|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada sam izgubila nevinost
3.1.2009 22:55:40   
Anoniman
Bio je to frajer u kog sam bila zaljubljena... ne možete da verujete. Nakon 8 meseci me je šutnuo i vratio se bivšoj, a ja sam patila još 2godine. U to vreme smo se drugarica i ja takmičile koja će biti duže bez sexa (pošto smo, Bože moj, patile user posted image )...

Uglavnom, sećam se da je bolelo... da sam bežala po krevetu user posted image , ali ... nemam pojma. Sada kada me pitaš, i nije to bio neki bol. Dal sam zaboravila, ili u međuvremenu shvatila da postoji mnogo jači bol - nemam pojma?

< Poruku je uredio viking RR -- 15.3.2011 15:03:09 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:07:44   
prase
Ja sam tripovala da me jako boli, a pričala sam da me jako boli, zato što nisam bila sigurna da želim da izgubim nevinost sa tim momkom. Kada je sve prošlo, osetila sam grižu savesti jer sam shvatila da nije trebalo, pa mi je bilo još gore. Pretpostavljam da je sve to drugačije kada bar misliš da je to prava stvar, pa makar se kasnije ispostavilo da nije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:15:07   
Koka Loka
Nije mi verovao da mi je prvi put (nije bilo ni kapi krvi), a meni to i odgovaralo, tj. nije mi bilo bitno šta misli. Nije bilo strašno, OK, on je bio nežan, pažljiv.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:16:45   
Anoniman
Ni kod mene nije bilo krvi.

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:18:48   
Koka Loka
E Tasho fala ti kao sestri - mislila sam da sam jedina "van pravila" user posted image

Nego, kako bi se nas dve "jadne" udale da smo rođene pre rata user posted image user posted image user posted image  Ostavio bi nas posle prve bračne noći user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:20:04   
Anoniman
Blesačo! user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:22:31   
prase
Ovaj... ni kod mene nije bilo krvarenja... a onda sam se gadno posvađala sa tim nesuđenim, kako boli ako nema krvi? Ma grozno... volela bih da je to bilo neko posebno iskustvo a ovako bih ga radije izbrisala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:22:54   
Koka Loka
Pa stvarno, vidi jadna Anđelka kako je prošla user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:26:21   
Anoniman
user posted image user posted image

Juče sam prvi put uhvatila tu seriju. Nisam baš shvatila šta se desilo?

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:30:22   
Koka Loka
Pozajmiću ti knjigu user posted image  (ako je nađemuser posted image )

Pa dok je bila mlada i neiskusna upustila se, jelte, u letnju morsku vezu sa gdinom Marićem Gojkom, i onda se udala i muž se naljutio kada je uvideo da nije nevina pa se razveli.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:35:21   
Anoniman
AAAAAAAAA

Shvatila sam da je sa Marćem nešto imala. A onaj što je posetio iz Bg je spominjao i nekog Nikolu, koji ima finu curu, ali neku sa mora ne može da zaboravi? Ona se činila kao da je ljubomorna? user posted image  Kako se zove serija? Pa i knjiga? Kada ide serija? (ubiće nas guppy... valjda je otišla da spava)

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:37:04   
guppy RR
PEC PEC PEC!!!!
user posted image

Ovo je tema "Kada sam gubila nevinost"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:39:20   
Anoniman
Pa i Anđelka je gubila nevinost i vidiš šta joj se desilo?!?!?! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:39:48   
Koka Loka
Ma piši dok spava, znaš onu: "Kad mačke nema miševi kolo vode" user posted image

"Ranjeni orao" od Mir Jam - moj muž to zove "Jednonoga žaba" user posted image

Moraš knjigu da pročitaš, ih, i ja sam pozaboravljala. Nisam gledala prvih par epizoda je me smaraju naše serije sa teškom patetikom međutim slučajno okrenuh i vidoh da je "fiiiina", jelte.

Nenada (ne Nikolu user posted image ) je upoznala na moru i predstavila se kao Anita. A on se u nju zacopao. Međutim, oni se znaju iz Okupacije user posted image  kao deca i to je ona skontala tek po povratku kući. Mislim da će u sledećoj epizodi Nenad skontati na su Anđelka i Anita jedna te ista jer će se naći na porodičnom ručku.

Ma 'ajd ti uzmi svoju člansku kartu biblioteeeke pa laganica, ih biće tu još svašta nešto user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:39:57   
guppy RR
Desilo se PEC PEC PEC što je htela uz gubljenje nevinosti i da pročita njigu i gleda seriju user posted image
jadna Anđelka user posted image


< Poruku je uredio guppy -- 3.1.2009 23:40:04 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:40:44   
Koka Loka
IZVORNA PORUKA: Tasha

Pa i Anđelka je gubila nevinost i vidiš šta joj se desilo?!?!?! user posted image


Jest' vala user posted image  Ovo mi pišemo kao nauk mladim i neukim ženama, jelte...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:43:30   
Anoniman
guppy... ignorišem te, kao da nisi tu... user posted image

<guppy dodala: ajde otvori novu temu o toj seriji ili pišite u Kafa, grudi...>


< Poruku je uredio guppy -- 3.1.2009 23:44:17 >

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.1.2009 23:46:10   
Koka Loka
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kada sam gubila nevinost
5.1.2009 8:43:37   
Lu
Kada sam gubila nevinost...bila sam zaljubljena do ušiju,lptirići u trbuhu,predivan osjećaj.
Malo je boljelo kao i drugi i treći put,ali slatko i divno i krasno...
kada smo prekinuli jednostavno se nisam mirila stim...užasna bol u duši,suze,pomišljanje na svakakve ludosti,tako je tada izgledalo tek poslije u životu okusiš i mnogo veće boli...
Priznajem i danas pomislim na njega ponekad,gdje je, kako mu je, s kim je,tek tako zanima meuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kada sam gubila nevinost
7.1.2009 22:31:00   
kumara
Jao meni je bilo grozno, jako me bolelo i dosta krvarilo... Ma nocna mora... user posted image Pri tom se sve desilo sa tipom koji je bio dosta stariji od mene, ziveli smo zajedno skoro 2 godine... i jako se ruzno rastali. Do skoro sam ga mrzela najstrasnije, ali sad mi je vec sve jedno. Izbegavam da se secam tog perioda zivota! user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kada sam gubila nevinost
22.2.2009 3:40:18   
Verus
Ja sam bila jako mlada....i to je bilo sa tadasnjim momkom, a sada mi muzem.  Eto tako je ispalo u zivotu da smo ostali zajedno, to tada nismo znali.  Zaljubljeni smo bili do usiju, onako, klinacki.  Voleli se puno, a ja potajno mislila da necu nikada spavati sa njim, to mi je nekako bilo sveto....bio je divan, pazljiv, nezan, strpljiv.  Prvo vece nije "uspelo" do kraja, pa sam gubila nevinost 2 veceri za redom!  Bilo je krvi.  Posle smo se u drustvu gledali i potajno smesili, kao da krijemo neku najvecu tajnu na svetu.  Secam se da su me bolela ledja, i celo telo, ali je svakim putem bilo sve bolje i bolje i lepse i lepse.  I tako, mi i dalje vodimo ljubav i gledamo da budemo sto vise romanticni jedno sa drugim, da to nesto malo, lepo sto imamo, ta nasa slatka tajna, nikada ne umre.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kada sam gubila nevinost
22.2.2009 9:22:59   
Anoniman
Uf Verus, vec sam mislila da cu biti jedina koja je to uradila sa sadasnjim muzem. Sad mi je laknulo!
Mi smo poceli da se zabavljamo onako bezveze, bili smo dobri drugari ali me je jako seksualno privlacio. Poceli da se zabavljamo, posle tri nedelje probali sex i svideo nam se. Bolelo me je prvi put, ali je on bio jao pazljiv, iako smo bili mladi, imao je strpljenja. Nisam krvarila. Bolelo me je prvih par puta a kad je prestalo da boli ja sam dozivela prvi orgazam sa muskarcemuser posted image .
I danas, posle 14 godina, nam je super u seksu.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kada sam gubila nevinost
22.2.2009 9:39:28   
Buba76
Caos.E a koliko godina ste imale. Mene je sramota,ali imala sam 20- 21,a drugarice su vec uveliko pre mene.Ja pre toga nisam ni bila spremna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kada sam gubila nevinost
24.2.2009 17:48:59   
Brana
Verus to je tako divno i ja sam izgubila nevinost sa tadasnjim deckom tj.sadasnjim muzem,bilo je divno,nije bilo krvi!
Kada sam otisla kod doktorke ona je rekla da mi himen nije pukao nego da se razvukao kao da je od gume,tako da se ja salim sa mm i kazem ja sam jos uvek nevinauser posted image user posted image
I dan danas nam je divno kada vodimo ljubav i sigurna sam da ce tako i ostati!!!!!!user posted image user posted image
On mi je prvi muskarac i poslednji mnogo se volimo i uvek nam je lepo kada vodimo ljubav uvek mi je osecaj i ushicenje kao da je prvi put!!!!!!!!
LJUBAC SA SVE!!!!!!user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kada sam gubila nevinost
24.2.2009 17:58:37   
NadaR
Uff... user posted image Prvi put sa jednim deckom,inace komsijom...
Posvadjala se sa tadasnjim, odjurila kuci i sjela vani na klupu da se izduvam...
Onda dosao on, popili malo i desilo seuser posted image ...
Nije bilo krvi a ni boli... prelijepo...
Znao me poslije puno puta utjesiti i zastititi od svega...
I dan danas kad ga vidim ,negdje u dubini zatrepereuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here