RE: Omiljene osobe na RR (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Trcosava -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 13:11:31)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir [sm=smiley36.gif] ), Torbica, Ljisa...

[img]http://www4.slikomat.com/13/0906/u56-shy.gif[/img]




Misha i Ljisha -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 13:13:45)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir [sm=smiley36.gif] ), Torbica, Ljisa...

[sm=smiley9.gif] nisam znala da sam i ja nekom miljenik. Jao hvala.

Ja moram jednu osobu da izdvojim od vas svih koje ste mi sve drage a to je Rosita[sm=smiley36.gif],moja prija.

Naravno podugacak je spisak a bojim se da cu nekog izostaviti zato stavljam samo svog numero uno[sm=jezicek.gif]




Rosita -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 13:21:08)

Jaooo prijoooo, ma i ti si meniiii omiljena [sm=smiley1.gif]. Ima ih puuuuunnnoooo, ali moram da pomenem i milicicak, peace, lo, torbicu... Ma ima ih jos doooostaaaa.




bubulence -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 13:57:14)


IZVORNA PORUKA: mali_mis

Trcosava, Olga, Bubi i njeno peskirce (ubice me za peskir [sm=smiley36.gif] ), Torbica, Ljisa...


hahaha necu te ubiti , vi ste meni jako smesne sa tim peskircetom, uopste nisam mislila da ce biti zanimljivo [sm=jezicek.gif] . p.s. volim i ja vas [sm=smiley36.gif].




17 joka -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 16:35:13)

Puno divnih zenica ali one koje najvise izdvajam

Dunja RR,Jole 84,Degu,,Šerpica,Torbica,Wiv,Dani,Daca 77,Lesica RR,Trcosava i

da nenabrajam devojke sa crtica i VTO divnih osoba je na RR




Mala Elena -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 16:43:57)

Olga, Dunja, Trcosava, veselica ( nova je kao ja), i svi oni koji samnom hoce da se druze . Eto.[sm=jezicek.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 16:52:54)

Nisam cesto tu, uglavnom kad mi detetu fali nesto kao ovih dana. Zapale su mi za oko Trcoslava, Serpica i Torbica, volim da citam sta one pisu, dosta se tu korisnih saveta nadje. E da, i Klarita, mada se nismo dosta dugo kuckale s obzirom da nisam cesto tu. I Viking mi je draga, ali je nesto ne vidjam ovde. I Ana RR mi je ok [sm=smiley36.gif]




Ipokrisia -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 18:21:21)

ja sam najvise na temama oko trudnoce, tako da uglavnom komuniciram sa devojkama odatle.Sad bas razmisljam, tesko je reci ko je kakav, ipak je ovo virtuelni svet, pitanje u realnosti ko bi se kome svideo.Ja na zalost nikoga ne znam uzivo.

Ako gledamo samo tako kao caskanje, najvise su mi zapale za oko devojke sa kojima sam najvise komunicirala ili koje najvise vidjam na temama o trudnoci. Mnogo mi se svidja sto su sve pozitivno saskaste, sve su svakoj podrska, delimo iskustva,razmisljanja, bas je dobra ekipica.

Da nabrojim samo neke od nadimaka koje sam zapamtila (sigurno ce ovaj trudnicki mozak nekog i zaboraviti,ali znam da ce i to one razumeti[sm=smiley1.gif] ) Dakle : Bubi, Branki, Wivern,Placljiva, Sanjalica1980,Trca, Unina mama, vonavoj, Daca 77, Torbica... Mislim da mi se sve devojke dopadaju, nije mi niko zapao za oko s akim nesto nije u redu...[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 18:23:32)

Torbica,Branki,Kristal,Peškirić [sm=smiley36.gif],ima ih još dosta ali one mi padoše na pamet prve [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 18:25:38)

Zaboravih Ljišu,baš volim njene komentare [sm=bravo.gif]




doktorkakristal -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 18:37:11)

EMICE [sm=smiley31.gif] da ne izdvajam sve divne zene sa kojima svakodnevno kuckam i delim sve lepe i ruzne trenutke




branki* -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 20:54:45)

emice,ipo i ja volim da citam vase postove i pisem sa vama[sm=smiley31.gif]bas je lepo kad si nekom drag[sm=smiley1.gif]
ipo.tvoj post skroz prepisujem i slazem se,bas smo dobra ekipica[sm=smiley36.gif]

emice,[sm=smiley20.gif]za peskiric!!
ima dosta osoba koje mi prijaju ovde bas,bas...




veselicaa -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 20:59:58)

Ovde sam manje od nedelju dana ali moram da pohvalim sve zene posebno clanove koji su ovde duze vreme a koje su mi pomogle dosta jer dok sam pohvatala sve[sm=zmeden.gif].Nadam se dobrom druzenju a posebno dobrim savetima




vonavoj -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 21:29:07)

Ako budem nabrajala,zaboravicu sigurno nekoga..jednom vec jesam!
Ali jedno cu reci,niko me ne nervira[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] ili sam jednostavno takva,ne upadam u rasprave[sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 21:29:57)

Draga moja druga porodico, ljubim vas sve! Bas volim da budem ovde [sm=smiley31.gif] Hvala svima koji me spominju, divnih zenica sam upoznala, bas me je obogatila RR. [sm=smiley1.gif]




vonavoj -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 21:35:34)

Prava rec..obogatila me RR[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 21:40:03)

I ja potpisujem da mi je RR druga porodica,da nije bilo nje ne bih upoznala divne zene koje su usle u moj zivot na ovaj ili onaj nacin. Sve ste mi drage i svaka od vas ima iskustvo za onu drugu,pomoc,toplu rec,utehu,ma nemam reci...
Vec sam pisala ko mi je prirasao srcu....[sm=smiley1.gif]
Ma sve ste divne [sm=bravo.gif] zao mi je sto nema vise starih clanica koje su bile bas aktivne u vreme kad sam se ja uclanila.
I ne zamerite mi,poseban [sm=smiley31.gif] za moje Nislijke.




Mala Elena -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 21:56:20)

Slazem se Branki ...tebe sam i zaboravila! I Ljusu i doktorku itd , opet ima itd. [sm=smiley1.gif]
Nadam se da sam i ja ok. [sm=smiley13.gif]




Cakana84 -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 22:13:23)

Dosta ženica mi je simpatičo i drago, pišu sjajne, smislene, korisne, duhovite postove. Meni najdraže su branki, Dada81 i Torbica.




Misha i Ljisha -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 22:19:14)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Zaboravih Ljišu,baš volim njene komentare [sm=bravo.gif]

[sm=smiley36.gif] ja sam izgleda ovde glavni saljivdzija pored Olge CARICE naravno eheheh




branki* -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 22:21:25)

jeeeeee[sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif]letim od srece!
cakana[sm=smiley27.gif]




Ipokrisia -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 22:25:52)

znala sam da sam izostavila jos divnih zenica [sm=smiley13.gif] Rositu, Cakanu84 i naravno Klaritu koja mi je pogodila pol[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Dani.kv -> RE: Omiljene osobe na RR (6.9.2014 22:34:36)

Sve zenice sa VTO stranica su mi drage na celu sa Dunjom i Viking. Tu je Joka sa kojom se i ovako druzim. Tu je i moja Slovenka Trca i naravno Maslacak. Nekog sam zaboravila. Da, moje Kraljevcanke[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Omiljene osobe na RR (25.2.2017 7:35:36)

Ne bih da imenujem, jer cu zaboraviti neku da upisem, ali jednu moram, ja Emicu obožavam, ona je luda za medalju [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Omiljene osobe na RR (25.2.2017 12:12:10)

Hahhahaaa, a vi ste sve sjajne, mnoge su mi prirasle srcu. Jednostavno odgovara komunikacija, bas je divna RR porodica.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>