RE: Odlaganje dečijih igračaka (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


branki* -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (1.1.2016 22:22:27)

Jeste,bas je lepa kutija.i nama to fali.




Mariya -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (1.1.2016 23:44:13)

Vezuje se trakicama, vide se na prvoj slici.ostanu tu manje rupe pa nije baš za sitne igračke ali za krupnije poput kocki ili plišanaca je savršena!




dunja RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:42:08)

Da li da kupim neku običnu plastičnu kutiju? Šiziiiim [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:45:23)

Dunjči [sm=smiley36.gif]

Mi imamo ovakve [img]http://www4.slikomat.com/13/0411/6tb-008480.jpg[/img]

Dok je bio manji voleo je da istrese sve igračke pa da uđe u kutiju i onda ga neko gura tako da uglavnom točkova više nema [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:47:03)

Ima lepih plasticnih kutija bas za igracke su super! Mi smo jedno vreme u vrecu za ves...pa onda u ogromnu kutiju koju su izlepile raznim slikama....pa onda jedan deo ormana dok sad imaju mali ormaric samo za igracke.




eca89 -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:47:47)

Dunja i ja imam ovakvu, zakon je potrpam i poklopim, a puna je i jos oko nje brdo, ne znam otkud ih toliko[sm=smiley36.gif]!




dunja RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:48:48)

Anči, videh tu čini mi se u Home centru, i baš mi se svidela, nije nešto ni skupa. Koliko može da stane u nju, i da li će mi trebati više? Koliko vi imate, jel kvalitetna, u smislu da je ne razvali ODMAH?




IvanaSK RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:49:09)

Nama su do pre dva dana stajale u onim plasticnim kutijama, kao polica sto je. Sada su spakovane u kese i sklonjene ispod kreveta.




Ana RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (11.4.2016 21:54:55)

Suzi, velika i je i odlična, čvrsta plastika i nema šanse da je razvali. Eventualno točkove [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (6.7.2016 18:40:17)

[img]https://s32.postimg.org/lrypmso8h/DSC_2632.jpg[/img]
Evo jedne ideje za odlaganje: nagurajte ih sve u jedan ćošak[sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (6.7.2016 20:10:52)

Mi imamo veliku kutiju na tockice iz jysk a... ne atanu sve igracke u nju ali vecina je unutra :-)




wivern -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (8.7.2016 23:51:38)

Mi imamo dve okrugle. Jednu platnenu i jednu plastičnu.
Za s se a je sve unutra ali samo na kraju dana. Ovako je sve po sobi [sm=smiley36.gif], pogotovo ako imamo goste. Ipak treba da vide šta to sve M ima od igračaka [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (8.9.2016 22:08:10)

Stigla nam danas, odlična je i ogromna je [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dunjči [sm=smiley36.gif]

Mi imamo ovakve [img]http://www4.slikomat.com/13/0411/6tb-008480.jpg[/img]

Dok je bio manji voleo je da istrese sve igračke pa da uđe u kutiju i onda ga neko gura tako da uglavnom točkova više nema [sm=smiley36.gif]





isidora88 -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (8.9.2016 22:23:47)

Ja sam kupila neki dan u home centru bas takve kutije kao Ana, imamo 2, dosta stane igracaka, ali nama ne bi ni 10 bilo dovoljno, jer imamo dosta onih glomaznih auta, bagera i slicno. Ali je odlican kvalitet, nece se razvaliti




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (16.12.2016 12:47:09)

I nama su tako u pocetku stajale sve u jednom cosku, slozene, pa onda po kutijama slozene dok nije doslo do tolikog broja igracaka da nije bilo spasa [sm=jezicek.gif] Ormaric samo za igracke nas je spasio, i lakse im je za slaganje,
I opet cesto nakupim punu kesu igracaka i nosim kod mojih. Kod njih imamo garazu samo za igracke.
Zabranicu im i deda mraza uskoro koliko imamo igracaka [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 9:00:20)

Letos smo sredili sve igračke. Poklonili one što se sin nece vise igrati sa njima i ostalo vratili pod krevet u fioku.




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 11:27:14)

Nama bi trebalo mnogo fioka [sm=smiley36.gif]
Razmisljala sam da nosiim i delim aajd necu jos jer ipak imamo jos jednog malisu koji ce se igrati..tj. dokraciti ih verovatno [sm=jezicek.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 11:50:19)

Anck [sm=smiley36.gif] i nama treba. Ali sad kad uzmemo Sofiji krevet ispod ide fioka. Jedna je ispod T kreveta. A druga je kod nas. Pravio ih je mm. Samo treba drugacije da okrene tockice. Stvarno igracaka ima svuda.




Mala Elena -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 11:54:20)

Da, na sve strane. Mi imamo dve kutije, jednu od kocki a plisane idu na jednu policu.
Ali masa igracaka je slomljena ili van funkcije ili bez baterija...




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 11:55:35)

Toliko ih je da kad bi ih prodavala obogatila bih se [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




Animsaj9 -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (17.12.2016 12:01:56)

Dunja jesi uzimala u Home Centru kutiju?




mali_mis -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (26.2.2017 11:49:21)

Mi jos uvek u kartonske kutije [sm=smiley36.gif]
Nekad crtamo po njima, nekad izlepimo ukrasnim papirom, nalepnicama. Redovno razvrstavam igracke, pa kad vidim da se sa nekima ne igra, stavim tu kutiju na terasu, a neke druge sa kojima se nije igrao unesem unutra. One sto bas kulira, odnesem kod brata, pa se konacno igra sa njima kad odemo tamo.




mati -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (26.2.2017 16:02:11)

Meni je ovo bolna tema.
Sto kaze Anck, da ih prodam , obogatila bi se.
Mi jos uvek kupujemo igracke, mada me kritikuju pojedini zbog toga. Ali kako da im ane kupim sad kad se igraju? I nista ne lome, jedino lome neki Matini drugari. Igracke su nam svuda po stanu, u svakoj sobi i svakom cosku, na policama, u kutijama, tabureima... ma svuda.
Pored toga stalno im obnavljam i plastelin, bojanke, flomastere, knjige...




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (12.4.2017 8:59:38)

Sad ih odlazemo kod babe [sm=smiley36.gif] vise mi ih je preko glave. Toliko igracaka i rekla sam sve s cim se ne igraju pakujte i kod babe. Upravo sam donela jedan mali dzak [sm=jezicek.gif]
A V kad pocme da se igra vraticemo sta mu bude trebalo.
Imaju svoje mini stekove omiljenih igracaka po ormanima, sad se pripremamo za skolu pa smo u tom fazonu. Radni stolovi, police, knjige i sl.




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (12.4.2017 9:03:17)


IZVORNA PORUKA: mati
Pored toga stalno im obnavljam i plastelin, bojanke, flomastere, knjige...

Meni ovo ne spada u igracke, mislim toga nikad dosta [sm=jezicek.gif]
Jesenas smo sve novo dobili Giotto flomastere, bojice, drvene i vostane...sveske. vole da crtaju o to se trosi. A flomasteri pogotovo, to je vec na izdisaju!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>