RE: Sport (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Bibilib -> RE: Sport (12.3.2015 9:12:30)

Ja sam za nesto konkretno...Fudbal,kosarka itd.




mila83 -> RE: Sport (12.3.2015 9:14:54)

To jedino da imas poverenja u nekog sto se tice tih skolica,ali sto kazes,nista konkretno tu nema.Mozda samo da im privuce paznju eventualno i da se posle opredele za neki sport.Ipak tamo rade profesionalci...Ja nemam jos iskustva sa tim,moja deca nazalost jos ne idu na sport.ali planiramo nesto.Samo kod nas je mali izbor toga za decu.




Peace* -> RE: Sport (12.3.2015 9:17:25)

Kod nas na DIFu ima "Sportić".
Uče svašta decu, koliko sam razumela. Svi sportovi su zastupljeni.
Takođe, deca ulaze sama sa trenerom, nema mame tate da presvlače decu, oblače i maze. Deca sve rade sama. Kažu roditelji koji su upisali decu da je jako dobro jer se deca osamostale. Takođe, na taj način se dobija preporuka trenera za šta je dete - za koji sport. Valjda 2x godišnje ima javni čas gde roditelji sa tribine proprate razvoj deteta.

Jedino što je meni jako skupo, čini mi se da je oko 4-5.000 mesečno, a treninzi su 2x nedeljno.




Modessty -> RE: Sport (12.3.2015 9:25:20)

IZVORNA PORUKA: mila83

Ipak tamo rade profesionalci...


Baš o tim navodnim profesionalcima se i radi![sm=hudicek1.gif] AL nema veze. Sad je to fensi, da vodš dete u školicu sporta. Zato i košta više nego bilo šta drugo!
A na sport se ide iz ljubavi. Nema ništa od uspeha ako se bar malo ne voli to što se trenira. Ne može neki tamo trener da ti kaže za koji je sport tvoje dete. Ako dete ne voli to što ti tamo neko prečporuči džabe ti sve




Figaro88 -> RE: Sport (2.4.2015 13:48:54)

Ja sam sad zvala da se raspitam o ceni-vezbice rade sa fizioterapeutima i cena je 1800 din a termini su dva puta nedeljno.Ne znam da li je to previse novca a premalo vremena da te vezbice uopste uticu na bilo sta[sm=zmeden.gif]Andrei su stopala "malo ravnija",dali nam vezbice za kod kuce,radimo ih,ali tamo imaju i one loptice,i rade vezbice za ledja,ne znam sta da radimo....




Modessty -> RE: Sport (2.4.2015 14:30:23)

Iskreno Figaro ako rade fizioterapeuti onda se isplati! Nije 1800 din mnogo. Pa trening u sportskim klubovima u NIšu je 1500 din mesečno tri puta nedeljno (uglavnom)




Figaro88 -> RE: Sport (3.4.2015 22:05:49)

Bili smo,Andrei se naravno svidelo,meni ne bas.Cena je 1800din,i to je ok zato sto su stvarno lepo radili sa decom,ali onda nam kaze da ove nedelje nece biti treninga zato sto su praznici[sm=zmeden.gif]Uskrs je u nedelju,a oni idu utorkom i cetvrtkom.Nastavicemo,pa ako budu cesto odkazivali nacicemo nesto drugo.




VVVV -> RE: Sport (2.5.2015 21:49:18)

Da li neko zna da li u Novom Sadu na Limanu ima neki sport
za devojcice od 5 godina tipa ples, folklor, balet
a da nije u kasnim terminima,
tj. da se zavrsava do 18, 19h.

[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Sport (15.7.2015 10:56:22)

Mi smo se raspitali za karate, i od jeseni D najverovatnije krece na treninge ! [sm=bravo.gif]To mu je zelja.Nadam se da to sto nosi naocare nece mnogo smetati.




vikiveki -> RE: Sport (15.7.2015 12:44:25)

Mi smo trenirali gimnastiku,a sada imamo u planu atletiku..a za najmlađeg videćemo jer još nije pokazao afinitet prema nekom sportu[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Sport (15.7.2015 12:53:21)

Blago vama Viki, vi u Sm imate dobar izbor sportskih aktovnosti za decu !




Anarunika -> RE: Sport (16.7.2015 11:47:44)

Što se tiče davanja na neki sport nama nije baš lako. Tata je DIf-ovac,borac dobar poznavalac svog posla i zna koliko je važno poznavati anatomiju tela da u treningu ne bi povredio onog koga treniraš. Nije DIF za džabe bio pri medicinskom fakultetu. Na žalost današnji sportisti ne gledaju na to baš tako i ne poznaju anatomiju baš toliko dobro.
Mi nismo baš za grupne sportove kao što su fudbal,košarka itd. Pre smo za gimnastiku, borilačke veštine ,plivanje... kapoera je odlična jer ima svega.
Arči ima dobru građu za gimnastiku i voleli bismo da ga damo upravo na kapoeru ili baš na gimnastiku mada dobre gimnastike nema baš toliko u Beogradu,a i to što ima nam nije blizu. U stvari nema je skoro uopšte.
A Ika će od septembra na plivanje,i mislim da će biti dobar u tome.




mila83 -> RE: Sport (16.7.2015 13:16:33)

Vi sa tatom mozete vezbati,svakako! [sm=smiley1.gif] Mogu zamisliti Arcija u kapoeri.Blago i vama,kod nas nema nista .




vikiveki -> RE: Sport (16.7.2015 15:09:35)

[sm=bravo.gif] za gimnastiku,moj srednji sin je išao sa sestrom još od 5 god na gimnastiku,i super je sve odrađivao,ja sam mislila da neće znati šta treba da radi jer još je bio baš mali.On me je demantovao a i trenera je oduševio jer je većinu vežbi radio mnogo bolje od onih koji su znatno stariji nego on i duže treniraju.Sve bi bilo super,već je trener planirao da ga vodi na takmičenja,kada je on počeo da se nećka jer tu gde mi idemo na gimnastiku ima znatno više devojčica nego dečaka,pa je moj sin uvrteo sebi u glavu da je to sport za žene i nije hteo više da ide na gimnastiku




Anarunika -> RE: Sport (17.7.2015 11:11:13)

Da to jeste problem. Njima je važna i socijalizacija i često je presudna kod njihovog izbora. Ako se osećaju usamljeno onda neće ni da treniraju.
Mi smo Arčija sa 4 godine odveli na kapoeru ali se tada pokarambusio. Kaže neće da ide na treninge kada može tata da ga uči. Ali u nekom trenutku pokušaću ponovo da mu ponudim pa ćemo videti.




vikiveki -> RE: Sport (17.7.2015 11:16:22)

Ja sada razmišljam šta da radim za najmlađeg sina,da li i njega prvo na gimnastiku pa onda na neke druge sportove,videću ,za sada nije pokazao interesovanje ni za jednu vrstu sporta.




Anarunika -> RE: Sport (17.7.2015 13:11:09)

mislim da ih ne treba forsirati. kada ti se učini da ga nešto zanima onda mu ponudi. Nikad nije kasno, ali prerano može da bude!




mila83 -> RE: Sport (17.7.2015 14:19:25)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

mislim da ih ne treba forsirati. kada ti se učini da ga nešto zanima onda mu ponudi. Nikad nije kasno, ali prerano može da bude!


Slazem se ! Ni ja nisam kod mojih nista forsirala ,pa cak ni nudila,vide oni svoje drugare,igraju se pa mi sami kazu sta im se svidja.Sad bi vec mogli nesto,videcemo na jesen uklapaju li se zelje sa mogucnostima!




jovana jojo -> RE: Sport (23.7.2015 23:19:37)

Moja j. hoće da krene na karate[sm=smiley13.gif]




LP mama -> RE: Sport (23.7.2015 23:22:28)

A moj Luka bi na tenis, razmišljala sam od septembra da ga upišem ali moram da vidim kako bi uskladili školu i treninge.




veselicaa -> RE: Sport (23.7.2015 23:26:40)

Jovana,lp mama pa upisite ih,najlakse je kada dete zna koji mu se sport svidja.




vikiveki -> RE: Sport (23.7.2015 23:26:48)

Imaju li tamo kod vas karate jovana




jovana jojo -> RE: Sport (23.7.2015 23:31:39)

Pa raspitaću se ,ali ja mislim da ona to želi samo zato što ćerka od nekih naših prijatelja ide




LP mama -> RE: Sport (23.7.2015 23:42:05)

Jovana iz Šida si? Mislim da karate treniraju u Partizanu.




jovana jojo -> RE: Sport (23.7.2015 23:48:31)

Da, od skoro sam tu, nisam baš upoznata sa svime što Šid ima




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>