RE: Sport (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Sport (18.9.2020 7:59:31)

Super. Moje obe vise ne idu. A stvarno ne znam i ovako gde udaramo. Obe muzicka skola, T engleski. Možda se vrate sto kaže mm kad porastu. Sofi nece da ide jer nema s kime da se druzi. Ona je stvorena za ples. 





emicaa -> RE: Sport (18.9.2020 8:12:08)

Didy bravo bravo 😊

T je krenula u avgustu na atletiku.Svasta rade ali u sustini atletika je.Veceras imaju prvo takmice,ovo je medjusobno.Imace samo dvije discpline veceras,trcanje na 10 m i bacanje kugle.




jess021 -> RE: Sport (18.9.2020 8:45:37)

Didy, bravo za Sofi. 





mikica88 -> RE: Sport (18.9.2020 12:12:36)

Emice, moja sestricina hoce atletiku, mrsava je , razgibana, bas mi se to svidja.
Pricala joj sestra balet mozda, neki ples, nece da cuje.




flamingos -> RE: Sport (19.9.2020 8:12:00)

Didy,bravo.❤





Didy -> RE: Sport (19.9.2020 8:48:41)

Hvala, žene. 





mikica88 -> RE: Sport (19.9.2020 15:21:42)

Emice kako je bilo na prvom takmicenju!?




mama Jo -> RE: Sport (20.9.2020 8:57:06)

Svaka cast Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?




emicaa -> RE: Sport (20.9.2020 10:58:04)

Teodora je bila cetvrta od njih 10 u njenoj grupi.Ja sam jako srecna ipak je ovo orvo takmicenje.Skok u dalj joj nije jaca strana,da je tu malo bolja bila bila bi jedno od prva tri.





Didy -> RE: Sport (20.9.2020 11:47:45)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svaka cas_t Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?



Ide na moderan balet, ples, ne znam ni ja kako da definišem. Ide 4 godine, ovi joj je 5. Mnogo voli. S kajakom pauzira po sopstvenoj želji do leta. 
Svaka čast za Teodoru! Važna je njihova volja, bez naših nametanja i onda je to ono pravo.




Misha i Ljisha -> RE: Sport (20.9.2020 17:23:06)

Uu kajak je strava. Veslanje takodje. Svaka cas_t.


D nastavlja sezonu hokeja ovo joj je 4. sezona hokeja a 5. sezona na ledu. Nabavili klizaljke. Rukavice su joj jos uvek ok. Ima i novi stap.  Kaciga je podesiva tako da smo u principu ok sa opremom. 
Inace dodje mi da dam.malisu na klizanje. Najmanji broj klizaljki je 25. Njemu je noga trenutno izmedju 25 i 26. Videcemo kako cemo




Sanjica26 RR -> RE: Sport (20.9.2020 22:01:35)

Моје не иду ни на један спорт и баш ми је жао. Просто немамо где то да убацимо.




mikica88 -> RE: Sport (20.9.2020 22:02:57)

Ljisho, pa zar nije mali?




Misha i Ljisha -> RE: Sport (21.9.2020 8:57:13)

Mali je 😂 ali ima energije bilo bi mu zanimljivo i moga mu je dovoljno velika za klizaljke 😂





jess021 -> RE: Sport (21.9.2020 9:01:09)

Ljiso, samo neka negde izbaci energiju. Mi ceni negde krenuti, samo da vidimo kako ce M sa nogom. 





Misha i Ljisha -> RE: Sport (21.9.2020 9:26:26)

Jess kad bih mogla prepodne da ga vodim sad bih rekla sto posto ce ici ali nemamo vise dvoje kola i to je onda malcice neizvodljivo vremenski. A popodne kad je guzva da ga vodim na treninge nesto mislim da ne bi islo. Onako kad je prepodne bude troje do 5 dece u grupi i onda em im se posveti paznja slusaju bolje i nauce da klizu jako brzo.

Nego sad sam se setila. Rusi su blesavi sto se tice hokeja i bili neki Rusi kapiram dosli u NIS da rade ovde u NS. Dovodi mama malog malog decaka na hokej on izlazi sa leda i ona mu daje flasicu na cuclu da pije vode [sm=smiley36.gif] tako ce i P haha




emicaa -> RE: Sport (21.9.2020 16:17:33)

Ja kad sam juce vidjela D kako trce mazem mm ovaj definitivno nije rodjen za sporta Uz to on mrzi sport,cetvrtkom sto imamo zajedno cas fizickog kad treba potrcati njemu bi draze bilo da ga lansiram na mjesec





mikica88 -> RE: Sport (22.9.2020 7:34:07)

Emice[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Sport (22.9.2020 8:37:34)

IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svaka cas_t Didy!!
Koji ples ide, koliko dugo?



Ide na moderan balet, ples, ne znam ni ja kako da definišem. Ide 4 godine, ovi joj je 5.


Super!! Vidim na onoj slici kako radi spagu, a moja J sanja o tome da nauci da uradi spagu [sm=smiley36.gif]
pa zato pitam.
Mi smo krenuli na atletiku i ona obozava. Inace voli tako neke fizicke aktivnosti. Prosle god je isla na sportic, ali sad smo izabrali atletiku jer su treninzi na otvorenom zbog cele ove situacije i jos mi je bolje nego sportic. Volela bih da izdrzi i ide bas ono, sto bi rekli godinama.
Ja sam je htela i na neki ples, ali to je mozda vise moja zelja da ide. Hoce ona, ali nismo jos krenuli, nisam se sad nesto puno ni raspitivala.
Mnogo vise voli neke takve aktivnosti. Recimo vodila sam je jednom i u skolicu pevanja gde deca sede i pevaju. Kad smo izasli napolje ona je pocela da place i rekla da ne zeli ovde vise nikada da dodje [sm=smiley36.gif]
Na pevanju je bila nastavnica sva preslatka, lepa ucionica sva nekako vesela u decijim radovima, sarena... A na atletici trener koji prilicno vice na njih kad nesto ne slusaju, umore se posteno. A eto njoj se vise to svidja ☺️




jess021 -> RE: Sport (22.9.2020 8:59:19)

Mama jo, koliko ih ima na atletici? Mislim njenog uzrasta. Jel ide samo U? 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]