RE: Klinika Ivanović (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


mala.bebica -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 11:05:34)

Maki kazi mi posle transfera jel si lezala u Nisu ili putovala si kuci? i posle koliko vreme?
ja pocinjem sad u sobotu duga sema imam,trebalo bi kraj marta da bude, nasla sam stan u Bg planiram da odlezim 2 nedelje pa sta god i da bude. samo plasim se posle imam 4h put do Bora, pa ako se uhvati ugnezdi :) nece da bude problem :)




dunja RR -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 11:10:39)

Devojčice, pišimo ovde o klinici Ivanović, bile lakše drugim devojkama kasnije, kad budu čitale iskustva.

Slobodno otvorite temu za Niš.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 12:28:47)

Evo i meni polako teče i ovaj dan.. Stomak i dalje bolucka, uglavnom leškarim, malo se po stanu prošetam, i to je sve. Grugi bole, verovatno od utrogestana. Jedem isključivo proteine. Osim naleta vrućine, sve je ok. Pišite mi kako ste se vi osećale posle ET [sm=smiley1.gif]




zmajče -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 14:00:10)

Pozdrav najveći za Klaricu draga navijam najače[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
i što više odmaraj[sm=smiley31.gif]




Biki34 -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 14:01:16)

Mene je stomak boleo(bas jako) od punkcije pa sve do bete,14-tog dana prestali su bolovi a krenula mucnina...[sm=duda.gif][sm=duda.gif]
Cvetjka utrogestan sam koristila do 12-te nedelje...
Maki cestitam...




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 15:08:12)

Uh, znaci mozda nece morati celu trudnocu ((((: Hvala Biki! Klaro, i mene je boluckao stomak, nista specijalno, najvise kad prepunim besiku, pa treba otici do WCa (: grudi isto tako, posebno sa strane, nista vise... Dva dana sam imala napad gladi, vola sam mogla da pojedem. Pij puno vode isto!




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 16:14:46)

Zmajče najdraža [sm=smiley31.gif]

Hvala vam devojke, dobro je da znam da je ovo boluckanje normalno [sm=smiley1.gif]
Pijem oko 2l vode dnevno, dajem sve od sebe,sve za viši cilj [sm=smiley36.gif]
Znam da je cvjetka radila test, a ostale devojke? Kako ste saznale i kad?
Možda imam puno pitanja, ali prvi put sam u ovome, a imam dostaaaaaa vremena za razmišljanje [sm=smiley29.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (27.2.2013 22:40:54)

Odakle ti toliko vremena?! d: (((: naravno da je normalno, bez brige... Ja sam i 3-4 puta za to vreme cekanja cimnula neke teze stvari mahinalno, pa sam se sva bila ufrkisala... Ali dobro je ispalo, sva sreca!




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (28.2.2013 9:50:06)


IZVORNA PORUKA: cvetjka

Odakle ti toliko vremena?! d: (((: naravno da je normalno, bez brige... Ja sam i 3-4 puta za to vreme cekanja cimnula neke teze stvari mahinalno, pa sam se sva bila ufrkisala... Ali dobro je ispalo, sva sreca!

Ma da, zaboravimo se ponekad. Sreća u nesreći da me bolucka stomak, pa me to podseća stalno da ipak treba pripaziti [sm=smiley36.gif] Inače bi svega bilo, verovatno [sm=zmeden2.gif]




zmajče -> RE: Klinika Ivanović (28.2.2013 10:32:41)

Klarice ljubim te i navijam jako [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley31.gif]




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (5.3.2013 17:53:21)

Da li je neko kod njih radio dve VTO i koji je vremenski razmak čekanja?
Eto malo mislim i na tu temu [sm=zmeden.gif]




17 joka -> RE: Klinika Ivanović (5.3.2013 21:51:58)

Klarice  navijam  jako  jako[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




J@n@ -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 7:34:05)

Klarice,navijam najjace sto mogu za visoku betu!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daca77 -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 7:53:58)

Klarice, navijam jakoo[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 10:29:52)

Ne bih znala Klaro [sm=zmeden.gif]
A zna li neko koliko bi okvirno kostalo vodjenje trudnoce kod njih? Mislim, ako se jednom mesecno ide na UZ i ako on kosta 3000 kao ovi prethodni onda bi to bilo podnošljivo, ali ako je vise... [sm=smiley13.gif] razmišljamo... Bas ne znamo sta da radimo...




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 10:32:07)

I nemoj o tome unapred da razmisljas, prebicu te! (: Jos 4 dana [sm=bravo.gif]




Biki34 -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 10:49:48)

Cvetjka pre 2-3god je bilo vise od 3000, mislim da je svaki uz koliko i prvi uz(konsultacije)...Mislim da je 6000din bilo(plus po potrebi brisevi 2000din)...
Kad ti ides na uz...




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 10:53:38)

Uuuh, 6.000 ): ziva nisam... Sutra idem na onaj prvi, pa bi trebalo da odlučimo... Ja nemam nista protiv doma zdravlja, a sveki me gnjavi da je bolje da nastavimo tamo gde smo poceli... "Ne daj boze da se nesto desi oni ce znati sta je sve bilo" i taj fazon... ]:




Biki34 -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 11:09:50)

Joj verujem da si nestrpljiva i uzbudjena zbog sutrasnjeg pregleda...
Ako si iz Bg trudnocu mozes voditi i u nekoj bolnici kod dr koji saradjuje sa njima pa po potrebi odlaziti i kod njih...




Anoniman -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 12:26:43)

Jesam, sad sam u Bg... Mislila sam da idem u d.z. Novi Beograd jer mi je najblizi, sad se dvoumim... Videcemo sutra (8 Hvala Biki! Klaro, kako si?? (:




branaV -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 12:56:17)


IZVORNA PORUKA: cvetjka

Ne bih znala Klaro [sm=zmeden.gif]
A zna li neko koliko bi okvirno kostalo vodjenje trudnoce kod njih? Mislim, ako se jednom mesecno ide na UZ i ako on kosta 3000 kao ovi prethodni onda bi to bilo podnošljivo, ali ako je vise... [sm=smiley13.gif] razmišljamo... Bas ne znamo sta da radimo...

Ja sam od pocetka svoje trudnoce ostala kod njih, jer imam i terapiju koju sam dobila od dr Jelene pa mi prati stanje krvne slike, na UZ idem kod dr Dragana i kosta me 6000, ali on te sam pita, bar je mene, da li imas kod koga da vodis trudnocu ili ces kod njih, nas je izbor, niko ti nece zameriti ako imas i lekara u dz, ja imam doktorku i u svom gradu koja je upucena u moju istoriju i on to zna.




Klarica -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 14:36:04)

Hvala na pitanju, dobro sam.
Dani teku već nekako, i kako se blizi taj dan D, frka me malo hvata [sm=smiley36.gif]
Al dobro, šta je tu je [sm=bravo.gif]




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 16:53:58)

Drage devojke, ja sam potpuna nova na ovom forumu i zamolila bih vas da mi kazete da li se vantelesna na ovoj klinici placa i ako da, kolika je cena. Ja treba da krenem sa pregledima, pa sam cula sve najlepse o ovoj klinici i doktorki Goci. Unapred vam hvala!  




Biki34 -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 17:13:38)

Kod njih je cena pre 3godine bila 2000e plus hormonska terapija,mislim da je jos uvek toliko...




dragana s. -> RE: Klinika Ivanović (6.3.2013 17:23:29)

Hvala Biki! Ja sam nacula da sad i privatne klinike rade besplatno, Jevremova, Ivanovic i jos neke. Pa ne znam u sta da verujem. A vec me uhvatila panika i moram da krenem sa tim, a odlucila sam se za ovu kliniku. Inace sam kao pala sa Marsa! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image] 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>