RE: Koliko dobro procenite ljude ? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


NadaR -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.11.2013 20:32:24)

Mislila sam da prilicno dobro procjenjujem ljude ali sad vise nisam sigurna. [sm=smiley13.gif]
Mm sestra se udala prosle godine. Sve je bilo super. On je zaista bio divan i svi smo ga prihvatili.
Vidjali smo se , oni dolazili , mi odlazili ko dnjih . Sve pet . Medjutim , prije nekoliko dana se ona vratila svojima. Onda smo saznali da je on nju cijelo vrijeme maltretirao na sve moguce nacine . Verbalno , psihicki a i fizicki . [sm=smiley19.gif]

Non stop razmisljam o tome kako ga nismo provalili. Mislila sam da je bas super lik . [sm=smiley13.gif]




MTS064 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.11.2013 20:47:23)

Desava se i da se zeznem ponekad u proceni, pa sam onda naucila da ni ne treba da procenjujem. Imam svoj krug prijatelja koji su odavno procenjeni, ovi ostali me ni ne zanimaju...[sm=hudicek1.gif]




Ana RR -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.11.2013 20:47:27)

Nado, to je strašno [sm=smiley13.gif]





Modessty -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.11.2013 20:49:27)

NAdo obično tako bude - nasilnici dobro glume , a žene ćute.




minnica -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.11.2013 20:54:24)

Svakom se desi da pogreši u proceni, prosto jer ljudi nastoje da sebe predstave u najboljem svetlu. Meni se neki ljudi, onako intuitivno, na prvu loptu svide ili ne svide, što ne znači da sam bila u pravu.




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (8.11.2013 8:31:28)


IZVORNA PORUKA: minnica
Meni se neki ljudi, onako intuitivno, na prvu loptu svide ili ne svide, što ne znači da sam bila u pravu.


Isto , desi mi se da mi neko ne dopada pri prvom kontaktu a kasnije se bas sdruzimo, ali i opbrnuto ( ovo obrnuto je jos gore [sm=smiley13.gif] )




branki* -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 13:04:32)

pa..obicno precenim ljude,cesto mislim da su svi dobri i posteni i fini,pa se neretko uverim u suprotno.mada,ako mi neko na pocetku nekako nije legao,mislim nije mi dao povoda,nego eto tako mi neki osecaj da mi npr ne odgovara,obicno se ispostavi da sam bila u pravu.
mada,generalno,sklona sam da ljude vidim boljim nego sto jesu i da nalazim opravdanja i izgovore za njihove lose postupke.




Sanjica26 RR -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 13:17:43)

Dok sam bila mladja svi su mi bili dobri. U poslednje vreme imam.njuh da procenim kakav je ko. Na kraju se ispostavi da sam bila upravu. Kao branki cesto nalazim opravdanje za njihove greske.




Dani.kv -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 13:19:16)

Slazem se s Brankom. Umem da precenim ljude. Zato sam umela neke nove kolege na pocetku da istestiram. Vazi i ono pravilo daj coveku pare i vlast i videces kakav je




mali_mis -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 13:28:07)

Zavisi kako koga. Ako mi se neko svidi na prvi pogled, obicno budem u pravu da ta osoba valja. Onima koji mi se ne svide odmah dam drugu sansu.
Moram se sloziti sa branki, i ja dosta opravdavam necije postupke, i vidim neke ljude boljim nego sto zaista jesu.




Torbica -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 16:21:33)

Da... Mada me mm sije, on je bas intuitivan i jos nisam videla nijednu njegovu losu procenu za 12 god.... Cak se i sporeckamo i uvek kad mi se ne ucini kao njemu kazem, sram te bilo, pa bas je fin/fina.... kad ono cvrc... E, sad cutimi gledam, i ucim.... Ali imam intuiciju i uvek osluskujem prijatan/neprijatan osecaj u stomaku...




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 16:25:55)

Sto sam starija sve bolje procenjujem!
Mada se desavalo da prva procena bude pogresna naravno, pa sam oprezna s ljudima. Svako treba da zasluzi moje poverenje krece se od 0 [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.9.2014 17:02:43)

Upoznamo se a onda vreme pokaze najbolju ocenu. Volim da mi ljudi od samog starta prijaju ali desava se da nekad procenim pogresno i ne stidim se to da priznam jer je sve vise laznih ljudi. Trudim se da ne sudim od starta , ne volim mnogo pronicljive jer imam osecaj da oni vide ljude vise kao lose a ne dobre. Pa ide ona recenica :Eto ,jel sam ti rek’o/la? ![sm=smiley1.gif]




Kata90 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (19.1.2015 17:54:34)

Dosta dobro procenjujem ljude pogotovo kada se tek upoznamo......valjda mi je dovoljno da ga pogledam i odma kazem kakva je osoba......
posto mm nezna da proceni,i uvek mu kazem ko mu pravi drug a ko ne.....




choopa choops -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (19.1.2015 18:38:13)

Rekla bih prilično dobro [sm=smiley4.gif]

MM mi kaže da sam vještica, on je naivan do bola, i najmanje cdeset puta sam ga upozorila na neke stvari, ali on neće da posluša, a na kraju ja ispadnem upravu...[sm=hudicek1.gif]




nata11 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (19.1.2015 18:54:33)

Nikako. [sm=smiley13.gif] Poslednjih dana sam bas u razmisljanju kako pobogu nemogu da nadjem vise iskrenih, jednostavnih ljude za druzenje.. Muka mi je od neke glume.. ili ono kada se upoznamo, sretnes me, gledas u oci i cekas da ti se prva javam.. cemu to?




veselicaa -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.3.2015 20:26:22)

Obicno me prvi utisak ne prevari,ali nekoliko puta sam bas pogresila pa mislim da bas i nisam najbolja u procenjivanju.Mada mogu da prepoznam kada neko laze,kada se pravi dobar i bas osetim kada je neko pokvaren.




Bibilib -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.3.2015 20:29:45)

Pa retko kad se prevarim u proceni....




jess021 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.3.2015 21:12:38)

Katstrofalno i mm ludi zbog toga. Meni ko kaze dve tri lepe reci, ja se odusevim. Curka sam, znam[sm=smiley13.gif]




Bibilib -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.3.2015 21:14:53)

Nisi curka vec verujes u dobro [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (7.3.2015 21:18:13)

Pa dobro Jess, ti gledas na sve sa pozitivne strane, sto se kaze kroz ruzicaste naocari [sm=smiley1.gif] to samo moze biti tvoja dobra karakteristika...




acalukic -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (8.3.2015 0:12:56)

vrlo lako valjda to covek i nauci sa godinama




viktori -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (17.11.2015 1:17:36)

Odlicno. naucila sam da slusam instinkt iliti stomak. Srce i razum su me nekada zezali, al stomak je nepogresiv.




Dragce86 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (13.9.2017 22:18:21)

Mislim da sam naucila da procenjujem ljude sve bolje kako sam starija, ali me zna iznenaditi poneki poseban primerak ljudi koji deluju kao normalno a kasnije se pokaze da su ziska u pepelu, sto bi rekli stari. Nazalost, znaju me ponekad takvi iznenaditi.




krin 40 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (13.9.2017 22:21:30)

Mnooogo dobro.Iskustvo.je presudno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>