RE: Anticelulit masaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


sanji -> RE: Anticelulit masaza (14.6.2012 15:45:00)

Ima ih gomila ali takvi tretmani uglavnom uklanjaju površinski celulit i zatežu kožu, dok onaj dubinski ostaje netaknut ili tek malo načet.




Capa -> RE: Anticelulit masaza (14.6.2012 16:08:56)

Deluje mi da se stvarno razumeš, jel ti ro profesija ili iz iskustva?
Šta bi ti preporučila?




sanji -> RE: Anticelulit masaza (14.6.2012 20:46:55)

Bila profesija do porođaja. [sm=smiley36.gif] Sad planiram da menjam. Od svih tretmana masaža je po mom mišljenju najpristupačnija stvar koja daje jako, jako dobre rezultate (naravno zavisi od masera a i od onog ko se masira). Ako hoćeš da ti se što manje pojavi taj ružni celulit koji se vidi napolju traži neki od preparata koji će ti automatski popravljati kvalitet kože i površinskog celulita (termo ili krio-gel,kremu,serume-koji greje ili hladi pošto oni imaju najbolji efekat). Koristi ga već nedelju dana do dve pre početka tretmana masažama. I odmah počni da piješ 2-3 litra vode u toku dana ali ne da popiješ odjednom pola litra nego ceo dan po par gutljaja. Probaj da nađeš salon u kome posle masaže pakuju u termo ćebe(brže se vide rezultati).




Capa -> RE: Anticelulit masaza (14.6.2012 23:16:21)

Hvala, draga na svim savetima... Ako imaš neku preporuku za neku konkretnu maserku ili salon, piši... [sm=smiley1.gif]




sanji -> RE: Anticelulit masaza (14.6.2012 23:44:01)

U kom si kraju? Da se raspitam pa ako naletim na neku pametnu pustiću ti pp! [sm=smiley36.gif]




Capa -> RE: Anticelulit masaza (15.6.2012 22:54:42)

Ja sam na Zvezdari [sm=smiley1.gif]




Veca77 -> RE: Anticelulit masaza (15.6.2012 23:13:22)

Mogu samo da pohvalim anticelulit masažu kao jako efikasan način da se rešimo celulita. Malo sam se na nju čak i navukla jer jako prija posle neke 10. masaže. Septembra 2010. godine sam krenula efektivno na masaže (jedno 3-4 serije od po 10 masaža). Naravno, nisam išla na masažu u toku [sm=hudicek1.gif]. E posle tih serija sam počela da idem na masaže jednom nedeljno (održavanje) i tako sve do juna sledeće godine kada sam uplatila seriju od 10 masaža da bih skroz eliminisala celulit pre odlaska na more. Napravila sam pauzu od skoro godinu dana (u međuvremenu radili na bebi, pa inseminacija pa VTO, pa trudnoća, pa spontani) i prošle nedelje sam ponovo krenula na masaže i prezadovoljna sam.
Moram samo da napomenem da ja ne pijem vodu u potrebnim količinama, a ipak brzo gubim celulit.
Ako neku od vas interesuju dobri saloni (za preporuku) za antic. masažu na Novom Beogradu, slobodno mi se javite pp-om. Meni je bitno da masaža bute kvalitetna, a i da ne košta previše. Sada, recimo, plaćam 500din. za antic. masažu (30min) + 10 minuta skijaški trenažer.




MilenaPetrovic75 -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 2:49:11)

ukoliko nekog interesuje masaza, ovaj decko me je preporodio... dolazi na adresu, malo naplacuje, uvek je nasmejan pun pozitivne energije...


Za reklamiranje se obratite Dunji RR, a ako je neko zainteresovan za tu masažu neka Vam se javi na pp.




tanjica85 -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 10:19:31)

meni se brsljen gel pokazao kao najbolji za celulit. intenzivno tragam za dobrom kremom. koliko se krece cena tretmana po salonima?




*Alexx* -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 10:25:06)


IZVORNA PORUKA: tanjica85

meni se brsljen gel pokazao kao najbolji za celulit. intenzivno tragam za dobrom kremom. koliko se krece cena tretmana po salonima?


Dobra krema? Guam. Skup, ali vredi svake pare. Kažu i da je Collistar odličan, on je još skuplji [sm=smiley1.gif]




tanjica85 -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 11:31:36)

hvala. hoce li se ikada pojaviti krema protiv celulita koja ce biti pristupacnija...ovo je udaranje po dzepu!




red3lilu -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 11:57:45)

Kesten krema je super stvar, a nije ni skupa...
Ja ću definitivno morati posle porođaja i dojenja da nađem nekog dobrog masera jer mi se ovaj put baš nakupilo...
Kod nas su te terapije dosta skupe..ne znam što se toliko precenjuju...




tanjica85 -> RE: Anticelulit masaza (2.8.2012 12:42:17)

prvi put cujem za kesten kremu. [sm=smiley1.gif]meni se opet pojavio celulit iako sam vodila racuna o ishrani. nije strasno, ali cim sednem kukuuuuu [sm=smiley13.gif]




IlijaNP -> RE: Anticelulit masaza (17.1.2014 15:23:04)

novi stolovi za masazu sa 36 meseci garancije www.gps-svet.rs/stolovi-za-masazu




Anck Su Nmaun -> RE: Anticelulit masaza (9.5.2014 11:45:58)

Po meni te kremice i gelovi slabo deluju, bez masaze nista!
Bas razmisljam da uplatim par serija masaze butkica ...malo da se doteram pred leto!




margareta79 -> RE: Anticelulit masaza (19.8.2014 11:21:01)

To si i ja mislim, bez masaze nista! Jos i na kremama pise da se trebaju dobro umasirati dok se ne upiju...tako da bolje dati nekome drugome da me izmasira kako treba, nisu cak ni skupe anticelulitne masaze, jos i daju popust ako se uzima u kompletu. Samo me malo strah boli, cula sam da zna biti dosta nelagodno
http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html




bubulence -> RE: Anticelulit masaza (19.8.2014 11:26:52)

da, boli. ali daleko od nepodnosljivog. znaci ugodjaj nece biti kao kada odete na obicnu masazu. a mora da se pritiska jer drugacije ta narandzina kora ne moze da se razbije. postoje i razni uv talasi, ali opet kao neko ko je radio te masaze tvrdim da je masaza uz neke preparate najdelotvornija




majdzara -> RE: Anticelulit masaza (5.3.2015 22:58:56)

Da li neko ima preporuku za anticelulit masazu? Lokacija Nbg.
Stizu lepsi dani, a necu da me uhvate nespremnu!
Hvala unapred! :)




Doggy10 -> RE: Anticelulit masaza (28.8.2015 11:16:41)

E, pogledaj ispod link. Ima velika ponuda i nije skupo..
__________________
Masaža popust




Sanjalicaaa -> RE: Anticelulit masaza (16.2.2019 8:46:21)

Našla sam na popustima anticelulit masažu i to baš u mojoj ulici.
Ne znam da li da bacam pare ili ne 😏




vocicana -> RE: Anticelulit masaza (16.2.2019 23:04:05)

Treba probati, ja opet kazem, dok se rucno ne dohvati nema gubljenja celulita.
Ja radim sebi madero, ko ga je smislio, svaka mu cast.




branki* -> RE: Anticelulit masaza (17.2.2019 7:57:14)

sta je to madero,voci?




pari -> RE: Anticelulit masaza (17.2.2019 8:36:58)

Ja sam za pravilnu rucnu masazu od strane strucnih osoba. Nije svaka masaza delotvorna i dobra





Sanjalicaaa -> RE: Anticelulit masaza (17.2.2019 9:03:55)

Voci, napisi nam nesto vise. Kako radis, sta imas od rekvizita, koliko si platila?




vocicana -> RE: Anticelulit masaza (17.2.2019 10:47:44)

Sanjalice, otvorila sam terapiju Maderoterapija / oklagijanje, procitaj, mada ima puno snimaka na Zoutube kanalima, odlicna stvar, ja radim sebi.
Naravno da sam ya strucne drenaze, nikako priucene, ali je uklanjanje celulita veoma vazno zbog masnoca I cirkulacije. Veoma je bolno, ne yna se sta je gore, da li rucna, da li oklagijom.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>