RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


smeško -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (27.11.2020 8:25:49)

Fil, opet ti ovde. 😂

Za mene, ti si divna osoba! Znas i zasto. 💖Danas je rasiren stav jednoumlja i svako odstupanje se lose okarakterise. Da ne duzim, meni si ,,sasvim potpuno najbolji dasa". 😂 (Izvinjavam se, ovo je iz crtaca Popaj😂)




Filadendronka -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (27.11.2020 14:42:28)

Smesko 🤗😂Ma neka sam i nadmena, bolje i to nego da budem kao neki koji me uhode sta pisem po forumu. 🤫




branki* -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (27.11.2020 15:54:25)

hahah,pa ovo je hit[sm=bravo.gif]fil,nije valjda da ima i takvih[sm=jezicek.gif]




Filadendronka -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (27.11.2020 18:05:49)


Branki, sigurna sam, provalila sam. Tako da moram da pazim sta lajem. 😃 Salu na stranu, smorena sam malo zbog toga, jer je ovo ipak mesto drugacije od drustvenih mreza gde je sve prikazivanje. Dakle o nekim stvarima na koje bih se pozalila ne mogu da pisem, jer ce zavrsiti tamo gde ne treba. Ljudi su toliko jadni da bi nekome brisali znate vec sta samo da dobiju neki plus. Horor. 


IZVORNA PORUKA: branki*

hahah,pa ovo je hit[sm=bravo.gif]fil,nije valjda da ima i takvih[sm=jezicek.gif]






smeško -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (30.11.2020 14:45:37)

Fil, pisi anonimno.




Ana RR -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (30.11.2020 14:56:14)

Joj Fil, ljudi su baš zaludni...




vonavoj -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (30.11.2020 15:34:43)

Hahah,fil,odakle ti to da si nadmena..ja bas volim da citam sta pises.

Jesi legenda,neko te uhodi.Ijaoi,kako je tek pre bilo na forymu,klanovi,uzas...ja nisam nikad bila podeljena.




Sanjica26 RR -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (30.11.2020 15:47:51)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Branki, sigurna sam, provalila sam. Tako da moram da pazim sta lajem. 😃 Salu na stranu, smorena sam malo zbog toga, jer je ovo ipak mesto drugacije od drustvenih mreza gde je sve prikazivanje. Dakle o nekim stvarima na koje bih se pozalila ne mogu da pisem, jer ce zavrsiti tamo gde ne treba. Ljudi su toliko jadni da bi nekome brisali znate vec sta samo da dobiju neki plus. Horor. 


IZVORNA PORUKA: branki*

hahah,pa ovo je hit[sm=bravo.gif]fil,nije valjda da ima i takvih[sm=jezicek.gif]






Ju, da li je moguce. 🙄
Pozdrav za sve one koji uhode. 😠




vocicana -> RE: Kako zamišljamo ostale forumašice _ 3 ? (3.12.2020 23:53:15)

Pozdrav za uhode.
Fil super si, meni si uvek bila draga, bas volim da citam tvoje postove.
Ljubim, sve devojke, zenice su sjajne, bar one koje ja imam, ovako sa kojima se cujem, kao i ove koje sam imala cast d aupoznam licno.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 64 [65]