RE: Omiljena igracka vaseg deteta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


amdn -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (12.3.2015 20:59:36)

Juriju su omiljeni autici ima par omiljenih koje menja svaki dan, danas jedan, sutra drugi [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (27.3.2015 0:46:15)

Crknuti miš (za računar). Ne ispušta ga, sa sve gajtanom. Gde god je S tu je i miš.




mama krava -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (27.3.2015 9:55:56)

joj čoveče...mi moramo da nadjemo neku tastaturu da damo ovom malom...




Modessty -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (27.3.2015 9:58:37)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Crknuti miš (za računar). Ne ispušta ga, sa sve gajtanom. Gde god je S tu je i miš.


[sm=smiley36.gif] jao i kod nas!!! Samo ga vuče po stanu! I daje mu da jede čokoladu [sm=smiley36.gif]




mirkam -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (27.3.2015 22:37:50)

Mobilni telefoni i daljinski upravljaci! Znaci da poludis! I problem je u tome sto ima pet mobilnih koji su pokvareni koje nece ni da pogleda, iskljucivo ga zanimaju oie koje koristimo.
I po nekada konjic, kornjaca i tigar koji se vrte po podu, svijetle i sviraju.Njih voli da juri (puzeci) da ih mlatne da se prevrnu i nastavi dalje [sm=smiley29.gif]




aleksandrici -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (6.7.2015 12:59:33)

Mojoj cerkici je jedan mali,mali meda,toliko je ofucan istar,opran milion puta,ali ona ga voli.




emicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (6.7.2015 13:03:48)

Kod nas je sad aktelan mali plastčni tviti,plišana patka za šetnju,zeka za spavanje i kockice.To vrti po cjeli dan [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (6.7.2015 13:12:03)

Skoro sam joj kupila kornjacu zvezdano nebo,lutke Elsa i Ana,nekoliko slagalica(sada stvarno ima veeeeliku kolekciju).kanticu sa priborom za pesak(zaliva mi cvece svaki dan,ne secam se kada sam ga ja zalila[sm=smiley36.gif]) i nije bas igracka ali uzela sam joj dve Lalalupsi bojanke koje obozava.Kupili smo i knjigu iz kreativnog centra sa pesmicama za predskolce i to bi bilo to ako nisam nesto zaboravila.Ovo se odnosi na Stasu,A ne kupuje igracke ali je skoro u Liliju kupila nekoliko lakova za nokte jer dete zanima manikir [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 0:32:59)

Helena se trenutno zanima čašama koje stavlja jednu u drugu ili stavlja nesto u njih,lopte,plastična krava i čarape[sm=jezicek.gif]. Luci se igra sa plisancima,to su kao bebe pa ih ona uspavljuje,vodi na kupanje,hrani... I lego kocke naravno!




aleksandrici -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 0:50:20)

Biti majka je najlepse i najodgovornije zanimanje na svetu.




mali_mis -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 6:34:24)

Veliki kamion, on ide svuda, cak i na sto u dnevnoj, pa kad padne sa istog to je onda dreka i cika na sve strane.
I kuca sveznalica, to mu je devojka, ljubi je, dok mu peva. Kad je bio manji nije mu bila toliko interesantna kao sada.




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 10:17:51)

Mom najmlađem omiljena igračka je jedan plišani zeka i to od skoro,uvek ga nosi svuda sa sobom.Tog zekunimamo odavno ali se nikada nije igrao sa njim,a onda ga našeo i ne ispušta iz ruku




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 12:01:34)


IZVORNA PORUKA: mali_mis


I kuca sveznalica, to mu je devojka, ljubi je, dok mu peva. Kad je bio manji nije mu bila toliko interesantna kao sada.

Tu kucu sveznalicu su i moje zavolele tek kada su malo porasle,oko druge godine.pre toga im nije bila zanimljiva.
Sad me zvala majka kaze poslala nam paket sa igrackom za S a nece da mi kaze sta,jedino da je za rok zvezdu,a to je S nonstop pricala kada je bila manja,da hoce da bude rok zvezda [sm=smiley36.gif]Pretpostavljam da je gitara ili mikrofon ali videcemo vec.Naravno ne smem ni da spomenem da treba da stigne paket,dosadila bi mi dok ne vidi postara,ali moram kasnije da se iskradem da kupim baterija zaboravila baba i baterije da kupi.




mama micki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 18:00:51)

Teodora ima svog zeku peku od kad je napunila tri godine i još uvek spava sa njim! Čak i kada putujemo ona ga nosi sa sobom!
Sari je omiljeno sve što nesme da dira, Ko što mirkam reče, mobilni telefoni i slično, to na prvom mestu. Od pravih igračaka kocke i pribor za kuvanje ručka!




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 23:12:04)

Moja S je jedno vreme svuda nosila plisanu igrackicu pcelica Maja,svi su je znali po njoj[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (8.7.2015 23:16:04)

Moj srednji sin jedno vreme se nije odvajao od bubnjeva a sada ih više i ne gleda




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (9.7.2015 16:54:56)

Mima i dalje voli svog medu Tedija, a pored njega voli jos i plisanu zvecku Mini Maus,(ima je od 3.meseca zivota)koju najcesce nosi kada idemo u posetu babi u Sm,ili na letovanje,ili kod keke u Ns,Mini proputovala po belom svetu [sm=smiley36.gif] a Dimitrije i dalje voli svog lavica,sada je dobio i novi bager za rodjendan koji tek ide(od keke) pa i njega vuce gde stigne,i spava sa njim..a igracka i bas nije mala[sm=smiley1.gif]
A Teodora je u fazi da voli da dohvati i igra se sa svim sto nisu igracke [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (13.7.2015 23:15:29)

Stigao nam paket ipak je gitara,Igracka je bas kvalitetna ima i zice i cuje se svuk kada se svira po njima,mislila sam da su samo za ukras ali ipak ne,ima i neke melodije kao i svetla.S blago receno oduuuusevljena,ceo dan je isla po dvoristu i po kuci,ponavljala "ja sam rok zvezda" i tresla glavom [sm=smiley36.gif]Sada zapela za mikrofon sa stalkom,koji je i imala ali se raspao.




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (13.7.2015 23:22:27)

Znam kako izgleda ta gitara,i moji su je imali,i gitaru i stalak,naravno dok je nisu pokidali tj.polomili[sm=smiley36.gif] Inače sada imamo pravu malu drvenu gitaru na kojoj se svira sa trzalicom,imamo i nekoliko setova bubnjeva,a u planu nam je da kupimo malo ozbiljnije bubnjeve,jer su oni glavna zanimacija najmlađem sinu




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (14.7.2015 11:57:14)

Takvu gitaru ima nas kumic,i cini mi se da je bas super igracka. A to sve izgledala mali muzicari,ovi klinci sa RR ! [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (14.7.2015 15:11:30)

[sm=bravo.gif] da sve muzičari...mada sam ja totalna neznalica,dobro zaboravila sam ,znam po malo da sviram harmoniku,to mi treba za posao[sm=smiley1.gif] ali ovaj najmlađi ima sve predispozicije.Jedno vreme mu omiljena igračka bila varjača sa kojom je išao kroz kuću i gledao šta može da posluži kao bubanj,da lupa.Tako je bilo,dok nismo kupili bubnjeve,zbog nekoliko polupanih plastičnih posuda iz mamine kuhinje[sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (14.7.2015 15:15:16)

Aki je poceo da se igra i trenutno su mu omiljene kockice i kamioni...ne znam dokle ce ga to drzati ali videcemo....




mila83 -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (14.7.2015 15:52:04)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

[sm=bravo.gif] da sve muzičari...mada sam ja totalna neznalica,dobro zaboravila sam ,znam po malo da sviram harmoniku,to mi treba za posao[sm=smiley1.gif] ali ovaj najmlađi ima sve predispozicije.Jedno vreme mu omiljena igračka bila varjača sa kojom je išao kroz kuću i gledao šta može da posluži kao bubanj,da lupa.Tako je bilo,dok nismo kupili bubnjeve,zbog nekoliko polupanih plastičnih posuda iz mamine kuhinje[sm=smiley36.gif]

Gre'ota da ga ne date u muzicko zabaviste ! ! [sm=bravo.gif]




Anarunika -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (20.7.2015 10:52:15)

Za Akija je bajs definitivno pun pogodak! kako dodje kuci tako ga hvata i odmah ide na ulicu da vozi. Prvi put da je za nesto tako zagrizen.
A Ika...on voli alat, kosilicu za travu je dugo furao [sm=smiley36.gif] ali ipak se jos uvek trazi [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Omiljena igracka vaseg deteta (20.7.2015 12:40:50)

Za mog najmlađeg je omiljena igračka bubanj ili već nešto što može da lupa, a kod starijeg tu već ni sama neznam,voli puno bicikl,ali voli i puške razne one plastične,a voli i da crta,naravno kada hoće,a kada neće baš ga je teško naterati.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>