RE: Poklon učiteljici za 8 mart (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 17:40:05)

I mi smo dobile od uciteljice bas lepo cestitku na preklapanje i papirni cvet. A Stefan mi je u skoli napravio ogrlicu, narukvicu, mindjuse od makarona bojenih temperom.




Ana RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:19:18)

Mi smo imali priredbu u vrtiću, kupili smo pola kg kafe, dve milke od 300g i dve kutije keksa Princeza. Znači za vrtić, čisto da se zaslade. Njim ima puno i sve vaspitačice su predivne, ne bih mogla samo jednoj da kupim poklon. Ovako smo doneli sitnicu za vrtić + mm je fotkao i daćemo im te slike.




Misha i Ljisha -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:27:06)

Bravo za vase uciteljice i vaspitacice[sm=bravo.gif]

Naravno donesose deca danas svasta iz vrtica. Radile su vaspitacice svasta sa njima. Hvala im. A i stbarno eto neke uciteljice se bas bas pokazale divnim




Anck Su Nmaun -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:44:56)

Mi nismo imali priredbu ali su tate juce isle u vrtic pa sa decom pravili ramove za slike [sm=smiley1.gif]
To mi je bas lepa ideja, da ne ucestvuju samo mame uvek. H je bila presrecna [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:46:29)

S je danas iz skole donela bas lepe cestitke,po dve im je napravila uciteljica.Takodje uvek deci kupi po sokic i kiflu,tako da taj dan ne kupuju uzinu.




Ana RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:46:48)

Da, baš lepo [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 18:48:28)

Jeste, bas lepo... iskreno, ja sam se bas iznenadila... pozitivno naravno! Tako i one daju primer deci...




IvanaSK RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 22:27:01)

Evo jednog lepog teksta Klik




choopa choops -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2018 23:03:45)

Ne slažem se sa tekstom. [sm=smiley4.gif]

Naše su dobile prva vaučer u parfimeriji i homemade cestitku, druga hemijsku, homemade cestitku i cvijeće, treća hemijsku i homemade cestitku. Za 5€ (2+2+1) ukupno.
Drage učiteljice, hvala vam što postojite [sm=rozica.gif]




IvanaSK RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 8:23:55)

Choopo, ja ne mislim da treba da kupimo jednu ruzu i to je to. Ali smatram da je mnogo 8000 din za osmi mart, a za tri meseca je kraj četvrtog razreda i trebamo uzeti nesto "vece".
Uvek sam bila za zajednicko skupljanje novca, ali mislim da treba imati meru.
P. S. Sin mi rece da mu je uciteljica pomagala u izradi nakita, a cestitka i cvet sto sam dobila su iz vrtica [sm=smiley27.gif]




mama Jo -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 8:38:04)

Ja se isto slazem da je za 8.mart previse novca, upravo iz razloga sto postoje jos mnogi drugi datumi... eto zavrset_ak 4.razreda sto kaze Ivana i u redu je uzeti nesto sto ce joj ostati, a sta to da bude? Verujem da negde deca uciteljici i za rodjendan kupe poklon... roditelji imaju zaista puno izdataka...




AnaTamara -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 9:21:38)

Ja sam vaspitacicama kupila po figuru slonica i po dzepno ogledalce, a onda sam se setila spremacice i njoj poslala 200gr kafe. Animatorki u skolici sporta sam kupila divnu solju za caj. Smatram da je to sasvim dovoljno. A jasam dobila prelepe cestitke koje je pravila u vrticu i na sporticu, i odmah sam ih uramila :) to me cini srecnom i ponosnom mamom




Ana RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 9:43:54)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Evo jednog lepog teksta Klik


[sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 10:02:44)

Mi smo uciteljici za malu maturu uzeli rucni sat bio je negde oko 55e,dobru bobmbonjeru i cvece u saksiji.I mislim da je i to malo,ja bih uvek dala i vise novca nego koliko obicno sakupljamo.




Milena18 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 10:30:24)

Ja se potpuno slažem sa autorkom teksta. Našim vaspitačicama su se svidele čestitke, a još mi je draže što mi je M juče popodne kad je sela da crta rekla "Kaju" (htela je da crta opet nešto za svoju vaspitačicu Kaju).





mama Jo -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 10:43:05)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mi smo uciteljici za malu maturu uzeli rucni sat bio je negde oko 55e,dobru bobmbonjeru i cvece u saksiji.I mislim da je i to malo,ja bih uvek dala i vise novca nego koliko obicno sakupljamo.


Za malu maturu to je jako lepo. Ali vi ste sat platili manje nego sto je neko sakupio za osmi mart... ne znam, i ja se skroz slazem sa autorkom teksta, i jesam za to da se kupi i za 8.mart, i kad god, ali da to ne bude opterecujuce za roditelje...




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 10:48:13)

Kod nas je samo osmoro dece u odeljenju[sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 10:57:36)

Stvarno? 😊 onda ste vi dosta novaca dali... ali dobro, za kraj 4.razreda je




Milena18 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 11:05:51)

Mislim da se previše stavlja akcenat na to koliko poklon košta, koliko vredi (ali opet u materijalnom smislu), a mnogo manje šta taj poklon znači. Ne želim da uvredim nikoga ovde, ali meni je poklanjanje vaučera, na primer, nešto potpuno bezlično i ne govori ništa ni o onome ko poklon dobija ni o onome ko ga daje, a najmanje o njihovom odnosu, a to bi u slučaju vaspitača i učitelja trebalo da bude odnos poverenja i zahvalnosti. To mi je isto kao da roditelji lepo sakupe novac, stave ga u koverat, pa neka on/ona kupe šta im treba.
Kaže moja sveki juče da smo mogli vaspitačicama da kupimo bar po dezodorans [sm=smiley36.gif] Pa naravno da smo mogli, ali postoji razlog što nismo. Očigledno smatra da nešto unikatno što su napravili dete i roditelj zajedno nije dovoljno lepo. Ili vredno. A tu se opet vraćamo na početak priče.




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 11:15:54)

I ja mislim da je bitnije da se izabere nesto sto ce uciteljice nositi,sve sto smo mi kupili nasoj ona nosi a to znaci da smo pazljivo birali i videli sta ona voli.




Anck Su Nmaun -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 11:20:40)

Sve se ja slazem sa vama ali mislim da niko nema vremena da obraca paznju sta je vaspitacica obukla il da lii kakvu nosi torbu il slicno. Bar ja nikad bisam obracala paznju. A bzvz mi je baciti tolike pare na nesto sto nece nositi zato su bezbedniji vauceri.
Slazem se da je totalno bezlicno ali lakse je i nama i isplativije da iskoriste na nesto sto im stvarno treba i sto ce nositi.
Opet i ja bih volela da svi imamo vise vremena da nesto sami napravimo.
U skoli smo se jeeeeedva organizovali da skupimo pare a nesto drugo [sm=smiley13.gif] jer niko nema vremena . Pa je vecina slala po deci pare.




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 11:59:41)

Primeti se neciji stil cim porazgovaras sa njim nekoliko puta,a ako bas i ne idete na to uvek mozete kupiti nesto univerzalno sto svi vole.




Anck Su Nmaun -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 12:02:32)

Pa ne znam ova vaspitacica sto je sad V bila.je i T da me pitas sta zena nosi...[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 12:08:33)

Razumem,mozda je vidjas samo u uniformi a i kod vas u vrticima ima puno dece.I A i S su bile kdo site vaspitacice a i uciteljica im je ista.




Misha i Ljisha -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2018 12:11:31)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Kod nas je samo osmoro dece u odeljenju[sm=smiley1.gif]

[sm=smiley36.gif]kod bratanca je njih 11 skupljali su po 1000 din. Ne znam jos sta su uciteljici kupili. Obavesticu vas [sm=smiley36.gif]

Sta ja znam, znam i da je problem "lagerovanje" gluposti. Al kako da kazem, meni su te gluposti draga uspomena. A odeca, pa cak i torba se pocepa, pri tom nema eki licni pecat da je to od dece. A opet vauceri su mi jos bezlicniji. Evo ja prva, da sam dobila vaucer i da imam cerku od 20 godina (pricam o vauceru sto su dobile nase vaspitacice u glam upu) ja bih dala cerki da ode ona da se ponovi. Majke mi. U to sam sto posto sigurna. A kakva je to uspomena? Nikakva. Cerka se verovatno nece vezati za tu stvar jer su mami to poklonili za osmi mart [sm=smiley36.gif]

Ja sam vise za uspomene. Trajne. Kazem kod tih sitnica je problem lagerovanje ali uvek uzeti neku dobru knjigu je po meni sjajno.Ili npr te karte za pozoriste, to ipak ostaje u secanju





Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>