RE: Autosedišta za bebe i decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (14.12.2016 22:21:08)

Ne..skoro sam.citala.novi zakon gde su taksisti oslobidjeni od tog zakona sa sedistima za decu, jer boze moj gde ce oni sa tolikim sedistima [sm=zz_nerd.png]




Animsaj9 -> RE: Autosedišta za bebe i decu (14.12.2016 22:24:43)

ni ja nisam videla taxi sa autisedistem nigde




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (14.12.2016 22:28:44)

Pa nema ih oni su oslobodjeni. Jer onda moraju kako rekose u gepeku da imaju 9 komada za svaki uzrast i sta ako jos i naidje neko sa trojkama [sm=jezicek.gif] a roditelji kao da vuku ne mogu jer su teska i gabaritna.
U stranim zemljama moraju imati ..pa..znaci da ima resenja!




degu -> RE: Autosedišta za bebe i decu (16.12.2016 2:01:12)

Mene ovi bas nervira jer se desi nekad da moramo taksijem, bas sam skiro pitala jednog taksistu sto nemaju makar jedno vozilo sa as, on se zacudio kao sta ce ti za gradsku voznju.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (16.12.2016 3:28:33)

A naj veci broj udesa ae desi bas voznjom po gradu [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (16.12.2016 9:24:57)

Nama se svidja ovo auto sedište :)
[img]https://s28.postimg.org/dn7dveo3d/Screenshot_20161204_172008.png[/img]




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (17.1.2017 23:41:00)

I danas smo kupili ovo auto sedište sto sam stavila sliku u gornjem postu. Jos nam fali kilo ipo da mozemo da ga koristimo [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 9:07:10)

Divota!@!!!! prelepo je Icka, u zdravlju da se sluzite.
MM je napravio cistu filozofiju od auto sedista, tako da sam se povukla i cutim, citao je neke zakone tipa svedske i to, te neke alke koje se pricvrscuju u deo na zadnjem sedistu gde beba sedi, sigurnosni pojasevi, preko grudi, ispitivanja verovatnoce sta je sa detetom i koji procenat ne daj boze za udes i poved...pu, pu, pu. Tako da ce sediste kostati 200 e, ali on finansira, za svoj aut9o, ja cu uzeti najjeftinije za moj auto kada since i ja idemo negde. Za sada jaje.




Ana RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 10:25:33)

Voci, potpuno razumem tvog muža [sm=smiley36.gif] i mi smo tako studirali i platili preko 300 evra sedište [sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 10:54:28)

Posle onog konkursa kad je RR poklanjala autosediste, i kada sam saznala sve na sta treba obratiti paznju pri kupovini as, bas sam se smorila bila sa nasim sedistem. To smo sediste prebacili kod svekra, a mi kupili drugo.
I treba se raspitati, a ne tek tako kupiti. Pogotovu kad neko cesto putuje.




emicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 14:21:58)

Kad smo Doru htjeli iz jajeta u sjediste mi nismo gledali kilazu nego da moze sto duze biti u jajetu.Cini mi se da smo je do 11 mjeseci tako vozili.Ne znam do kad cemo Davida.Mili bi i sa njim tako a ja bih ga ranije okrenula,zao mi ga [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 15:05:44)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
mislim da je mnooooogo visocije od 135 [sm=zmeden.gif]


Anck, izvini, nikad nisam čula da neko mlad kaže visočije [sm=smiley1.gif] ja večito ispravljam svekijevce da ne govore tako pred Markom [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 15:30:41)

Ivana ovo sediste nema onaj lezeci polozaj koliko se secam?
Nama sledece godine dolazi novo sediste na red i mislim da cu uzeti chicco. Da imam para moj izbor bi bio ili romer ili cybex.
Iz mog iskustva sediste je veoma bitno i veoma prakticno. O sigurnosti ne bih ni komentarisala.
Ne znam kako bih funkcionisala bez sedista, mogla bih se odmah obesiti. Ovako on cim ga stavim u sediste drema.




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (18.1.2017 16:47:48)

Wiv, nema lezeci polozaj,i jedino mu je to mana. Ovo je od 9-36 kg.




veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (21.1.2017 19:42:49)

Ivana divno je i mi njega gledamo [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (22.1.2017 9:08:12)

Mi smo neko svemirsko videli, sigurnost je najvaznija, ne daj boze da se nesto desi. Ne znam sta je na kraju odlucio, ali ovo ima neke kuke stoide direks u sediste od auta da ne moze da mrdne, kaisevi preko grudi izmedju nogu, izvlacenje za spavanje, sve u svemu Anci cirka 300 e, ali samo da je sve pod konac. Nisam ni znala kakva je to zezancija.




wivern -> RE: Autosedišta za bebe i decu (22.1.2017 9:37:44)

Ivana ja sam zato odustala od tog sedista i uzela ono sa polulezecim polozajem. Mi smo dosta putovali i to nam je bilo bitno, mada i sad dosta vremena provodimo u kolima.
Ali mi je to sediste superiska.
Voci 300e nije mnogo za dobro sediste, ja da imam finansije kako treba ne bih razmisljala.




Kikivava -> RE: Autosedišta za bebe i decu (23.1.2017 14:20:01)

Kako smestiti troje dece, tj. tri autosedista u automobilu? Deca su 5 godina, 2 godine i mala beba 3 meseca




Ana RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (23.1.2017 14:23:12)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Mi smo neko svemirsko videli, sigurnost je najvaznija, ne daj boze da se nesto desi. Ne znam sta je na kraju odlucio, ali ovo ima neke kuke stoide direks u sediste od auta da ne moze da mrdne, kaisevi preko grudi izmedju nogu, izvlacenje za spavanje, sve u svemu Anci cirka 300 e, ali samo da je sve pod konac. Nisam ni znala kakva je to zezancija.


To je isofix, to ima i naše sedište. Super stvar.




lesica -> RE: Autosedišta za bebe i decu (23.1.2017 14:27:24)


IZVORNA PORUKA: Kikivava

Kako smestiti troje dece, tj. tri autosedista u automobilu? Deca su 5 godina, 2 godine i mala beba 3 meseca



Kikivava, zavisi koji je automobil u pitanju, i zavisi koja su auto-sedišta u pitanju, ali uglavnom teško da mogu da se smeste tri sedišta, ili bude baš knap knap.




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (23.1.2017 17:29:31)

E Anci jeste,to je to! Slikacu ga kada ga kupi bas da prikazem sve te dodatke




emicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 15:07:52)

mi smo kupili prije dvije sedmice za Davida Chicco sjediste,od 9-18 kg,moze se blago spustiti u lezeci polozaj.Ali ja i dalje ne znam dal da ga prebacim u njega ili da ostane u jajetu dok moze.Sad kad krenemo za Doboj bilo bi mi lkse u ovom sjedistu a bilo bi i njemu zanimljivo da vidi nesto.Opet strah me dal je bezbjedno za njega kao da sjedi u jajetu [sm=zmeden.gif]




choopa choops -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 16:47:55)

emice, znam da bi mu bilo zanimljivije u vecem sigurno, ali ja bih ga ipak vozila u jajetu.




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 16:56:43)

I ja bih ga ostavila u jajetu.. Bolje da im je sediste mrvicu malo, nego veliko.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 17:09:06)

Mi smo ae prebacili jer kod nas ima polozaj da se izvuce pa.onako polu sedeci, cim je mogao da sedi...oko 4- 5 meseci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>