RE: Koliko dobro procenite ljude ? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


MimaKos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 17:43:26)

Lose na prvu provalim kao pas! I nikad nisam pogresila, cak i kad se predstavljaju andjeoski!




mama Jo -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 17:46:06)

Uf, to je dar!




MimaKos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 17:49:36)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Uf, to je dar!

Namirisem ih, veruj mi, i provalim za sitnice.. Devica u horoskopu, nista mi ne promakne




Anck Su Nmaun -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 18:37:23)

Sve je manja verovatnoca da je neko normalan u danasnje vreme [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 21:56:19)

[sm=smiley36.gif]
Joj ima psiho na sve strane




MimaKos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (29.4.2018 23:01:08)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Sve je manja verovatnoca da je neko normalan u danasnje vreme [sm=jezicek.gif]

Ja normalne i nemam oko sebe, svi blesavi, ali zle i lose ljude, od toga samo.pobeci!




flamingos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (26.4.2020 17:36:08)

Procenim,procenim,inam dar,što neko ispisa:device su to,ništa im ne promakne.😀Retko kad pogrešim u proceni.Mm mi kaže:"Bila si u pravu".Nikako da shvati da sam uvek u pravu.😊





Mirko Svirko -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (26.4.2020 21:38:28)

Bravo Flam..

Ja sam ti ponekad lakoverna, ponekad naivna. Generalno vodim se onim "lep rec gvozdena vrata otvara".. verujem da se dobro dobrim vraca.Ali ako me jednom neko razocara,tu sam stavila tacketinu. 




branki* -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (6.6.2020 13:24:59)


IZVORNA PORUKA: branki*

pa..obicno precenim ljude,cesto mislim da su svi dobri i posteni i fini,pa se neretko uverim u suprotno.mada,ako mi neko na pocetku nekako nije legao,mislim nije mi dao povoda,nego eto tako mi neki osecaj da mi npr ne odgovara,obicno se ispostavi da sam bila u pravu.
mada,generalno,sklona sam da ljude vidim boljim nego sto jesu i da nalazim opravdanja i izgovore za njihove lose postupke.

nakon odredjenog vremena ispostavi se da je taj prvi utisak bio totalno ispravan.




Mirko Svirko -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (6.6.2020 16:33:26)

Branki, dobrica si ti 😘


Meni nekad izgled nekoga ili neki da kazem stav, porycuje da nemamo o cemu da pricamo. A nekad nije bas tako. Zavisi kad upoznas osobu vise shvatis....
Mozda neko ima odbrambeni stav takav da ne ulazi puno u neku pricu sa nepoznatim.




Sanjica26 RR -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (6.6.2020 22:41:19)


IZVORNA PORUKA: branki*


IZVORNA PORUKA: branki*

pa..obicno precenim ljude,cesto mislim da su svi dobri i posteni i fini,pa se neretko uverim u suprotno.mada,ako mi neko na pocetku nekako nije legao,mislim nije mi dao povoda,nego eto tako mi neki osecaj da mi npr ne odgovara,obicno se ispostavi da sam bila u pravu.
mada,generalno,sklona sam da ljude vidim boljim nego sto jesu i da nalazim opravdanja i izgovore za njihove lose postupke.

nakon odredjenog vremena ispostavi se da je taj prvi utisak bio totalno ispravan.



Branki, nekad sam ja tako radila. Sada na prvu loptu imam osecaj za svakog kakav je. I kad je pisanje na forumu u pitanju. Mm se cesto sali sa mnom i kaze: ili ti je blagoslov  sto znas ili prokletsvo. 😀Kad treba nesto sa nekim da ugovorimo obavezno idem sa njim, tj. on me zove sa sobom. Taj gen procenjivanja ljudi sam povukla na tatu. 




Kata90 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (6.6.2020 22:45:28)

Na yalost kolko je to dobro ...tolko i lose.
ali dosta dobro procenim ljude kakvi su pa mm uvek kaze joj ti uvek znas ko je kakav[sm=smiley36.gif]
na kraju budem upravu....




jabudic -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (6.6.2020 22:48:01)

Ja sam živi skener. Kad nekoga upoznam, sretnem, razmjenim par riječi, tačno znam kakav je čovjek, šta može, šta ne može da uradi, da li govori istinu, šta ga muči i kako se osjeća. I jako je teško živjeti sa svakodnevnim skeniranjem tuđih života.





mama Jo -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 12:40:35)

Sve losije. Uvek mislim kako su svi dobri i govore istinu.




flamingos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 13:21:43)

Suprotno od mama Jo.😀Procenim,procenim...





Sanjica26 RR -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 13:49:49)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja sam živi skener. Kad nekoga upoznam, sretnem, razmjenim par riječi, tačno znam kakav je čovjek, šta može, šta ne može da uradi, da li govori istinu, šta ga muči i kako se osjeća. I jako je teško živjeti sa svakodnevnim skeniranjem tuđih života.





Potpisujem. Isto. Zato mm kad treba sa nekim nesto da se dogovori zove mene. 😁




Duškić -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 13:52:52)

Mislila sam da sam dobra u proceni? Za mnoge sam pogresila. Ne hajem i tako ce dobiti sta zasluzuju .




physio70 -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 14:34:00)

U poslednje vreme gresim dosta. Ljudi se brzo otkriju pa zakljucujem da nisam na gubitku.




mama Jo -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 14:37:28)

Sanjice, blago tebi.




Didy -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 16:30:48)

Loše. Moja nesreća je što krećem od toga da su svi ljudi dobri i da svi imaju dobre namere. Onda se po ko zna koji put iznenadim i iščuđavam, ne mogu da verujem... I nikako da se opametim...





mati -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 16:56:20)

Ja isto kao i Didy, u potpunosti. Ne mogu da verujem da su ljudi u stanju da budu losi, zli, da se druze iz koristoljublja, da sve rade sa nekom skrivenom namerom. Meni je to neverovatno.
Ali zato imam neki osecaj, i znam ko mi sta misli iako to ne kaze, obratim paznju na mnoge periferne stvari koje nikome ne bi zapale za oko niti bi cuo. Pamtim mnoge nebitne stvari i cesto provalim ljude kada lazu. A laz prezirem.




emicaa -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (16.7.2020 16:59:31)



IZVORNA PORUKA: mati

Ja isto kao i Didy, u potpunosti. Ne mogu da verujem da su ljudi u stanju da budu losi, zli, da se druze iz koristoljublja, da sve rade sa nekom skrivenom namerom. Meni je to neverovatno.
Ali zato imam neki osecaj, i znam ko mi sta misli iako to ne kaze, obratim paznju na mnoge periferne stvari koje nikome ne bi zapale za oko niti bi cuo. Pamtim mnoge nebitne stvari i cesto provalim ljude kada lazu. A laz prezirem.


Mati isto.Procjenim ih kao dijete od 5 godina 🤦‍♀️ koliko sam samo puta bila razocarana




Srecko47E -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (3.11.2023 10:12:40)

Procenim ljude na keca.
Osecaj me nikad nije prevario.
Uostalom,ljudi sebe samiprikazu i pokazu u punom sjaju.




flamingos -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (3.11.2023 10:51:26)

Procenim,ali umem i da pogrešim u proceni.




Srecko47E -> RE: Koliko dobro procenite ljude ? (3.11.2023 11:03:54)

Ja sam kao mladja gresilam,dosta.

Rad sa ljudima me je samo dobroo potkovao...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>