sluzava stolica u trudnoci (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


aurora08 -> sluzava stolica u trudnoci (5.3.2012 15:39:25)

Devojke, u 25. nedelji trudnoce sam. Pre otprilike mesec dana pojavila mi se sluz u stolici i stolica mi je svetlije boje sa nekim tamnijim, tvrdjim delovima! Ne znam sta je to i da li je to normalno u trudnoci. Pre trudnoce nikada nisam imala probleme sa stolicom. Da li neka od vas ima slicna iskustva?




dunja RR -> RE: sluzava stolica u trudnoci (13.11.2012 14:51:10)

Korisnica pita:

Trudnica sam u trecem mjesecu, primjetila sam kad imam stolicu da imam sitne male crne tačkice na papiru (sitno kao mljeveni biber) kad se brisem to je ono u sklopu stolice, pa me zanima sta je to, do sad to nisam primjecivala? Hvala unaprijed!
Malo sma zabrinuta pa se nadam da cete mi pomoci da uklonim strah.




Anoniman -> RE: sluzava stolica u trudnoci (13.11.2012 14:56:07)

Kod beba se takve crne trakice i tačkice umeju pojavljivati nakon konzumiranja banane. Ne znam dal može biti tako nešto i kod trudnica. 




Snelle -> RE: sluzava stolica u trudnoci (13.11.2012 15:03:26)

Piješ li folnak ili neke vitamine sa dodatnim gvožđem? Od takvih preparata hoće stolica da bude tamnije boje, ali ne znam baš za te tačkice.




malamaca2 -> RE: sluzava stolica u trudnoci (13.11.2012 17:17:56)

Pijem folnu kiselinu i pregnavit a ne znam otkud te tackice u stolici, malo me zabrinjava samo da bas znam da je normalno pa da ne brinem. Ako neko ima neko slicno iskustvo molim vas pisite.




dunja RR -> RE: sluzava stolica u trudnoci (21.2.2014 19:23:22)

E i ja imam ovo sada.

A ono što me malko brine, je to što, kada imam stolicu, od kako je stomak počeo rasti galopirajuče (ali stvarno), mene jako boli kada idem u toalet, ne dole,ne guza znači (izvinite na detaljisanju), nego u stomaku tokom pražnjenja, posebno donji deo stomaka. Baš, baš boli ..
Da li još nekom tako?

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Korisnica pita:

Trudnica sam u trecem mjesecu, primjetila sam kad imam stolicu da imam sitne male crne tačkice na papiru (sitno kao mljeveni biber) kad se brisem to je ono u sklopu stolice, pa me zanima sta je to, do sad to nisam primjecivala? Hvala unaprijed!
Malo sma zabrinuta pa se nadam da cete mi pomoci da uklonim strah.





New Mom -> RE: sluzava stolica u trudnoci (22.2.2014 9:23:30)

Dunja materica ti naleze na creva. Teze i sam sadrzaj prolazi ali i sami pokreti creva se remete.




dunja RR -> RE: sluzava stolica u trudnoci (22.2.2014 9:45:06)

Hvala NM, pretpostavila sam da je normalno, ali je baš neprijatno, pa sve mislim šta bi mogo da bude ..




Jole84 -> RE: sluzava stolica u trudnoci (22.2.2014 14:01:55)

Dunjči i meni je tako,doduše od kako pijem gvožđe,bole me i guza i stomak,a stolica mi je skoro crna. Nego,zadnjih dana vidim napredak,valjda se organizam navikava [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: sluzava stolica u trudnoci (22.2.2014 14:26:39)

E u pravu si Jole, sada i ja povezah to sa gvožđem, i ja pijem Heferol od skora i od tada je počeo taj bol.




Stranica: [1]