RE: Anticelulit masaza (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


Sanidej -> RE: Anticelulit masaza (28.2.2019 20:12:47)

Energicna masaza gelom na bazi brsljana




MimaKos -> RE: Anticelulit masaza (21.7.2019 14:45:09)

Meni je masaza jako pomogla rezultati su se videli.posle par tretmana..





mama Jo -> RE: Anticelulit masaza (23.6.2020 0:04:26)

Mi dugo imam neki masazer, kao za masiranje ledja, vrata... Preventivno i kod bolova. I danas mi mm kaze da je jedan od tih nastavaka i za celulit. Juuu pa to mi kazi. Sad cu poceti da ga koristim. Sta mialite da namazem nekom kremom pre masiranja?




Filadendronka -> RE: Anticelulit masaza (23.6.2020 0:13:47)

Vidi u uputstvu da li sme masazer preko kreme. Moja preporuka Eveline crvena krema.




mama Jo -> RE: Anticelulit masaza (23.6.2020 0:15:03)

Mislim da ne pise nista u uputstvu, procitala sam sazetak uputstva [sm=smiley36.gif]
Procitacu sve. Krenucu sutra da ga,, razbijam''




bikicaV -> RE: Anticelulit masaza (23.6.2020 5:18:23)

Koristim masazer , jedno vreme neki brsljan gel.




mama Jo -> RE: Anticelulit masaza (23.6.2020 5:25:54)

Pre masiranja?




SofijaJ -> RE: Anticelulit masaza (14.8.2020 9:48:17)

Pozdrav za sve mame! Citam stalno ovaj forum pa sam se konacno i ja registrovala [sm=bravo.gif]
Porodila sam se pre godinu dana, medjutim nikako mi ne ide da skinem kilograme a celulita imam vise nego ikad. Ne ide mi se na one klasicne masaze jer ne bih mogla da podnesem onaj deo gde sve to krene da izbija na povrsinu[sm=smiley19.gif]
Nasla sam na netu donji ves protiv celulita i deluje mi primamljivo jer mogu da nosim i da usput obavljam druge stvari. Da li je neka od vas probala mozda ili sta mislite o tome? Mislim da se zove mezatone a evo ga i link https://mezatone.com/kategorije/anticelulitni-donji-ves/




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]