[Obrisana poruka] (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (15.3.2012 10:22:05)

[Sadržaj poruke je obrisan]




indy_25 -> RE: U Zemlji krvi i meda (15.3.2012 10:24:25)

IZVORNA PORUKA: MikicaDE

Ej ljudi vi propagirate nekakvo oprastanje i zaboravljanje, a toga nema i ne sme da ga bude. Sve se opet desilo posle 50 godina bas zato sto smo zaboravili i oprostili.
Ne propagiram ni ja mrznju, al ne dirajte u stare rane.
A sta ces ti indi na srpskom forumu kad imas bosanski? I sta se ti mina istices covekoljubljem kad si izjavila da te bas briga za kosovo jednom prilikom?!



Hahhaha ne mogu da vjerujem sta si napisala. A evo ti i odgovora zato sto nisam vjerovatno kao ti [sm=smiley1.gif] I zbog takvih kao sto si ti se i desavaju ratovi [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: U Zemlji krvi i meda (15.3.2012 10:27:08)

mislim da ova tema treba malo da se zakljuca




Anoniman -> RE: U Zemlji krvi i meda (15.3.2012 10:30:08)

Gagi, ti si otvorila temu, a ljutis se kad neko kaye svoje misljenje. Kakvo god da je, svako ima pravo na njega.
Mene za ovaj film savrseno nije briga, Andju ne mirisim previse, otkako sam gledala usr**i gdin i gdja Smit smucila mi se, tako da film ne bih gledala, kao sto ne gledam filmove ni serije u kojima vidim Bosiljcica, Dolfa Lundgrena i Vudija Alena kao glumca...kao i mnoge druge. Prosto, ne lezi mi.
Svako ima pravo da snimi film kakav hoce, pa jesmo mi snimili onaj srpski film, je l to mozda bolje? Ljudskije? Imamo vece pravo na to nego Andjelina da snima o cemu god vec hoce?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]