RE: Svilene trepavice (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


MimaKos -> RE: Svilene trepavice (1.5.2018 7:38:37)

Ljudi, stvarno mnogo zena znam sa trepavicama i sve su isle na korekcije, gde kad ispadne jedan ili dva snopa oni stave nov bez da skidaju sve, ni jednoj ceo kapak nije skidan pa ponovo stavljan, osim ako nista nije dirala pa su one otpadale same i ostala samo trecina (za sta takodje znam primer i izgleda uzasno)..




Ana RR -> RE: Svilene trepavice (1.5.2018 8:17:20)

Da, mnogi saloni i kvazi saloni rade korekcije, to stoji. Ali to je nešto što ne treba da se radi.




MimaKos -> RE: Svilene trepavice (1.5.2018 8:27:37)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, mnogi saloni i kvazi saloni rade korekcije, to stoji. Ali to je nešto što ne treba da se radi.

U svakom slucaju za moje slabe trepavice nisu, bas sam se pokajala.. ali mi jos smesno neumivanje, neee veeerujem! :))




branki* -> RE: Svilene trepavice (27.8.2020 21:56:00)

Je l radio neko skoro?

Razmisljam se..mada sam jednom radila i bilo ke lepo,ali nije dobro odradjeno bilo verovatno i moje su mi otpale bile.




Mirko Svirko -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 0:14:34)

Moja drugarica je radila pre mozda nedelju dana.

Prelepo izgleda. Ja sma videla minival trepavica.. meni se to bas svidja.




Sanjalicaaa -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 7:19:58)

Kada se to stavi onda se ne stavlja maskara? 


I koliko traju vremenski? Jel se rade neke korekcije? 




branki* -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 7:29:08)

Meni je trajalo oko mesec dana.nisam radila korekcije.nisam koristila maskaru.nije bilo potrebno uopste.ali sam ja lose prosla jer su i moje otpale,ne sasvim,ali jesu.mada sam ja radila pre 2 godine mislim,ako ne i vise.zato me strah





nata11 -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:03:10)



IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Kada se to stavi onda se ne stavlja maskara? 


I koliko traju vremenski? Jel se rade neke korekcije? 



Bez maskare. Korekcija nema logike jer one konstantno otpadaju jedna po jedna. Lepo pustis da otpadnu pa ides po nove . Jeste praktično ali ja nisam bila zadovoljna uopste.   Mislim da bih opet stavila zbog praktičnosti ali videcemo..
Meni su kratko trajale, neke 3 nedelje max.




branki* -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:04:39)

Nato,a tvoje prirodne u bile posle ok?kao pre?





nata11 -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:05:53)

Da sasvim ok ali ja sam sklona alergijama i onda me to dodatno iritiralo. A i salonom nisam  zadovoljna 





emicaa -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:06:47)

ja nisam za njih,prekratko traje.Svaki cas idi po jos 





nata11 -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:09:13)

Da i to bas nervira. Krenu da otpadaju odmah sutra. A ja pogotovo nisam tip zene koja uziva u salonima. Mene to sedenje u mestu nervira 





branki* -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 8:50:05)

Isto,nato.Dobro ti je ono sto si napisala da se popije nesto za smirenje pre toga.ja sta god da mi rade,na pola se vec smorim i dodje mi da ustajem,ne mogu da sedim,jos kad mi krene kroz glavu sta mesce ceka i sta imam da odradim..





Sanjalicaaa -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 9:46:13)

Onda to definitivno nije za mene. Mrsko bi mi bilo na 3 nedelje da idem. I da sedim toliko. Gubljenje vremena za mene. 





branki* -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 10:14:07)

Mozda je sad nesto uznapredovalo,zato sam digla temu😂





emicaa -> RE: Svilene trepavice (28.8.2020 10:31:41)

koliko dugo traje ruski volumen,mislim da on traje duze ali nisam sigurna





Mirko Svirko -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 22:30:33)

Meni se ne svdija to.

Moras da pazis kako spavas, sto kod mene nije moguce jer spavam na stomaku. Znaci ja bi umesto trepavica ujutru imala obrve kao Sojic ujutru.Ono prelepo izgleda i nema potrebe da se stavlja maskara. Ali na 3 nedelje po 2500din vec je cifra..A ovaj minival trepavica sto sam videla radi se malim viklerom i nekom hemijom i trepavice ostaju tako uvijene na gore.Nisam probala ali probaci ako neko radi u blizini. U BG rade al kod mene u ovoj tackici gradicu ne rade.




branki* -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 22:32:57)

Da,moras na ledjima da spavas.

A,taj minival,on samo uvije trepavice tvoje?ne produzava ih ni zgusnjava?




Mirko Svirko -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 22:37:25)

Ne. Samo ih uvije. Ali ako su dobre trepke onda budu produzene kada se uviju na gore. 


Baci pogled ovde..http://www.kneginja.rs/ostaleusluge.html


Ja sam tu videla i bas mi se dopalo.




Mirko Svirko -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 22:38:10)

http://www.kneginja.rs/ostaleusluge.html





branki* -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 22:41:28)

Videla.Mada,moje prirodne su lose.kratke i ne bas guste,tako da ne moze minival da me spasi.





Mirko Svirko -> RE: Svilene trepavice (29.8.2020 23:18:11)

A moje duge i guste. Dok nisam lronasla odgovarajucu maskaru nisam mogla ni da ih lepo podignem.

Onda minival nije za tebe Branki.




mikica88 -> RE: Svilene trepavice (6.9.2020 14:12:13)

Simpa su ove trepavice. Generalno me nervira sto su ljudi utripovali da znaju sve da rade. A kod nekog dkbro uvezbanog zasto ne. Odmah lepse izgleda.




vonavoj -> RE: Svilene trepavice (15.9.2020 12:29:30)

Ijaoj,kuma mi juce radila minival trepavica,zene..koje je to sranje i gubljenje vremena.. ona imala kurs,da nayci,pa joj trebao model..reko ok.

Ja sam u soku da za to daju zene pare..prvo traje 2h..drugo efekta nista specijalno...Kapci mi nateceni,ispod oka y okrajevima mi crveno...ja sam inace oset_ljiva..




Sanjica26 RR -> RE: Svilene trepavice (15.9.2020 12:33:06)

Slažem se Von. Bacanje para i gubljenje vremena. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>