RE: Školske tašne (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


branki* -> RE: Školske tašne (22.4.2015 9:38:45)

ne razumem se u cene,nisam u toku jos sa skolskim priborom,ali je ovaj drugi komplet prelep[sm=love.gif][sm=love.gif]




Peace* -> RE: Školske tašne (23.4.2015 15:52:19)

Trćo, ne znam kako je u Slo, ali kod nas je u drugom razredu već ozbiljna količina knjiga u pitanju. Ako je kao kod nas, kupi joj odmah tašnu na točkiće.




mila83 -> RE: Školske tašne (4.7.2015 0:52:07)

Moja M je za 7.rodjendan od moje sestre dobila OVU torbu,Torba je jako kvalitetna,Samsonite,ima garanciju 2 godine..jeste skupa,5900dinara,ja sam bila malo skepticna kad sam je videla,anatomska je sto je najbitnije,ima siroke i pojacane pojaseve,lagan a izdrzljiv i nepropusan materijal,torba sama po sebi nije teska,kao one cetvrtane ili sa mehanizmom. Zivimo blizu skole,u istoj ulici,ni ne treba joj ta na tockice.




veselicaa -> RE: Školske tašne (4.7.2015 0:53:58)

Mila lepa je torba a i nije bas skupa,te su cene za anatomske torbe.Samsonite je odlicna marka,imam jednu njihovu torbu i traje mi bas dugo.




mila83 -> RE: Školske tašne (4.7.2015 0:57:26)

Imala sam i ja jednu, cele studije i jos mi je ostala citava,Samsonite neka preko ramena,odlicne su..
A moja M je odusevljena,samo nosa torbu po ceo dan i otvara pernicu sa olovkama.Spakovala je u tasnu sve ono iz Stabilo paketa sto je dobila[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Školske tašne (4.7.2015 1:02:41)

Mila te dobre torbe jesu skupe zato su i kvalitetne...i mojim klincima sam uvek kupovala te skuplje torbe ,makar im ne kupujem posle još jednu torbu u toku god.




mila83 -> RE: Školske tašne (4.7.2015 1:07:44)

Ja se nadam da ce ova izdrzati par godina.Treba kupovati prave i kvalitetne stvari,sto kazes Viki,nekad kupis jeftiniju pa posle moras jos jednu,kad saberes,isto dodje kao ona kvalitetnija.




Bibilib -> RE: Školske tašne (4.7.2015 21:05:15)

Mi smo kupili ranac pre par dana,Marko je prezadovoljan jer na njemu ima slika Reksa.... Ima garanciju 2 god.pa cemo videti kako ce se pokazati....




veselicaa -> RE: Školske tašne (4.7.2015 21:28:15)

Mi ove godine kupujemo A novu torbu iako nam je stara kao nova.Dosta smo je platili ali traje.Planiramo opet da uzmemo neku kvalitetnu,anatomsku.




vikiveki -> RE: Školske tašne (4.7.2015 22:38:59)

Mila ,to znam iz iskustva jer jedne godine moj bivši muž nije hteo da me posluša kada je navodno on hteo da kupi ćerki torbu za školu...ja mu kažem kupi onakvu kakvu sam joj prošle god. kupila...naravno on me nije poslušao,mislio je valjda da hoću da ga opelješim.I desilo se da je ćerka posle tri meseca morala da menja torbu,jer joj se tatina iscepala.Tako da sam ja morala novu torbu da kupim




Brand new mama -> RE: Školske tašne (5.7.2015 0:39:36)

Posto i mi krecemo u skolu,vec sredinom avgusta,uspjela sam da izvucem da moj veliki sin ipak ne izabere Ninjago torbu vec komplet sa T-Rex-om za 89 evra,sa svim dodatnim zezancijama,pernicama,sportskom torbom...Nikad necu da naucim da napravim dobar link ;(




mila83 -> RE: Školske tašne (11.7.2015 8:37:05)

Ja sam bas zadovoljna ovom torbom sto je M dobila od svoje keke.Toliko se hvalila njom,ko god dodje prvo je torbu morao da vidi.Zato sam je sada malo sklonila,inace bi ona samo da je nosa po kuci[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Školske tašne (11.7.2015 10:25:19)

Ja sad razmišljam da li sinu da kupim novu torbu za 2 razred ili da i dalje nosi ovu od prošle godine,još je dobra ma kao nova je[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Školske tašne (11.7.2015 10:44:19)

Sto bi onda kupovala ako je dobra ? Naci ces vec ti nesto potrebnije za skolu,uvek nesto treba.




vikiveki -> RE: Školske tašne (11.7.2015 10:48:32)

Ma znam ja i ja tako razmišljam,nego treba i njega sada ubediti kada svi njegovi drugari kupuju nove torbe za iduću god. videćemo,jer ja mu kažem da to oni samo tako pričaju,ne verujem da u ovo vreme baš svi mogu svake god. sebi priuštiti nove torbe,još one skupocene...kažem videćemo,još pregovaramo[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Školske tašne (11.7.2015 10:50:23)

Pregovori...poznato mi je to [sm=smiley36.gif] u pravu si sto posto za torbe i stednju.




vikiveki -> RE: Školske tašne (11.7.2015 12:48:25)

[sm=smiley36.gif] Ma znam da sam upravu ali to treba isterati,kada su u pitanju drugovi,oni su uvek na prvom mestu,a mogu da se kladim da većina njegovih drugova ima od prošle godine neke tašne kupljene kod Kineza




Didy -> RE: Školske tašne (15.8.2015 15:45:16)

Evo da i ovde podelim iskustvo oko kupovine školske tašne. Mi smo uzeli OVU "Connect" školsku torbu. Poveli smo ga u knjižaru i pustili da sam bira. Mislim da je presudila aplikacija košarkaša i lopte. [sm=jezicek.gif] Sve što smo gledali su imale i ojačanje na leđima i tvrdo dno. Ova mu se odmah najviše dopala, ali smo ipak obišli sve knjižare u gradu. Na kraju se skroz sludio, pa smo se vratili u prvu knjižaru i zajedno složili na pult tri torbe (uži izbor [sm=jezicek.gif]) i odabrao je onu koju je prvu uzeo u ruke kad smo prvi put ušli u tu knjižaru. Dosta je prostrana, ima puno pregrada, a najvažnije je da se njemu sviđa.
One kockice torbe su se meni najviše dopale, u smislu da mislim da su najpraktičnije, najlakše bi složio stvari u nju, ali nisam htela da namećem njemu svoj stav. Pogotovo kad sam videla kako mu smešno stoji (kao da ima grbu na leđima) i kad je jedna trgovkinja rekla da je krupan i da bi je prerastao do sledeće godine.
On je dosta viši od prosečnog prvaka (140 je bio u junu, sad je i viši), ima 35 kg, tako da mu je svaka, i ona najveća, bila iznad struka, pa na to nismo obraćali pažnju.
Uzeli smo i punu peronicu da se slaže uz torbu, treba da odemo da mu poručimo radni sto i stolicu i ništa više ne kupujemo dok učitaljica ne kaže šta tačno treba.




veselicaa -> RE: Školske tašne (26.8.2015 21:21:17)

OVO je nas ranac za cetvrti razred.A ga je jos odavno izabrala na sajtu,pa smo se bas pomucili dok smo nasli bas ovaj u Nisu.Uzela je i pernicu uz njega OVU.Bas sam zadovoljna,nekoliko mojih prijateljica je kupilo deci ranceve Puls i kvalitet je bas dobar,Samo sto su u knjizarama malo skuplji mi smo ranac platili 4600 a pernicu 800 dinara.




mila83 -> RE: Školske tašne (26.8.2015 23:39:29)

Veselice,bas je lep !




choopa choops -> RE: Školske tašne (27.8.2015 0:51:29)

Mi ćemo i ove godine onu staru torbu, očuvana je dobro (za divno čudo, pošto moja ćerka sve uništi), jedini je problem što je kao "prljava" u onom dijelu na dnu torbe, koji joj ide na leđa. Ne znam kako da objasnim...Valjda kako se torba naslanja na farmerke i slično pa se isprljalo [sm=zmeden.gif] Prala sam je, i na kraju stavila tečni Ariel za fleke i neće da se skine. Ako neko ima ideju kako skinuti to, bila bih vam zahvalna [sm=smiley1.gif] Mada nije mnogo isflekano, ali me nervira [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Školske tašne (1.9.2016 0:11:50)

Ubola sam za M odličnu torbu u Konzumu, za 15e. Stavicu sliku ovih dana.

A za L nam definitivno treba nova, jer joj je dosadila Frozen više. Iako se dobro drži torba, nema nekih velikih oštećenja s obzirom koliko joj "gazdarica" vodi računa o njoj![sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Školske tašne (1.9.2016 21:59:12)

Nasa Spajdermen , Marvel od prosle godine kao nova . Kako smo jos u ljubavi sa doticnim likom , posluzice nam i ove godine.[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Školske tašne (2.9.2016 8:12:00)

Mi smo sinu kupili za prvi razred Partizanov ranac. Ranac je jos uvek u super stanju, ali je jako tezak i ne moze nekako da mi se dovoljno rastegne, pa u njega ne može da stane sve što treba.
Sad smo kupili još jedan (sin je treci razred), pa nek menja.




Anck Su Nmaun -> RE: Školske tašne (6.1.2017 12:06:13)

Evo temice [sm=smiley36.gif]
Ajde slikajte torbe kakve ste uzimale za prvake , mnogo bi mi znacilo da znam sta da trazim!
Sad cu temu da precesljam od pocetka




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>