Skida se i izuva (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Shishica -> Skida se i izuva (14.3.2013 18:44:50)

Bojanice samo za tebe [sm=smiley36.gif]

Evo Bojanicino i moje dete se izuva boso ovih dana stalno, a moje se i skida..

Vasa deca?[sm=duda.gif]




Olga75 -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 18:48:41)

to je faza , procice
zvercica se skidala nacisto , stalo sam bila u frci da se ne skine negde u gostima ili nedobog u prodavnici [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 18:50:33)

Sofija se stalno izuva, kad god se okrenem, ona je bosa.[sm=zmeden.gif]
Stefana i dan danas moram da nagovaram da pocne da se skida i izuva.




Shishica -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 18:57:58)

Ma bas pisem kako ode u sobu, skine se skroz ili do gaca ili samo gace i pokrije se u njenom krevetu ili trci okolo.
A pacne i carape stalno




bojanica7 -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 19:21:34)

jaooo, hvala, shishi. [sm=smiley1.gif]

sad mi lakse kad vidim da ih ima jos iste sorte[sm=smiley36.gif]

evo vec nekoliko meseci se izuva, zeli da bude bosa (jako mi smeta, nerviraju me, toplo mi je, boli me[sm=zmeden.gif] nema sta nije razlog...) a voli i da bude golisava, al to joj sad zimi bas nisam davala, jako sam insistirala na oblacenju pa je valjda mrzelo se raspravlja. sad se tako skine, i cim je pogledam, kaze: ocu nesto drugo obucem, ovo mi se ne svidja[sm=smiley36.gif] folirantkinja... a najogre mi je kad kaze: ali ja mooooram da budem bosa[sm=jezicek.gif]




Shishica -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 19:27:13)

A koliko ima godina, je li tu negde kao Ema?




bojanica7 -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 19:50:58)

shisho, ja odgovorila u trecem [sm=smiley36.gif] ima dve godine i dva meseca. sad cu popravim tiker, nestade mi dete[sm=jezicek.gif]




Shishica -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 21:29:04)

[sm=smiley36.gif] Pa vidis, jedno 9.meseci razlike..

A mozda osete da je toplije vreme pa im doslo prirodno [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 21:29:48)

Tina je to redovno radila.
I sad , ponekad, skine sve sa sebe i stane pred ogledalo!!![sm=smiley36.gif]
Rodila sam naturistu!!![sm=smiley36.gif]




sneza24 -> RE: Skida se i izuva (14.3.2013 22:44:44)

Uh sad mi lakše kad vidim da i druga deca to rade.
David isto voli da je govišav. Često posle kupanja neće da se obuče nego legne go i pokrije se ili mu obučem pidžamu a neće čarape.
Sad ovih dana kad je bilo malo toplije nije hteo napolju da nosi ni jaknu ni prsluk.




Figaro88 -> RE: Skida se i izuva (18.3.2013 19:02:04)

Andrea to i dalje radi,evo je i sad u gacicama i atlet majici[sm=smiley36.gif]Kaze vruce joj,a redovno kad piski u kupatilu ostavi i gacice,kao spadnu joj same sa sve trenerkom ili helankama.Mama mi kaze da sam i ja tako kad sam bila mala,pusti me da se igram i samo vidi ja trcim skroz gola[sm=jezicek.gif]




Trcosava -> RE: Skida se i izuva (18.3.2013 20:36:46)

Ova moja se ne skida [sm=jezicek.gif] ali se zato non stop izuva, i ko šta radi ja drvim da se obuje. Mislim da od kad je naučila da se izuje to i radi. Razlog - ne može obuvena na fotelju, krevet... i onda neće da se obuje kad siđe




lesica -> RE: Skida se i izuva (18.3.2013 20:40:53)

Ni moja se ne skida ali izuvanje je i dalje hit. Mada sad ima još jednu foru-izvuče svu svoju obuću pa krene redom da isprobava,i neretko se desi da ostane u čizmama za sneg [sm=smiley29.gif]
Ah da,da ne zaboravim-sama bira garderobu,i tu je cirkus svako jutro.




MarijaBg -> RE: Skida se i izuva (18.3.2013 20:44:32)

Tema za nas [sm=smiley36.gif] Moram da primetim da su se javile samo mame dovojcica, kuku nama!
Ja volim sa se suncam leti u toplesu i kad sam bila trudna sa njom sam se suncala bez gornjeg dela na moru, mozda zato moje dete voli da je golo [sm=jezicek.gif]
Elem: izuva patofne i vadi uloske iz njih [sm=zmeden.gif]
Redovno se skida gola i onda vriska: necu da se obuceeeemmm, bezi po kuci i tako [sm=smiley29.gif]
A uvek ima neku foru: prljava mi majica, moram da je skinem, hocu da piskim, skinucu se sama i tako, ludilo [sm=smiley29.gif] Skida se i kad joj dodje u goste neko od njenog drustva, e to me vec brine, ccccc, teski promiskuitet [sm=jezicek.gif]




Shishica -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 8:37:03)

[sm=smiley36.gif] Sve hit do hita.. to su te nove generacije, sta cemo..




sneza24 -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 8:54:21)


IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Tema za nas [sm=smiley36.gif] Moram da primetim da su se javile samo mame dovojcica, kuku nama!

Ja sam mama dečaka koji se skida [sm=jezicek.gif]




sneza24 -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 8:54:38)


IZVORNA PORUKA: MarijaBg

Tema za nas [sm=smiley36.gif] Moram da primetim da su se javile samo mame dovojcica, kuku nama!
Ja volim sa se suncam leti u toplesu i kad sam bila trudna sa njom sam se suncala bez gornjeg dela na moru, mozda zato moje dete voli da je golo [sm=jezicek.gif]
Elem: izuva patofne i vadi uloske iz njih [sm=zmeden.gif]
Redovno se skida gola i onda vriska: necu da se obuceeeemmm, bezi po kuci i tako [sm=smiley29.gif]
A uvek ima neku foru: prljava mi majica, moram da je skinem, hocu da piskim, skinucu se sama i tako, ludilo [sm=smiley29.gif] Skida se i kad joj dodje u goste neko od njenog drustva, e to me vec brine, ccccc, teski promiskuitet [sm=jezicek.gif]





Anck Su Nmaun -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 9:03:08)

Moja T ne trpi carape, ili dva sloja garderobe, u vrticu mora da istrpi ali cim dodje kuci vristi skini me!
ne voli zepice, pa joj navlacim termo carape, ali za spavanje ih nikad, nikad nije trpela, i sad kad legne uvece, ja je pustim da ih skine, (navikla sam vec) i kad zaspe a joj ih ponovo navucem




Anck Su Nmaun -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 9:05:17)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ni moja se ne skida ali izuvanje je i dalje hit. Mada sad ima još jednu foru-izvuče svu svoju obuću pa krene redom da isprobava,i neretko se desi da ostane u čizmama za sneg [sm=smiley29.gif]
Ah da,da ne zaboravim-sama bira garderobu,i tu je cirkus svako jutro.


A jaooo a to je tek shok, kad joj se bas taj dan ne nosi majca koju sam joj spremila ili npr helanke... ne i ne...ziva nece da ih obuce [sm=jezicek.gif]




Ivanka 75 -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 9:09:48)

Patofne su već neko vrem on-off po ceo dan [sm=lev.gif]
Ispod nas podrum hladno a ona čas posla izuje patofne i skače, trči, penje se...
Na stranu što se u čarapama kliza ko luda po parketu i uživa!




sneza24 -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 9:24:26)

Evo ga David gore bez duksa i potkošulje, neće da se obuče. [sm=hudicek1.gif]




Figaro88 -> RE: Skida se i izuva (19.3.2013 16:57:36)

Kod nas u stanu je bas toplo,pa se nebrinem zbog patofna,ali nervira me sto skida trenerke i majice.
A ja sam taj haos ujutru resila tako sto joj ponudim dve tri stvari,ona izabere od njih i mirna ja,a ona ubedjena da je ona sama sve izabrala....




branki* -> RE: Skida se i izuva (20.3.2013 14:32:03)

boza isto od pre 2 meseca,mozda,poceo da se skida,skida sve,farmerke,hulahopke,pampers i bude go,samo ono sto gore ima.odbija da se obuce,ja ga zainteresujem necim i obucem na prevaru,on posle opet se skine i tako..[sm=smiley29.gif]




minna -> RE: Skida se i izuva (20.3.2013 14:38:03)

I ja imam malog stripera, i skida se i izuva, kad ga pitam sto se skinuo kaze upiskio se, ja pogledam a ono sve suvo, prevarant




Shishica -> RE: Skida se i izuva (13.6.2013 13:39:18)

Ema je prestala da se skida, sada se samo izuva..




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>