Moj neseser:))) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Figaro88 -> Moj neseser:))) (19.8.2012 18:05:20)

Sta uvek nosite sa sobom,a sta imate kuci u neseseru?
Ja imam jedan veliki i vise malih za torbu.U velikom imam:
-2 crne maskare,1 braon
-toniranu kremu
-puder,puder u kamenu,korektor
-sjajne kuglice za lice
-4 cetvorobojne senke
-2 krejona
-2 ruza
-5 sjajeva za usne
-komplet cetkica za sminkanje
-i jedno 15-tak lakova za nokte
Mislim da je to-to,mozda sam nesto i zaboravila....
A u malom uvek nosim sa sobom:
-puder(mini pakovanje)
-braon maskaru
-bezbojni sjaj za usne
-korektor
-turpiju
-grickalicu
-pincetu
Posto se retko kad sminkam ja mislim da mi je i ovo previse,a stalno kupujem jos.Prvo sam imala 2 mala,pa tri,a skoro sam kupila jedan ogromni da bi moglo sve da stane[sm=smiley36.gif]




PoisonEve -> RE: Moj neseser:))) (19.8.2012 20:47:17)

Imam jedan za sminku u njemu stoji:
- maskara
- tonirana krema
- olovka za oci
- rumenila
-cetkica za rumenilo
- olovka za obrve
- labelo




minna -> RE: Moj neseser:))) (20.8.2012 8:54:59)

U torbu stavim labelo, cetku za kosu, turpiju za nokte, parfem i to je to, ponekad nemam ni to.
A kod kuce imam karmin i toniranu kremu, mislim da sam se nasminkala 3 puta u zivotu, tako da nemam sminku




magde -> RE: Moj neseser:))) (27.8.2012 23:00:03)

hahah e ova tema mi je bas kao za mene posto sam sminker sta imam.......imam i imam preeevise ponekad me je strah da ne prodge datume tako da cesto poklanjam sminke....sa sobom na poso ne nosim skoro nista jer do mene ima drugarica parfimerija i mogu da se popravim sa neki testeri to je naaajcesto ruz posto obozavam ga....a i sam mnogo malo na poso samo 4 saate...tako da sta preporucujem od sminke...senke artdeco i zepter a i jedni bas kineski sto neznam sta ima njima ali bre tako su trajne bree...gosh rimel mada i onaj DIOR je odlican ali preskup mabyline...hm...ne gusti trepavice vec produzava i ima puuuuno toga da se prica...




indy_25 -> RE: Moj neseser:))) (27.8.2012 23:40:01)

U kuci imam u neseseru : tri maskare sve tri crne, 6 karmina roze nijanse, 5 sjajila za usne isto roze, sjene za oci smedji tonovi i jos jedne sivi i crni tonovi boje, tri crne olovke, dva tusa za oci, 3 olovke za usne rozih nijansi. P.
uder tecni, Puder u prahu i rumenilo, dva korektora.

U drugom su mi lakovi i dodatna oprema :) lakovi raznih boja, bijela olovka za nokte, tri pincete, pribor za manikuru, vjestacke trepavice, vjestacki nokti.

U torbi kad idem negdje nosim samo sjajilo ili karmin.




Anoniman -> RE: Moj neseser:))) (18.9.2012 15:39:45)

IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Imam jedan za sminku u njemu stoji:
- maskara
- tonirana krema
- olovka za oci
- rumenila
-cetkica za rumenilo
- olovka za obrve
- labelo


+ nekoliko senki za oči i nekoliko karmina.

U torbi nosim mobilni, pumpicu, novčanik, uložak, papirne maramice, ključeve, i vrlo često sitne igračke koje ne znam kako tu dospeju.




MicinaMama -> RE: Moj neseser:))) (18.9.2012 15:53:10)

Hehe....ja mislim da naj manje imam sminke u svom neseseru u zadnje vreme...ma nisam obnavljala sminku ima ihhh....

a pre sam se samo mackala gde god da idem,pa i u market!Milica mi je pola izgubila tj pobacala kroz balkon.

Ali imam maskaru,sjaj za usne,kremu za lice,lagani puder...jednu senu (crna,tamno siva,svetlo siva i bela....drugu senu ne koristim niti volim druge boje).Imam i rumenilo i etooo[sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Moj neseser:))) (18.9.2012 16:23:14)

- krema za lice i ruke
- maskare , dvije crne i jedna smedja
-uvijac za trepavice
-pinceta
- jedna velika paleta sjena
-olovke za oci - crna,smedja i plava
- dva ruza u boji koze
-sjajevi za usne , 5-6 komada
-puder tecni
-puder u kamenu
-korektor
- shimmer
-rumenilo
-cetkice za puder, rumenilo i sjene
-ogledalce


U drugom stoje lakovi za nokte ,turpijice i ostalo .
U torbi nosim sjaj za usne , ogledalce ,lak za kosu(mini) i korektor . [sm=smiley1.gif]




Sesilija 83 -> RE: Moj neseser:))) (20.9.2012 15:57:40)

U kupatilu na polici divaaan kofer sa pregradama za sminku,u njemu sve i svasta od pudera,tonkrema,ruz,sjaj,maskare korektori....sve slozeno i obozavam taj kofercic,a u drugom isto kofer samo manji stoje svi lakovi,turpije i komplet oprema za nokte.
Inace odkad sam se porodila ne nosim ni tasnu a kamoli neseser[sm=jezicek.gif]

A postoji nesesr koji sam rdovno selila iz torbe u tobu sledeceg sadrzaja;sjaj,snala za kosu,papirne,vlazne,tampon,igla konac,mini deo....[sm=smiley1.gif]
Trenutno je opran i ceka svoje vreme...




mtajcica83 -> RE: Moj neseser:))) (20.9.2012 16:03:00)

U neseseru koji nosim sa sobom je:maskara, ruz za usne, snalice,sjenka,ogledalce,grickalica, turpija za nokte, krejon,imam i jednu malu kutijicu u koji nosim dnevne uloske,i bar 2 velika
A u kupatilu...imam svasta nesto..naravno ko i sve zene...sve i svasta [sm=smiley1.gif]




Milica cica -> RE: Moj neseser:))) (29.9.2012 16:06:11)

Bolje da me pitate šta ne nosim lakše bi nabrojala[sm=smiley36.gif]




Mery78 -> RE: Moj neseser:))) (29.9.2012 16:12:05)

mislim da mi fali samo od popa brada [sm=smiley36.gif] uz duzno postovanje da se neciji muz ne uvredi




Claire -> RE: Moj neseser:))) (1.10.2012 23:57:18)

Svasta nesto mi se nadje u tasni, vise ni sama neznam. Imam uvek sjaj za usta, parfem, puder, kreon, senku i maskaru.




branki* -> RE: Moj neseser:))) (6.9.2014 21:22:23)

uvek imam sjaj za usne,antiperspirant,neki miris.mada uglavnom mi je tu u tasni manji neseser ako treba da se doradim[sm=smiley36.gif],a u njemu-tecni puder,kameni puder,karmin obicno rozikaste nijanse,sjaj za usne rozikasti,crna olovka,braon olovka,crna maskara.
kod kuce mi stoje senke,rozikaste,smedje,sive,crne,rumenilo,neki karmini,gomila nekih tako olovaka,pudera i kojecega sto narucim iz avona,pa mi nije to to i svasta nesto....




bubulence -> RE: Moj neseser:))) (6.9.2014 21:26:07)

kod kuce svasta, u torbi samo sjaj za usne, rumenilo, maskara, stik ili manji dezodorans i jedna malecka kesa sa gacicama. uvek nosim jedne ciste sa sobom...




anita -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 11:58:51)

Neseser koji nosim sa sobom u torbi sadrzi: labelo, maramice, maskaru, snalu, dezedorans.
A onaj u kupatilu uh ... ne mogu da nabrajam. Svasta od sminke, lakova do turpija, snalica i sl.




mali_mis -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 12:15:05)

Neseser kuci: u jednom je sminka i taj je dignut na ormar, jer moj sin obozava da se igra sa njim i stvarima unutra, u drugom su lakovi za nokte. A u torbi, u neseseru imam tampon za svaki slucaj, dnevni ulozak, turpiju za nokte, mali parfemcic, labelo, tabla nimulida. Vlazne maramice i obicne maramice, ne mogu da stanu u isti, pa su u torbi.




Mala Elena -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 12:52:25)

"Samo sto od popa brade nema " ahahahahaaaa .E dobro je. Ja u torbi ne nosim neseser ali mi je po pregradama uredno odvojeno. Mislim, uredno je kad je sve u jednoj torbi, ali desava mi se da ne znam u kojoj je sta, pa kad zurim jos se vise unervozim i odustanem .[sm=smiley1.gif]
U kupatilu imam brdo stvari, jedan crni veliki, jednu kutiju ukrasnu i plasticnu korpicu sa rupicama koju obozavam [sm=bravo.gif]




Dani.kv -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:10:33)

Htedoh da napisem hvale samo jos od popa usi. Upaljac a nepusac, trakice za depilaciju nausnica, turpije i pincete, lakovi i dva acetona...
Sve u svemu malo toga koristim a sto djavola vucem sa sobom




emicaa -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:21:56)

Imam jedno koferče i u njemu mali milion sjena koje su tu samo da reknem da su tu,a u neseseru farba za obrve,dvije maskare,kreon,eyeliner,puder u kamenu,tečni puder i korektor,ruževi i još jedan kompletić sjena,šnale, gume za kosu i uvjek još po nešto što treba biti u smeću,u torbi uvjek nosim mini dezodorans,ruž,maramice,uložak,kamaru upaljača i malu čakiju sa onim dodatcima .




Anoniman -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:25:42)

bb krema, puder, bronzer, cetkice za sminkanje , maskara, 2 olovke za oci, parfem, olovka za obrve, labelo, 3karmina, i 2 senke, pakovanje gumica.




emicaa -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:31:16)

Um jesi li zadovoljna sa bb kremom?




Anoniman -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:39:40)

Imam niveinu, i jesam, cesto nju stavljam, puder samo za neke specijalna slavlja. mada bas slabo se i sminkam uopste...




emicaa -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:41:53)

Ja nikako da nadjem odgovarajući puder preteški mi neki pa sam mislila tu isprobati.




wivern -> RE: Moj neseser:))) (7.9.2014 15:43:35)

Korektor, bronzer, maskara x 3 kom, ajlajner, ruz




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>