako ih vidja samo na treningu i ono 15 min pre i posle dok se obuku u opremu, jako se lepo druze i zovemo se na rodjendane i druzenja i shvatih da joj je do njih mnogo vise stalo nego npr do drugara iz vrtica. Kaze mm i njemu isto dok je trenirao kik boks, drugare koje je tamo stekao su i dalje drugovi na koje moje da se osloni, i prijateljstvo steceno na nekom sportu kaze traje dozivotno.Nisam to tako posmatrala jer valjda ja nisam trenirala nista.

Da li i vasi malisani vole svoje drugare sa sportova vise nego ove vrticke? [sm=smiley36.gif] Mi smoeto veceras bili sa nasih cak 4 druga sa hokeja i oni se tako lepo slazu da je prosto za nepoverovati. A i zvali smo ih na rodjendan i oni nas.




Srecko47E -> RE: Sport (24.2.2018 22:52:17)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja i beban idemo na zimu na vežbe u bazenu za mame i bebe[sm=smiley1.gif]



Nas dve smo isle 3 puta ali je bebi voda bila hladna.Stalno je vikala brr brr pa smo odustale.




Dora89 -> RE: Sport (5.3.2018 7:30:53)


IZVORNA PORUKA: Cvetic17

Videti koliko dete zeli i moze, truditi se da se ne preoptereti ali opet i da ne bude previse zaludno. Pratiti decje afinitete i nema problema.


[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Sport (5.3.2018 10:37:32)

Mali smo jos, svaki sportic je od 3 godine, ali organizujeno razne sportske aktivnosti u stanu a posebno u dvoristu kad odemo kod bake i deke 😊




dunja RR -> RE: Sport (25.4.2018 17:48:17)

Mi idemo u Bushido i jako sam zadovoljna kako rade sa decom. Evo upravo ga cekam ispred. Mislim da imaju opciju i za mkadju decu od tri godine, mi smo sa 3 krenuli.




Peace* -> RE: Sport (26.4.2018 11:53:43)


IZVORNA PORUKA: Peace*

Luka i dalje fudbal (napravio je pauzu tokom avgusta), a Marko je od avgusta krenuo na tenis.
Išao je na nekoliko individualnih treninga da se sustigne sa grupicom, pa su sada njih 5oro na treningu. Koncentracija mu traje oko 30 min a trening 60min, pa eto... tako izgledaju treninzi. [sm=smiley36.gif]


Au, pa nisam ažurirala. [sm=smiley36.gif]

Luka je batalio fudbal, trenira rukomet, igra za ligu petaka u školi, i zadovoljan je.
Marko batalio tenis, krenuo na džudo još u oktobru, baš je dobar, sad će polaganje za žuti pojas u junu.
[sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Sport (26.4.2018 13:10:15)

Bravo za dečake, Peace [sm=bravo.gif]

Moje dete je skoro krenulo na taekwondo. Dugo smo se premišljali da li da ga upišemo pošto ni mm ni ja nismo ljubitelji takvih sportova i borilačkih veština, ali pošto oni uglavnom rade vežbe istezanja, koordinacije itd a tek nešto malo uče određene pokrete, onda smo prelomili. Mm poznaje trenera (koji je inače bio kondicioni trener Milice Mandić) i on sam je rekao da je ovo više bazični sport i da su još mali za pravi taekwondo, tako da je za sada ok. Treba da odradimo sistematski, nismo još uvek.




gagana83 -> RE: Sport (27.4.2018 0:18:30)

Tekvondo je meni najlepsi borilacki sport. Mozda i jedini koji mi svidja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>