RE: Omiljena igracka vaseg deteta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Olga75 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (30.10.2014 14:00:39)

zver je za rodjendan od bake dobila skejt ( iako sam ja izricito rekla da je mala )
sad jurim za njom i hvatam je za kragnu po cele dane [sm=smiley29.gif]
sva je modra ali ne odustaje , skratila nam je zivote tim padovima pa i babi koja se pravila pametna i kupila joj ga sada
i da Gilbert , prodavnica ,kuhinja , lalaupsi , jogurtina , ma sve te lutkice su joj bas zanimljive sada
kad ne vozimo skejt igramo se prodavnice i kuvamo glala ruckove za plejadu lutaka raznoraznih




mamica 91 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 0:22:19)

Nasa faza omiljene "igracke" upsesno okoncana..."kespes konac" koji smo mi dobili za svadbu i ja ga nikada nisam koristila, Una ga nasla u radnom stolu i prisvojila, govorila da je to njena PTICA [sm=jezicek.gif] i svuda ga vukla za sobom.. tada smo bili u fazi odvikavanja od pelena i njena ptica je obavezno morala da "gleda" u nju dok ona sedi na noni...
[img]http://www.dodaj.rs/f/2I/28/pINg3jK/140330-0916.jpg[/img]

[img]http://www.dodaj.rs/f/1n/8e/1Lj6lUwQ/140330-0916001.jpg[/img]

[img]http://www.dodaj.rs/f/1d/oa/2l8uRojj/140330-1455.jpg[/img]

[img]http://www.dodaj.rs/f/2H/Yj/1EWa09rm/140330-2233.jpg[/img]




Azra_ -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 0:33:20)

Omiljena igračka??? Svaka koja je nova![sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 11:23:14)

Mamice [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 11:36:13)

joj mamice ptica joj je super [sm=bravo.gif]
Mi imamo omiljenu zvecku zeku i igracka za kolica, zirafa. To su joj prve igracke. I mnogo voli konjica kojeg je dobila od nase Torbice.




mama krava -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 11:42:14)

Moja velika devojčica je sa 3 mes dobila plišanu lutkicu krave (koja je u stvari žirafa) i meni je bila baš slatka i mekana, pa sam joj je stavila u krevetac. Jedne noći ju je dohvatila i ja je pronašla kako spavaju zagrljene. Ona i dan danas spava sa karavicom, koja je treća po redu. Do skoro smo uspevali da pronadjemo istu takvu i kupovali bi smo novu kada bi stara postala ofucana.

Ona je svako jutro poljubi pre nego krene u vrtić![sm=9nebesa.gif]




Azra_ -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 13:09:33)

Jaao[sm=smiley27.gif]!

Ja sam skoro kod lekara srela devojčicu od 5 godina koja sa sobom nosi jednog malog medu. Kaže boji se kad prima bocku pa je meda čuva. Bila mi je tako slatka i onaj meda, sa svim posledicama koje je po njemu ostavilo druženje sa devojčicom.[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 13:44:22)

Listam temu od početka i smejem se što se kroz celu temu provlači Ivin Zeka Zoki (Ivanka75) [sm=smiley36.gif] Danilo i Iva idu zajedno u školicu i kad smo išli Ivi na rođus pitam Danila šta da joj kupimo a on viče ko iz topa: "Zeku! Ona voli zeke!" kažem mu da je bezveze da joj kupujemo nešto što već ima a on odgovara:"Dobro. Onda zeku i poni konjiće" [sm=smiley36.gif]

Nikola nema omiljenu igračku. On sve voli. Najviše šerpe i lonce iz kuhinje. Naročito voli da sedi u njima [sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (18.2.2015 19:34:47)

Pre neki dan je S dobila velikog plisanog medu od brata(zaovinog sina) i ne odvaja se od njega.Narucila sam joj neki kofercic sa kompletom soljica za cajanku.treba sad neki dan da stigne(svaki dan me pita kada ce [sm=smiley29.gif]) a za N.g.su dobile obe po Bratz lutkicu,Pcelica Maja pecate i neka kola sa Pcelicom Majom.Skoro im tata kupio slagalice i neke kompletice za kuvanje pa im je i to trenutno omiljeno [sm=smiley1.gif].




Figaro88 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (19.2.2015 14:52:13)

Andrea ima par igracaka koje nosa sa sobom svuda-ima konjica,Nilka nemirka,Jogurtinis,Barbi,ali Konjic je najomiljeniji među njima[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (25.2.2015 16:55:11)

Mima ima omiljenog medu Tedija,bude uz njega jos poneka omiljena igracka,s vremena na vreme se menjaju,ali Tedi ostaje [sm=smiley36.gif] a Dimi je dugo vremena imao nekog plisanog lavica..on se uglavnom veze za igracke koje su mu aktuelne u odredjenom periodu,spava sa njima,ili stavlja pod jastuk...ali nema trajnu omiljenu igracku.




dunja RR -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (7.3.2015 4:04:05)


Gde ima najveći izbor Fisher price igračaka, a da su ok cene?




mali_mis -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (7.3.2015 7:19:21)

Trenutno lego kocke, i to neki matori set koji je ostao od mog brata. Svaki dan moramo nesto da pravimo. Bole me prsti.




Sosa Mena -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (7.3.2015 9:12:04)

Kuhinjica i puzzle.




Mala Elena -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (7.3.2015 9:18:10)

Dunja, ne znam...
Uvek nesto novo je zaintrigira, pa makar to bila prazna flasa ili papir ili naravno, nasi notes books i katalozi, novine...[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 0:14:27)


Trenutno su nam gajtani i trakice razne od tkanine, recimo sa ćebenceta, džaka. Našli smo par gajtana za telefon koje ne koristimo, sa onim žabicama na krajevima, oprali i dali mu, uživa. Gricka, prevrće po prstima, umota se pa se odmota ..




dunja RR -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 0:15:49)

Možda sam već rekla, ali nema veze, vredi ponoviti [sm=smiley36.gif] mamicina šerpa-ptica, vrh [sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 0:18:19)

I dalje, bez konkurencije, Žaba![sm=smiley29.gif]
Doduše, tu je sad i jedna kuca , Dalmatinac. Od njih se ne odvaja




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 0:54:03)


IZVORNA PORUKA: Žapkić

I dalje, bez konkurencije, Žaba![sm=smiley29.gif]


Joj i moja A. je imala kao mala jednu zabu,plisanu igracku sa onom pesmom,svurala je kada joj se pritisne stomak i bas je svuda nosila sa sobom




Žapkić -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 0:57:31)

Veselice, i ova zaba je imala to na stomaku, pa se Tina plašila, i onda sam ja "operisala" zabu i izvadila to.
A, inače, ta zaba je ubedljivo najruznija oigračka koju u kući imamo![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 1:02:56)

Zapkic,verujem ti ni ova nasa zaba ne izgleda bas lepo,ali je A.jos voli.Sada je vec sakrila,ne da niko da se igra sa njom,racuna da je stara pa da ce ne pokvari jos vise.




Sosa Mena -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 1:03:34)

Morala sam da ubacim [sm=smiley36.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/13/0308/wmw-406538.jpg[/img][/url]]zaba




Žapkić -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 1:05:42)

ahahahaha... Fala, Fala-to na moj račun? Pa, zABE SU ZAKON!!! Mislim, šta misliš što mi je nick-Žapkić?[sm=jezicek.gif] (inače, Tinina zaba se zove Žapkić i Žrab)[sm=jezicek.gif]




Sosa Mena -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 1:14:46)

Pajte bre i to isto obuceni [sm=smiley36.gif] Ima nesto u tim zabama. [sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.3.2015 8:08:03)

ja[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>