RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 11:39:58)


IZVORNA PORUKA: Leax

Superiskica [sm=smiley31.gif] jedva cekam[sm=bravo.gif]
Umesto "Svi za jednog-jedan za sve" ima da bude " Svi za Ringeraju-Ringeraja za sve"[sm=smiley1.gif]
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/914/914758g52l2pcuo3.gif[/img]


Leax, ooooodličan smajli [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




lalojedac -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 16:32:04)

bravo za nasu ringeraju[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
trudicemo se,samo ja nemam pojma nista oko tih albuma,otvaranja tema i svega,slabo se snalazam[sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 16:43:56)

Nego Dunja jer se nagrade salju express postom, da znam posto sam se nameracina na Eucerin komplet [sm=smiley36.gif]




ceca111 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 16:52:35)

bravo za rr i obecavam da cu biti tu koliko mi vreme dozvoljava samo da pobedi nas rr.....Devojke spremite se zurka pocinje [sm=smiley1.gif][sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 16:55:46)


IZVORNA PORUKA: nata11

Nego Dunja jer se nagrade salju express postom, da znam posto sam se nameracina na Eucerin komplet [sm=smiley36.gif]


Neke se šalju poštom o trošku sponzora, neke se preuzimaju kod nas u kancelariji a neke direktno kod sponzora.

Napisaću vam detaljno kasnije.

Eucerin se preuzima kod nas u Ringeraja kancelariji, i može i neko drugi da preuzme samo da mi dobitnik javi podatke. U svakom slučaju vi nemate nikakve troškove oko slanja i preuzimanja, ali moramo ispoštovati dogovore sa sponzorima. Neće biti problema, sve ćemo se dogovoriti [sm=smiley1.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 16:58:07)

Jos jedno pitanjce jer mogu da otvorim album sa slicicama koje mi se dopadaju, citatima ili moraju da budu licno moje slike?




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 17:01:31)

EDIT: Ček da proverim [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 17:07:34)

Ne moraju tvoje lične slike, možeš da napraviš album sa fotkama tipa moje dvorište, kuća ...


Fotke citata neka idu u temu o citatima ili temu o smešnim slikama.




Dada81 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 17:22:31)

Ja jos nisam videla nagrade-ali stvarno,bila sam dovoljno uzbudjena i nastavila citati text ispod ,nema veze tu je ,ima vremena ..Ubedjena sam da nasa RR prolazi kao No.1[sm=bravo.gif]
Dunjci,znaci skupljas znaci bodove i kada sklapas prijateljstva(malo sam Bosanka )[sm=smiley36.gif]? Ovo nije bilo u vreme dok sam bila ranije tu,ali mi je jako lepo,u pravo vreme odmaram i imam vremena za RR [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 17:29:52)


IZVORNA PORUKA: Dada81

Dunjci,znaci skupljas znaci bodove i kada sklapas prijateljstva(malo sam Bosanka )[sm=smiley36.gif]? Ovo nije bilo u vreme dok sam bila ranije tu,ali mi je jako lepo,u pravo vreme odmaram i imam vremena za RR [sm=smiley1.gif]


Jeste mila, za sve dobijate bodove, zato i trebamo da bude što aktivniji, od sutra [sm=smiley1.gif]




Dada81 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 17:34:21)

Hvala,draga,znaci,aktivnost i samo aktivnost[sm=bravo.gif]ne sumnjam u nas




lavica28 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:34:58)

pre podne radim ali popodne jedav cekam da se sto pre pridruzim i da uspemo da nasa RR pobedi, jeeee
kuckamo se sutra [sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:45:33)

sad me nemojte razapeti.... ali cini mi se da je ovo malo usiljeno... zar ne bi bilo bolje da ste napravili neki proracun unazad, tako bi bilo pravednije i prirodnije, ovako cemo ma koliko se trudile ipak vecinu stvari raditi malo i na silu...
tj ja preskacem takmicenje zbog nedostatka vremena, ali nadam se da cete pobediti, drzim fige[sm=bravo.gif]
mislim naravno logovacu se i pisati kao i do sad, kada stignem, trudicu se zbog tih zajednickih bodova.




Ana RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:49:45)

Jovice, što si partibrejker [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:52:19)

Ma jovice,ovo je onako usput [sm=smiley1.gif] malo da se promoviše novi logotip i izgled ringeraje,malo da se proprati aktivnost,malo da se nagrade najaktivniji korisnici,malo osmomartovsko raspoloženje i tako... htela ti ili ne učestvuješ svakako,dovoljno je da udješ na RR i već učestvuješ [sm=smiley4.gif].
A što se praćenja aktivnosti tiče,postoje statistike po kojima se prati [sm=smiley2.gif].




jovicaa -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:52:48)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jovice, što si partibrejker [sm=smiley36.gif]

hahha, izvinite.. ali meni tako izgleda[sm=smiley1.gif], a i realno nemam vremena da se posvetim tome, ali sigurno ce biti onih koji ce moci i navijam da pobedi bas nasa ringeraja[sm=bravo.gif]
samo ne kontam ovo za logovanje? kako se racuna? posto ja otvorim ringeraju par puta dnevno, provirim onako na blic, pa ne znam da li se i to racuna, ili moram bas da se izlogujem i ulogujem da bi bilo bodova?




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 22:54:18)

Samo se prvo dnevno logovanje računa.




Leax -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (10.3.2013 23:53:00)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: Leax


[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/914/914758g52l2pcuo3.gif[/img]


Leax, ooooodličan smajli [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]

Hvala[sm=smiley1.gif]




Suncicabg -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 0:05:52)

Bravo za RR [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 0:17:42)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

sad me nemojte razapeti.... ali cini mi se da je ovo malo usiljeno... zar ne bi bilo bolje da ste napravili neki proracun unazad, tako bi bilo pravednije i prirodnije, ovako cemo ma koliko se trudile ipak vecinu stvari raditi malo i na silu...
tj ja preskacem takmicenje zbog nedostatka vremena, ali nadam se da cete pobediti, drzim fige[sm=bravo.gif]
mislim naravno logovacu se i pisati kao i do sad, kada stignem, trudicu se zbog tih zajednickih bodova.


I ja sam ovo pomislila kad sam pročitala šta je u pitanju. [sm=smiley1.gif] Nemojte se ljutiti ali meni lično se ovo baš i ne svidja. Kapiram ja da radite na popularnosti portala i da se nadate da će ovo pokrenuti one što samo čitaju iništa ne pišu ili imaju mali broj postova, ali mi se onako na prvi pogled ne svidja.
Eto sad sam i ja parti brejker [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 0:26:17)

Zaboravih - nadam se da ćemo rasturiti ostale RR [sm=smiley36.gif]




Dada81 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 0:40:03)

[sm=smiley20.gif] To je bitno.Evo pocele smo Mod [sm=bravo.gif]




Skockica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 1:33:14)

Ponovo ste uspeli da nas iznenadite i obradujete. Bravo za RR i naravno sponzore [sm=bravo.gif]




Lu -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 6:37:19)

Idemo  po nagradeee[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/sloncek.gif[/image]




Olga75 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (11.3.2013 8:01:19)

znaci pocelo jeee [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>