RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 8:40:50)

Ma bićemo prvi [sm=bravo.gif]

Jedino što treba voditi računa da ne otvarate duple teme, ne odgovarate na postove isključivo smajlijem, treba da se vodi računa o pravilu tri posta i slično, odnosno da se pošuju opšta pravila na forumu KLIK jer svako kršenje pravila nosi nažalost diskvalifikaciju.

Spremite se,a mi moderatori ćemo navijati i bodriti vas [sm=bravo.gif]




Verolina -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:11:40)


IZVORNA PORUKA: Jole84

Bravo za akciju [sm=bravo.gif]
ne znam o kakvim drvima je reč,ali klikaću šta god mi iskoči [sm=smiley36.gif] Ne može samo Verka da bere šljive,oću i ja [sm=jezicek.gif]

Ha ha ha ha ...Umreh od smeha[sm=smiley36.gif] cuj, Djole, ako na toj sljivi rastu one Silvica unikatne torbe (zvirnula sam u nagrade s drveta[sm=smiley36.gif], cemo beremo k'o pravi nadnicari. [sm=smiley36.gif])




*Maki* -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:12:53)

Sekira mi je spremna [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:14:46)

samo ljubim vas nemojte duple teme
pretrazivac je u gornjem desnom uglu i to koristite bahato da se ne bi bodovi brisali ili nedobog doslo do diskvalifikacija




Verolina -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:19:49)

Ha ha ha, olga, imam osecaj da ce ubrzo da nikne more recepata. Pohovani teleci mozak, na primer[sm=smiley36.gif] Salim se...




Olga75 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:27:20)

oooommmmm [sm=smiley36.gif]
pa ima da kuvamo raskalasno [sm=smiley36.gif]
samo da nije vec postojeci recepAt [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:31:24)

Što se recepate tiče,ako ih šaljete u kuhinjicu na vrhu,neka budu i dupli [sm=smiley36.gif] mislim svaka kuvarica kuva na sopstveni način,pa kad okačite i sliku onda zovite svoje moderatore (i admina) na degustaciju [sm=smiley30.gif]




Shishica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:32:21)

Jaooo ludniceee, pa ko se snadje, snadje se.. [sm=smiley36.gif]
Ako budem dokona eto me u trci




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:38:09)

Ma u suštini, iako možda zvuči komplikovano, ustvari je vrlo lako-radite sve što ste i do sada,pišete po temama,čitate i lajkujete članke,dnevnike,albume,ako se setite neke zanimljive stvari otvorite temu samo da ne bude dupla,zovete ostale članove koji vam nisu prijatelji da vam to postanu,klikćete na stabla i pokušavate da nadjete zlatno....i tako [sm=smiley36.gif]

Uglavnom ima puno lepih nagrada[sm=bravo.gif] i baš će biti veselo (još ako budemo prva RR,u šta ja ne sumnjam,tim lepše)




Sanja90 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 10:41:29)

Ja sam i onako po ceo dan na RR,nadam se da cu doprineti tome da budemo prvi[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 12:39:23)

Jeste spremne? [sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 13:17:36)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jeste spremne? [sm=smiley1.gif]




Ko zapeta puska!!![sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 13:24:29)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jole lepo moje devojče, slušaj ''vamo[sm=smiley36.gif]

Pogledaj Ringerajin logotip u mom prvom postu, videćeš stablo sa leve strane, to je novi simbol Ringeraje. Od ponedeljka ćete moći da skupljate stabla po Ringeraji, i to vam donosi bodove. Što više bodova, veća mogućnost za nagrade, koje su sjajne (link na nagrade gore u prvom postu).

A jednom dnevno (u pet dana takmičenja-od ponedeljka) pojavljivaće se i Zlatno drvo, ko ga pokupi dobija specijalnu nagradu. Ete ga, ala sam objasnila [sm=smiley36.gif]

Spremite se za ponedeljak, biće ludoooo [sm=bravo.gif]


Dunjči hvala što objašnjavaš plavuši [sm=smiley36.gif] [sm=smiley31.gif] Sad mi je sve jasno,jedva čekam da pobedi naša RR [sm=bravo.gif]

Verkić tačno sam znala da će torba da ti zapadne za oko,spremaj kofu,počinje branje [sm=smiley36.gif] Samo da se ne izmoriš mnogo od čišćenja,pa da me teraš da berem i tvoj deo [sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 13:36:30)


IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jeste spremne? [sm=smiley1.gif]




Ko zapeta puska!!![sm=smiley36.gif]

[sm=bravo.gif]





Olga75 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 14:04:20)

jedva cekam [sm=bravo.gif]




anajid -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 14:15:59)

lako je vama,ja sa troje dece nista ne stignem[sm=smiley36.gif]
Ali ubacicu se od pon kad god uhvatim vremena!

Bravo za RR![sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 14:23:38)


Pohovani teleci mozak, na primer
[sm=smiley11.gif] Nemoj to ljubim te Vero necu moci da odgovorim na temu muka mi kad samo pomislim [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 14:53:38)

Ih bre Nato,što si takva...a papci u saftu,ma ima tu puno tema za pisanje [sm=smiley36.gif]
Krenite smišljate čega sve nema ovde [sm=bravo.gif]




isidora88 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 19:59:22)

dunja imas pp [sm=smiley1.gif]

bravo za rr, ima da pobedimo [sm=bravo.gif]




Maryjana -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 23:43:46)

[sm=smiley32.gif][sm=smiley32.gif][sm=smiley32.gif][sm=smiley32.gif]Super!!!!!!!!




Dada81 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 0:06:37)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ma u suštini, iako možda zvuči komplikovano, ustvari je vrlo lako-radite sve što ste i do sada,pišete po temama,čitate i lajkujete članke,dnevnike,albume,ako se setite neke zanimljive stvari otvorite temu samo da ne bude dupla,zovete ostale članove koji vam nisu prijatelji da vam to postanu,klikćete na stabla i pokušavate da nadjete zlatno....i tako [sm=smiley36.gif]

Uglavnom ima puno lepih nagrada[sm=bravo.gif] i baš će biti veselo (još ako budemo prva RR,u šta ja ne sumnjam,tim lepše)

E,da to i ja kazem,budite sto jeste , samo malo bolje [sm=smiley36.gif]
Svaka cast za RR ni ja ne sumnjam u ovu moju diivnu virtuelnu porodicu RR.rs[sm=smiley31.gif]




Leax -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 0:32:45)

Superiskica [sm=smiley31.gif] jedva cekam[sm=bravo.gif]
Umesto "Svi za jednog-jedan za sve" ima da bude " Svi za Ringeraju-Ringeraja za sve"[sm=smiley1.gif]
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/914/914758g52l2pcuo3.gif[/img]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 9:11:11)

Jeste li spremne,imamo manje od 24 sata do početka takmičenja [sm=bravo.gif]




Dada81 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 9:37:41)

O, daaa pozitivna trema je tu .. a,vec sam htela naci temu da pohvalim novi izgled neki dan kad dodjoh na RR i snimih odmah nove boje i drvo na nasem forumu..Pa valjda ''snimim''i ostala drveca od sutra [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 9:50:17)

Ma snimićete i stabla,ali i pišite po temama,čitajte članke,pišite u kuhinji recepte...Ma sve skupa po malo i etogac-nagrade i naša RR prva[sm=smiley4.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>