Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Skockica -> Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 15:50:40)

Prvo sto sam pomislila, ali i rekla, bilo je - da li je sve u redu. Bebac se nije cuo par sekundi koje su trajale citavu vecnost, a i bila sam zaplasena jer su mi to jutro rekli da ima jako malo plodove vode. Trenutak kad sam cula plac moje bebe bio je najsrecniji u mom zivotu i vise mi nista nije bilo vazno. Nisam mislila ni na bolove, nisam vise osecala ni glad ni zedj, samo jednu ogromnu i neopisivu srecu.




dijana1* -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 15:53:34)

Samo da prezivi, zaplakao je i prestao da dise posto je rodjen 2 meseca ranije[sm=smiley19.gif]
Hvala Bogu sada je ziv i zdrav [sm=smiley1.gif]




madamme -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 15:56:08)

posto sam se JEDVA porodila i to na carski posle mnogo sati mucenja, prvo je bilo "Nikad vise" , ali sam se ubrzo pokajala [sm=bravo.gif]




pandina -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 15:57:41)

Pomislila sam: "Daaaaaaj vode". Bilo mi je kao u Sahari!




Didy -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:00:47)

Prvi put sam pomislila - Samo da sve bude s njim u redu! :(
Drugi put sam pomislila - To je to? To je sve? Ja kao na kafu da sam dosla. :)




minnica -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:00:48)

Porodila sam se carskim rezom. Kad sam se probudila, prvo mi je prošlo kroz glavu da li je sve ok sa bebom, a odmah posle kako me užasno boli rana.




Sanja90 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:00:55)

ja sam pomislila i rekla: "Uh,koje olaksanje" a onda da li je sa bebom sve ok[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] naravno da je bilo sve ok[sm=smiley36.gif]




Sandricak -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:00:56)

pomislila sam da li je moguce da je gotovo... a zatim je usledila panika oko toga gde mi je beba jer niko nista nije hteo da mi kaze...




mica0 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:02:02)

Videla sam bebanu i pomislila jao sto lici na mene[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:04:47)

Sva tri puta kad sam se porodila kroz glavu mi je prošla misao:Da li ima sve prste na rukama i nogama? a kada sam videla da je sve uredu e onda sam mislila o tome na koga liče




Ivanka 75 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:11:04)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Sva tri puta kad sam se porodila kroz glavu mi je prošla misao:Da li ima sve prste na rukama i nogama? a kada sam videla da je sve uredu e onda sam mislila o tome na koga liče


Ovo sam prvo pitala dr kad je beba izašla [sm=smiley1.gif]
Iznenadila sam se kad sam je videla onako smežuranu, crne kose koja joj je padala na čelo i prvo što sam joj rekla je "Ti si mamin mali šar-pej"




Olga75 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:13:12)

ja sma se porodila ihahaj pre termina i bila sam zabrinuta i uplasena i blablabla
i kad je bilo gotovo pomislih :
dobro je gotovo
pa onda : je l ona dobro
pa kad su rekli da je ok
onda : joj sto sam se umorila , mogla bih da odspavam
al nema , dva sata dzedzenja na ledjima na onom stolu , jedva sam docekala da me prebace u sobu
tamo sam zaspala ko crkanica ( da ne kazem crkotina ) i onda kad sam se probudila bola sam gladna ko da danima jela nisam
eto , nisam napisala samo ono prvo nego i drugo i trece [sm=smiley36.gif]




anajid -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 16:59:42)

Da i ja sam odmah gledala imaju li sve prstice i ostalo i pomislila hvala bogu sad je sve iza mene,sad mozemo da uzivamo!




Gaga zoki -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 17:07:11)

Sa prvim detetom nisam mogla da verujem da sam postala mama!
Kad sam se porodila drugi put sam odmah upitala da li je beba dobro, da li je zdrava.
Posle treceg porodjaja sam odmah osetila srecu i ponos, ali prvo sto sam upitala je isto kao i posle drugog porodjaja da li je beba zdrava.[sm=smiley1.gif]




Leax -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 17:51:30)

Prvo sto verovatno i vecini mama u tom momentu prodje kroz glavu-da li je sve uredu sa bebcem [sm=smiley1.gif]




mamamikka -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 18:52:26)

da li je sve ok i kad ću moći da pijem vode, prvi put jer je dugo trajalo, a drugi put isto i da li je moguće da je već gotovo [sm=jezicek.gif]




bea83 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 18:58:26)

Juuu zar je ovoliko dete izašlo iz mene?[sm=jezicek.gif] Stvar je jasnija ako znate da sam se ugojila 7kg a rodila bebu od skoro 3,5kg [sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 19:04:03)

Kao i velikoj vecini prvo sam pogledala da li ima sve sto treba da ima...a onda sam rekkla andjeo...




Figaro88 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 22:16:09)

Ja sam samo ponavljala da li je dobro i zasto ne dise,a onda kada je konacno zaplakala kako je spljeskana i modra[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 22:19:13)

[sm=bravo.gif] super tema




boba 11 -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 22:20:39)

prvi put -nikad vise
drugi put -nikad vise




leamalamut -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 22:39:52)

Posto sam se porodila carskim rezom , po budjenju prva misao mi je bila ,,da li je moguce da ovo ovoliko boli'' i ,, gde je moja beka''




MaraMina -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 22:44:09)

najzad je gotovo prvo sto mi je proslo kroz glavu, a zatim jaooo kako je mala i crvena :)




Anoniman -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (11.3.2013 23:35:11)

prvo sto sam pomislila sto ne place,a onda mi je babica rekla dobra je na mamu,posto si i ti mama bila fina na porodjaju, nisi glasa pustila, i una je zaplakala...
a drugo kada je rekla kolika je , ja sam pomislila nije moguce da sam ja rodila tog dzina, posto je imala 4i100 i 60 cm duga...




Skockica -> RE: Sta vam je prvo proslo kroz glavu kad ste se porodile (12.3.2013 0:15:19)

Didy, slatko si me nasmejala [sm=smiley20.gif]
Maraj [sm=smiley31.gif]
A sto se prstica tice, ja sam vec u trinaestoj nedelji na ultrazvuku sa doktorom prebrojala sve tako da tu brigu nisam imala [sm=smiley36.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>