RE: Svilene trepavice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (6.10.2017 13:21:16)

Jao Natooo[sm=jezicek.gif]
Pa.3.5 sata je bas puno. Meni je radila 1.5 i bilo mi je mnogo.
Meni sam postupak nije smetao. Zatvorene oci , pa sta odmaras.
E sad ne znam kakve su te ruske. I koju si duzinu izabrala ali stvar i jeste u tome da.ne budu kao tvoje jer ih nemas...zasto bi inace stavljala vestake.
Ma nisi se jos mozda navikla.
Ja sam uzela srednju duzinu. Jesu naravno duze od mojih al jako mi je to lepo stajalo. Bilo je jos duzih i guscih al mi devojka lepo rece da izgledaju nw prirodno ...kao zvezda Granda [sm=jezicek.gif]




nata11 -> RE: Svilene trepavice (6.10.2017 13:45:09)

Ruske daju volumen, one idu 2-3 na 1 moju trepavicu. 1na 1 su cvrsce i teze i idu kod zena koje imaju jace trepavice. Tanke trepavice ih ne mogu nositi.
Moje su inace veoma duge ali retke, nemam volumen. Ona je morala cura pratiti moju duzinu naravno [sm=smiley1.gif]

Krin [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (25.2.2018 12:52:51)

Dizem temu




Mala Elena -> RE: Svilene trepavice (25.2.2018 12:57:10)

Nato, ti si carica[sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif]
Imala sam zelju ali ipak nisam odradila.
Fino je ko nema vremena ili ne voli da se sminka, samo dodati puder i rumenilo i eto.




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (25.2.2018 12:58:21)

Ma odlicna je to stvar al ne znam da li bi ih opet stavljala [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (29.4.2018 21:03:09)

Super je i uvek delujes nasminkano ali su moje trepavice skroz otpale od silnih korekcija..




mama Jo -> RE: Svilene trepavice (29.4.2018 22:03:43)

Nekako dodju ovi krupnije




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (29.4.2018 22:05:34)

Ljepotica duge trepavice kao pijavice [sm=jezicek.gif]




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (29.4.2018 22:44:03)

Ne isplati se nikako osima ako ces uvek da ih stavljas




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 6:53:31)

Zasto ne? Ja sam ih imala mesec dana super su mi bile. Posle vise nisam htela.puno mi svakih mesec dana da dajem tolke pare na trepavice.




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 10:30:45)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Zasto ne? Ja sam ih imala mesec dana super su mi bile. Posle vise nisam htela.puno mi svakih mesec dana da dajem tolke pare na trepavice.

Pisala sam gore, ja sam ih duze nosila i od silnih korekcija meni su moje skroz otpale, ali skroz!




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 10:32:27)

Ne, pises ne isplati se pa sam zato napisala
A drugo samo na duze... Ja nisam imala problem




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 10:37:46)

Tvoje su mozda jace prirodno..Moje ionako bile slabe i kratke, a ovo me skroz upropastilo.. od mene nemaju preporuku.




Ana RR -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 12:58:18)

Onda ih nisi radila kod dobrog majstora... i korekcije i ne treba da se rade već se svaki put stavljaju nove trepavice.




mama Jo -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 14:28:47)

[sm=smiley36.gif]
Izgleda da danas svako sve ,,zna" da radi




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 14:31:44)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Onda ih nisi radila kod dobrog majstora... i korekcije i ne treba da se rade već se svaki put stavljaju nove trepavice.

Kako kad jedan snop otpadne, sve da skine pa opet da mi stavlja? Na te korekcije ja mislim, i sve koje znam sa trepavicama idu na korekcije.




Ana RR -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 15:16:21)

Sve se skida i stavljaju se nove. Pravi profesionalci koji drže do sebe i svog posla, neće raditi korekciju. Problem je što sada to svako radi a mogu provereno da ti kažem da 80% njih ne radi kako treba, ne dezinfikuje pribor, ne radi pripremu na pravi način itd.




mama Jo -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 15:52:16)

Bas to - svako radi i onda nastane haoy. Mojoj rodjaci su upropastili, uzela je neki vaucer sa popustom u nskom salonu, pokajala se cim jje izasla, ali bilo je kasno




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 20:19:11)

Sigurno da ima puno onih koji su kvazi profesionalci, ali je meni stvarno neverovatno da neko zbog dve trepavice skida ceo kapak( najvise se tada i ostecuje dlaka) i namestao opet sve, iskreno. Ali ja nisam profesionalac




Ana RR -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 20:30:19)

Ok, svakako je tvoj izbor gde i kako ćeš raditi. Ali prirodne trepavice ne smeju da opadaju zbog svilenih.

Juče sam u Lilly-u videla prodavačicu sa ooogromnim trepavicama na kojima se jasno vidi lepak. Jedva sam se suzdržala da je pitam ko ju je tako upropastio ali pošto je bila baš ponosna na njih prećutala sam. Užas.
A tek kada čujem da se devojke ne umivaju i ne peru oči zbog trepavica - [sm=zz_eek.png]




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 20:57:36)

Jao moj Boze, grozote! Hahaha, sledece je da se ne kupaju zbog solarijuma hahaha




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 21:32:04)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve se skida i stavljaju se nove. Pravi profesionalci koji drže do sebe i svog posla, neće raditi korekciju. Problem je što sada to svako radi a mogu provereno da ti kažem da 80% njih ne radi kako treba, ne dezinfikuje pribor, ne radi pripremu na pravi način itd.

Svilene ne mogu da se rade do pola kao korekcija vec samo sve . Kako raditi korekciju trepavice koja je vec do pola izrasla [sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Svilene trepavice (30.4.2018 21:33:49)

Da, i ja koliko znam sve se skidaju pa stavljaju nove.




nata11 -> RE: Svilene trepavice (1.5.2018 7:00:08)

Pa i ja to kazem Ana. Kakva korekcija pa te koje nisu zamenjene ce opasti za nedelju dana.
Sto se mene tice nikada vise. Totalno neprijatno iskustvo.




Anck Su Nmaun -> RE: Svilene trepavice (1.5.2018 7:05:02)

Ja sam posle par meseci na tom nestu imala kao beke bele tackice koje su oticale da li je do toga ne znam...al sam ja to povezala...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>