RE: Omiljene osobe na RR (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Jole84 -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 22:48:47)

Glava me otkida,pijem 2 dana [sm=smiley36.gif]
Bocka noćas u 1,tako da sam stala sa pivdžanima [sm=jezicek.gif]

Ne ide da nabrojim a nekog da izostavim,moje omiljene ringerajke znaju da su omiljene [sm=smiley27.gif]
Trula fora,a [sm=smiley16.gif]




zivka -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 23:23:33)

Ja sam mali ispala iz fazona ali stvarno volim RR i s dosta ringerajki sam postala prijatelj. Zao mi je sto ne svracam cesce...




lilihip -> RE: Omiljene osobe na RR (27.9.2013 19:35:38)


IZVORNA PORUKA: bea83

Što RR spoji teško se razdvoji[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


[sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Omiljene osobe na RR (27.9.2013 19:44:08)

mnogo je njih koje su mi prirasle za srce, koje kao da poznajem ceo zivot cudo su zene RR-jke[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 1:20:06)

Na slovo na slovo...K, kao "Ko se trudi , ostane trudan"...[sm=jezicek.gif]

I, naravno, Dzej zvani Jole i Buzda zvani Bea i jos nekolicina Sundjer Bobova[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Upoznala sam ih mnogo, selektovala manjinu, ali ta manjina je bombasticna.[sm=bravo.gif] Cekam da munem kao frendove Joleta, Natu, Serpi i Dacu, ali fejs tu fejs...kad im se prikazem, nece moci da mi dozivotno odole[sm=smiley36.gif]
Volela bih da upoznam Maslacka. Ona je moj omiljeni pametni lik na forumu. I Ninu 26 sa kojom bih caskala do zore pod cebetom i sa kafom. Nina je moj glas zdravog razuma. I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.[sm=smiley36.gif]
RR ume da da mnogo, ali bogami ume i da otkine podosta zivaca, samo sto ono dobro uvek odnese prevagu. I za ovo sto mi je dao, ja cu mu biti dozivotno zahvalna.




serpica -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 8:21:00)

Postoji jedna osoba na RR koja mi svakodnevno dize raspolozenje,zao mi je samo sto ne mogu da je upoznam licno pa da uzitak bude potpun[sm=smiley1.gif]
Verka i tebe mnoge vole samo se plase da to kazu[sm=smiley31.gif]




Sosa Mena -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 10:50:26)


IZVORNA PORUKA: Verolina


I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.[sm=smiley36.gif]



Znas da te zelim [sm=smiley36.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 12:36:41)


IZVORNA PORUKA: serpica

Postoji jedna osoba na RR koja mi svakodnevno dize raspolozenje,zao mi je samo sto ne mogu da je upoznam licno pa da uzitak bude potpun[sm=smiley1.gif]
Verka i tebe mnoge vole samo se plase da to kazu[sm=smiley31.gif]

Ha ha ha ha...Serpi, ko li je to kod tebe na prvom mestu? Bri?[sm=smiley36.gif]
Soso, budi , bre, malo manje pohotna[sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 12:40:27)

ja volim šerpi[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
Vuče me na jug nema šta




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 12:53:05)

Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricina[sm=bravo.gif]




Janncica -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 14:42:40)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricina[sm=bravo.gif]


[sm=smiley20.gif] i ja je volEm,ne kuckamo se i ne znamo,ali po njenim postovima,stavovima nekako ima moje veliko postovanje.
Verka takodje. Veoma jaka licnost,sa cvrstim stavovima. [sm=smiley31.gif]
Tu je i Jole84,Dunja RR,Ana RR,Torbica,Nina26,Maslacak15,volim da ih vidim ovde.
One moje iz drugarice iz tromesecja sam vec pisala. [sm=smiley31.gif][sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 14:55:56)

[sm=smiley31.gif]




jovicaa -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 15:02:49)


IZVORNA PORUKA: 17 joka

mnogo je njih koje su mi prirasle za srce, koje kao da poznajem ceo zivot cudo su zene RR-jke[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]

potpisujem[sm=bravo.gif]
ne zelim da nabrajam da slucajno ne bih nekog izostavila!
veliki [sm=smiley31.gif] za drugarice koje su mene navele[sm=smiley27.gif]




nina26 -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 15:29:26)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Na slovo na slovo...K, kao "Ko se trudi , ostane trudan"...[sm=jezicek.gif]

I, naravno, Dzej zvani Jole i Buzda zvani Bea i jos nekolicina Sundjer Bobova[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Upoznala sam ih mnogo, selektovala manjinu, ali ta manjina je bombasticna.[sm=bravo.gif] Cekam da munem kao frendove Joleta, Natu, Serpi i Dacu, ali fejs tu fejs...kad im se prikazem, nece moci da mi dozivotno odole[sm=smiley36.gif]
Volela bih da upoznam Maslacka. Ona je moj omiljeni pametni lik na forumu. I Ninu 26 sa kojom bih caskala do zore pod cebetom i sa kafom. Nina je moj glas zdravog razuma. I na kraju kod mojih Sosa, Sandre i Mene na strudle s makEm.[sm=smiley36.gif]
RR ume da da mnogo, ali bogami ume i da otkine podosta zivaca, samo sto ono dobro uvek odnese prevagu. I za ovo sto mi je dao, ja cu mu biti dozivotno zahvalna.


Bas si me dirnula u srce pravo, a mene je tesko dirnuti[sm=smiley36.gif]

Serpi, potpisujem[sm=bravo.gif] Nisam ovde pisala, a trebala sam, da mi je ladno poslala neke tabletice za dete, i to nije htela da mi uzme novac, sta vise reci o ovoj zeni ??? [sm=bravo.gif]

Jancci, nema te zeno nigde[sm=smiley31.gif]

P.S. Nego Verka, kakva ti je to glupost na pocetku posta ' ko se trudi, ostane trudan' ? Vecu nebulozu nisam cula odavno [sm=hudicek1.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 15:32:06)

A pa ta izreka je uzrok sve vece popularizacije foruma proteklih mesec dana[sm=smiley36.gif]
Ako ako...sve u korist foruma.[sm=smiley36.gif]




nina26 -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 15:41:37)


IZVORNA PORUKA: Verolina

A pa ta izreka je uzrok sve vece popularizacije foruma proteklih mesec dana[sm=smiley36.gif]
Ako ako...sve u korist foruma.[sm=smiley36.gif]


da ne idemo u off, nista te ne razumem, ali kapiram da nisi ti onda to izjavila, tako da jedan veliki ------------, za tu izjavu, jer ima ovde zena koje se bore kao lavovi da postanu majke, i jako je ruzno to uopste izjaviti[sm=hudicek1.gif] ne znam, kako mi je to samo promaklo !

izvinjavam se za off[sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 15:44:08)

Otkud cu ja to izjaviti. Toliki Belzebub nisam!
Pa ne mozes sve da propratis.
Zato su drugi videli[sm=smiley1.gif]




Leptiric123 -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:06:28)

Kakve ste...ja sad placem....mene niko ne voli :-\

Ja volim Verku moju milu,Anci kv nju voli moj mm :-), ja volim Nininog mm i Sosinog :-) ma sve se volemo :-) kako god okrenes




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:10:25)

[sm=smiley36.gif]
Ti si u mom hot izboru. Doduse imas to postporodjajno stomace, al' ce se steses[sm=smiley36.gif]




Leptiric123 -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:20:24)

Vidi se da moramo na kafu...to se odavno stersalo.Sad sam hot hot :-) bicu ti jos vise hot :-)




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:28:29)

[sm=smiley36.gif]
Moment...uskoro...




Ana RR -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:45:57)


IZVORNA PORUKA: Verolina

[sm=smiley36.gif]
Moment...uskoro...


Je l' to ono ljubičasto čudo [sm=smiley36.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 16:51:44)

Jeste[sm=smiley36.gif]. A ja se psihicki pripremam kao da treba da udjem u Luvr[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 17:02:41)

[sm=smiley36.gif] bogami, posle onakve spoljašnosti ko zna šta te čeka unutra [sm=smiley36.gif]




serpica -> RE: Omiljene osobe na RR (21.4.2014 17:05:04)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Svi vole Serpi. Ona je notorna dobricina[sm=bravo.gif]




Jaooo [sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley31.gif] hvala vam zenice i ja volem vas sve [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>