RE: Autosedišta za bebe i decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


emicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 17:10:11)

Anck i kod nas ima taj polozaj ali mene je opet strah nesto.
A ima on jos mjesta u jajetu.




choopa choops -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 22:44:15)

emice da li mu glava prelazi sjediste, odnosno viri iz njega? Kad ga sjedneš u njega, da li su mu pojasevi (ona rupica gdje izlaze) iznad ili ispod ramena?

Ako viri glava i ako su pojasevi ispod nivoa ramena, onda ga prebaci u to vece, u suprotnom ja bih ga vozila u jajetu i dalje...

Edit: Moji su se svo troje vozili u jajetu (0-13kg) do otprilike godinu dana, i bilo im je po propisima. Ali ako je malo sjediste, onda bolje da pređe uveće zbog sigurnosti.




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (6.4.2017 23:04:13)

Gledala sam danas za svoj auto sediste, ne bi kupovala neko ne znam kakvo, videla sam neko Nania sediste od 9-36 kg.
Kakva su vasa iskustva? Damjan vise ne lezi u jajetu vec sedi. Bas sam u dilemi da li smo zreliza vece sediste. Choopo, hvala ti,. uvek kada tvoje procitam nesto meni bude lakse.[sm=smiley31.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 5:57:52)

Mi imamo Nania, dobili ga, ja sam zadovoljna. Udobno je, nije vrhunsko ima.i boljih ali je ok. Isto se izvlaci ima taj polozaj gde.beba moze lepo da.pajki.
Emi koliko je tvoj bebac? Ne vidim sa mob. Kazem mi smo presli kad su nam rekli da moze u sedeci polozaj. Negde oko 5 meseci.




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 7:57:59)

David ima devet meseci.
I nase je Nania, al od 9-36 kg, ne može da se izvlači.




veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:04:10)

Ivana zato ga jos nismo uzeli,inace se i nama svidja vase.Nina se uspava odmah u kolima,a u jajetu mi je mnogo bolji polozaj,ova sedista su mi tek mozda od godinu dana a mozda i kasnije.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:18:52)

Ih Emice pa mozes slobodno. Meni to jaje ne deluje udobno, mozda za prvu pomoc 10 minuta po gradu za duzi put je uzasno ne udobno! Meni je V stalno plakao u njemu...sem prvih dana [sm=jezicek.gif] cim smo ga smeatili u ovo normalno uziva!
Sa T smo putovali na more u jajetu ali ja sam.joj svasta nesto postavila.ispod skoro poravnala ali ja sam sedela pored nje.




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:21:55)

Ej Anck hvala, meni treba za moj auto, ne gledam neko ne znam koliko skuplje ili kvalitetnije, samo za kratke relacije na koje idem sa detetom, vidim da ima 5 tacaka vezivanja, mama i tata bi mu uzeli za rodjendan, pa zbog toga pitam, e bas ti hvala.
Muz je gledao neko isofix nesto sto se vezuje u sasiju auta, sto ide od lezeceg do sedeceg polozaja.
Vesela, ja sam napisala cini mi se, moj sin sedi u jajetu,m retko zaspi u autu, ali da probamo, jaje je svakako tu, pa cemo ga koristiti dok ide cela prica.




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:23:06)

Veselice, da, i maca se uspava skoro odmah, nekad mi i u dnevnoj sobi zaspi u njemu[sm=smiley36.gif]
Sin je imao ono od 0-18 kg i bas dugo smo ga koristili, posto mu težina nije jaca strana :). Mozda sam i njoj trebala takvo da uzmem..




veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:26:34)

Da znas,ta su meni odlicna bas sam ih gledala.I nase jaje je 0-9 Nina nece moci jos dugo da bude u njemu,vec sada je onako knap.




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:30:58)

Damjan kipi na sve strane, usko mu je kod ramena, gla viri gore, jedina mu je zabava beskrajna da udara nozicama od naslon sedista, jer ga vozim napred, pa je to uzivancija. Pre neki dan je kao mutav na telefon da se dohvati menjaca da menja brzinu. hahhhahaaa




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:40:29)

Evo, ja sam je upravo slikala i mislim da joj je veliko...
[img]https://s16.postimg.org/wdiecuqsx/IMG_20170407_083629.jpg[/img]

[img]https://s16.postimg.org/dz7v8vei9/IMG_20170407_083413.jpg[/img]





veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:42:16)

Kakav radoznalko,preslatka je [sm=smiley27.gif]
Bas je porasla u odnosu na prosli put kada si je slikala u njemu.




Ana RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:42:27)

Jao živote, koliko je ona medena [sm=smiley27.gif]




vocicana -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:42:49)

Jeste veliko, ali je divnnaaaa[sm=zz_inlove.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:43:46)

Ivana.pa.ovo je vise kao buster sa naslonom, mi smo takavo koristili ali tek sa 4 godine rekla bih.
Meni je jako bilo bitno da ima taj polozaj izvlacenja jer kad zaspe, lepo mu je udobno i u polu lezecem je polozaju znaci ne spava sedeci.




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:50:34)

Hvala vam, evo salje vam osmehe :)
Anck, to je sediste od 9 kg, isto Nania. To što smo mi sitni je druga prica [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:51:41)

Svasta ste napisale [sm=smiley1.gif]
Slikacu i ja posle svog srecka u sjedistu pa da vidite.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:54:42)

Ma da videla sam, a kazem mi smo imali ono manje, ne znam.kako ide sa kilazama ( imamo ih svakakvih [sm=jezicek.gif]) pa smo tek kasnije presli na ovo. Jel se rasklapa mozda?




veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:55:21)

Emice volimo mi da pisemo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ivana bas tako,zavisi i od gradje deteta,imam drugaricu ima bas sitnu bebu moci ce u jajetu do druge godine.A sediste je divno,meni deluje bas udobno,kada su stariji ionako ne spavaju toliko vec vole da razgledjuju.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 8:58:01)

Pa moji bogami spavaju, i to bas cesto zaspu. Nekad znaju i po gradu da zaspu predvece kad ih vodim sa treninga [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 9:00:51)

Znate sta, vozicemo se mi jos u jajetu, pa cemo za koji mesec preci u ovo. Ako bude bas problem, prodacu ga i kupiti drugo :)
Anck, kako mislis da li se rasklapa?




veselicaa -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 9:02:49)

Ma zasto da prodajes novo sediste,koristice ga samo jos malo da poraste u visinu.




Anck Su Nmaun -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 9:04:34)

Ma samo malo da porastete sediste ce biti super [sm=smiley20.gif]




choopa choops -> RE: Autosedišta za bebe i decu (7.4.2017 12:31:15)

Ivana ne da joj je veliko, nego i neudobno baš djeluje za nju tako sitnu.

Ali Boze kako je slatakkkaaaaaaaaaaaaa [sm=9nebesa.gif][sm=zz_wub.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_inlove.gif] )

voci ne znam koje ono bješe sad AS imate, aliako mu viri glva, stavi ga u vece.

Mojima je jaje baš bilo udobno, ne znam kako kažete "neudobno" [sm=zmeden.gif] Naročito za duže puteve, a prelazili smo i po 800km u jednom pravcu. Meni je zao što i ova veca ne mogu da se spuste u polulezeci, ali znam da je ovako sigurnije, pa kao ajde nema veze.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 [96] 97   Sledeća stranica >   >>