RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 0:59:28)

Ja i dalje sve igracke stavljam u one korpe za ves,ove sam kupila jos kad mi je A bila beba,kvalitetne su lepe,izdrzljive,kao male moje cerkice su sedele u njima i jos uvek su kao nove.




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 1:00:51)

meni korpe za veš nisu dovoljne,na spratu nam je kao u nekoj prodavnici igračaka,sve puno sa igračkama




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 1:04:55)

Hhaha,meni oba troseda i fotelja puni sa igrackama,tu u dnevnoj imam tri korpe pune,onda u ormanu gde treba da stoji posteljina stoje kese sa igrackama i jos kod svekrve imam nekoliko korpi.Ovo po frizideru,zamrzivacu i u kupatilu sto stoji ne brojim[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 1:09:13)

Ja sam resila stvar tako sto sam kupila onu veliku plasticnu komodu sa dubokim fiokama. Ukrasile je L i ja sa stikerima, sve je fino i tematski slozeno, pa kad stogod zatreba Lenku samo odvadi fioku. I pored toga, kocke, dinosaurusi i odtsle tricarije tog tipa su u sopstvenim kutijama ispod njenog kreveta-dostupne a slozene.




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 1:12:05)

Ja stvarno ne znam kako da rešim taj problem sa odlaganjem igračaka,jer ih ima puno, i ja taman sve rasporedim i ostavim, ao nda dođe neko od dece da nađe nešto i sve rasturi




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 1:12:27)

Ne znam da li mislimo na iste plasticne fioke ali imam i ja dve takve i isto su nam ukrasene stikerima ali u njima drzim odecu koje A.i S.nose svaki dan,carapice i ostalu odecu koju stalno koriste.




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 9:52:06)

Lesice,Veselice ako vam nije problem slikajte te vaše plASTIČNE KOMODE DA VIDIM NA ŠTA MISLITE...MOŽDA JE TO REŠENJE MOJIH PROBLEMA SA ODLAGANJEM IGRAČAKA[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 9:53:30)

Greškom pritisla velika slova,a ne mogu sada ponovo da kucam,izvinjavam se[sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 11:16:16)

Veki slikacu kasnije i postavicu sliku da vidis.Ima ih u svim prodavnicama sa plastikom negde su oko 10 e.




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 11:55:40)

I ja sam bas nedavno gledala te plasticne komodice sa fiokama,i jeste cena od 900 do 1200 dinara,bas sam planirala da uzmem da lepo sortiramo te sitnije igracke,dok ove krupnije i dalje drzim u kutijama ,neke kutije mogu i ispod kreveta.To je super sto je Lesica uradila.
Kad su bili mladji,imala sam tu komodicu ali se posle dve godine rastavila sva od preterane upotrebe,a i klinci su jos kao mali znali da izvuku fioku i sednu u nju [sm=smiley36.gif] pa s eigraju.
Veselice,te korpice za ves su jos mozda i najizdrzljivije..




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 15:21:02)

Ajde neka neko ubaci sliku tih plastičnih komodica




bojana92 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 16:01:31)

ja sam deci kupila plasticn kutiju sa poklopcem z aodlaganje igracaka.Ima i tockice,super je..:)




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 16:53:50)

KLIK valjda sam dobro stavila,kad se otvori treba da izadje fotka sa komodom..ja sam imala tu vecu belu




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 16:55:56)

Da ,dobro sam [sm=smiley1.gif] ima i sirokih i uskih fioka,kako kome odgovara.treba samo obratiti paznju na kvalitet plastike.




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 16:57:46)

E da Viki ja imam takve kao sto je Mila stavila,jednu roze u jednu ljubicastu.A za kvalitet,pa sve su skoro iste nema puno razlike.




bojana92 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 17:08:35)

Imam i ja takvu, samo sto je drzim u Kupatilu. :-D




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 17:11:56)

Bojana zene ih drze i u kupatilu,moja zaova je tamo drzi,ja stavljam odecu u njima,neko igracke ma multifuncionalne su [sm=smiley36.gif]




Buba Mira -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 17:19:17)


IZVORNA PORUKA: mila83

KLIK valjda sam dobro stavila,kad se otvori treba da izadje fotka sa komodom..ja sam imala tu vecu belu


Ja imam ovakvu veliku, za odlaganje igračaka, samo što je šarena, tj svaka fioka je u drugoj boji. U dečjoj sobi se super uklopila i odlična je stvar. Svaka fioka je za drugačiju vrstu igračaka, pa N sama sortira na kraju dana. I nije skupa.




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 18:10:18)

Moracu i ja da pocnem da ih koristim za igracke,vidim da se svi slazu da su bas dobre za organizovanje,a i velike su pa dosta toga stane unutra.




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:12:18)

Da,pogotovo te siroke velike fioke.I stvarno sto kaze Buba Mira,moze svaka fioka u drugoj boji,ili mozda ,bar ja tako planiram,obeleziti nekim stikerom sta u kojoj fioci stoji.Bas cu vam postaviti sliku kada to uradimo,stvarno bi trebalo da je kupim.




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:18:36)

Ja takve komode imam već ali u njima držim čarape,nas 5 ,taman za svakog po jedna fioka za čarape...nije mi palo na pamet da isto takvu komodu mogu kupiti i za igračke i sve ih lepo sortirati[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:21:53)


IZVORNA PORUKA: veselica

Ja i dalje sve igracke stavljam u one korpe za ves,ove sam kupila jos kad mi je A bila beba,kvalitetne su lepe,izdrzljive,kao male moje cerkice su sedele u njima i jos uvek su kao nove.



Hehehe, Veselice, misliš ovako:
[img]http://www4.slikomat.com/13/0703/lyn-DSCF00.jpg[/img]

I mi koristimo korpu za veš, a imam i one velike plastične kutije sa poklopcem. Igračke koje su prerasle, ne igraju se sa njima ili ih imaju nekoliko sličnih su u džaku na tavanu.




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:22:40)

Ja sam kao srednjoskolac a i student najvise koristila takve fioke,pa cak mi je ta jedna i ostala za decu. Vidis,to za sortiranje carapa ti uopste nije losa ideja, i nas je petoro [sm=smiley36.gif] i to bi mi bas pomoglo !




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:24:56)

Mariya,sad videh tvoju poruku [sm=smiley1.gif]Medenjaci mali ! Da,te korpice..jao to su i moji radili ! I sad Teodoru stavljam u kadicu,natrpam igrackice i uziva[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (3.7.2015 19:27:38)

Marya, moji su igrajući se tako sa korpama od veša pokidali do sada već tri korpe za veš [sm=smiley36.gif] odmah sam se setila čim sam videla tvoju sliku




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>