RE: Kada sam gubila nevinost (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Khaleesi -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 11:57:14)

Haha za parce hleba verujem... ali nemoj za radijator ako cimne jace udarice dete glavu[sm=jezicek.gif]




amelia -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 12:32:56)

Jaooo pa ja nisam izgleda ovde pisala[sm=smiley36.gif].
Mi smo gubili nevinost zajedno i mm i ja barem mi je tako rekao [sm=jezicek.gif]
Bilo je to 1 septembar 2010. godina. Mesec dana skoro nakon sto smo se verili. Bilo je divno i jako nezgodno jer smo bili u autu [sm=smiley36.gif]. Bolelo je jer nisam bila bas opustena a nisam znala ni kako da se opustim. Bilo je bolno ali mm je bio jako nezan pa je proslo ok...ostalo je jedno Divnooo secanje na taj prvi put tj na.dan kad smo gubili nevinost [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 13:21:06)

e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 13:31:18)

Haha dal je posao il je dosao.
Ionako to sad malo znaci... meni je ta nevinist znacila, izgubila sam je sa deckom kog sam mnogo volela a on mene nije[sm=smiley13.gif] tako da...




Sanjalicaaa -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 13:38:07)

Khaleesi, isto i kod mene bejaše. Ali ako ništa, bolje i tako, nego da se nismo voleli uopšte [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 14:00:50)

Isto i kod mene,kod njega je bilo samo bitno da to uradi a meni je bas bilo stalo ali akd,daleko mu lijepa kuca.Kad sam se udala tad me poceo proganjati [sm=hudicek1.gif]




Mariya -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 14:19:28)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao [sm=smiley36.gif]


Što bre, Emice, kad ste oboje nevini podjednako ste izgubljeni, zbunjeni, smotani, podjednako vam je neprijatno i novo[sm=smiley36.gif]
A jednom mi je neki muškarac rekao, ne sećam se da li drug,kolega ili ko već, da se prva devojka, sa kojom si izgubio nevinost pamti celog života. Nebitno kakva je bila, lepa, ružna, debela, mršava, iskusna, neiskusna, ona je za muškarca uvek na nekom posebnom prvom mestu, bez obzira koliko ih je bilo posle nje[sm=smiley1.gif]
Zato te je Emi taj tvoj proganjao[sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 14:23:45)

Haha Emice ovaj moj prvi me je prosio posle 5 godina, kaa sam se zabavljala sa mm... Nuje proganjao ali je zvao trazio me... haha
[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 15:41:19)

Pa nije morao ni tad ako se nije sjetio prije kad dam lufila za njim.I prije neka dva mjeseca me bocnuo na fb,umirala sam od smijeha [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Kada sam gubila nevinost (3.10.2016 15:58:38)

Haha kakvi su muskarci. Ovaj me zvao kad sam se prvi put poridila da mi cestita[sm=zz_tongue.png] ma daj... bili smo prijatelji na fejsu i tako me bockao i lajkovao slike sa komentarima a onda je dobio block[sm=smiley36.gif] nikad ne znaju sta hoce




krin 40 -> RE: Kada sam gubila nevinost (1.9.2017 17:12:11)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao [sm=smiley36.gif]



Emice prepisujem i potpisujem😁




Mala Elena -> RE: Kada sam gubila nevinost (1.9.2017 17:23:27)

Moj je bio iskusan.




krin 40 -> RE: Kada sam gubila nevinost (1.9.2017 17:26:02)

Što se godina tiče mislim da je falilo mesecak dana do 18[sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: Kada sam gubila nevinost (5.11.2018 18:56:24)

Mislim da ima slična tema, ja sa 21. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]