RE: Vozačka dozvola (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


ivaMark -> RE: Vozačka dozvola (16.12.2021 9:48:09)

Hvala vam puno, puno... Veliki teret mi je pao sa srca a i kostalo je 😂😂😂 ali i vredi.




flamingos -> RE: Vozačka dozvola (16.12.2021 9:50:04)

Bravo Iva.Čestitam od srca.❤





Sanjica26 RR -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 11:53:42)


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Hvala vam puno, puno... Veliki teret mi je pao sa srca a i kostalo je 😂😂😂 ali i vredi.


Kako ide voznja?[sm=smiley1.gif]




ivaMark -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 12:28:14)

Sanjice, vozim kao i do sada 🙂Vozac sam 20 godina, od kada sam polozila sam imala svoj auto, vozila po kisi, ledu, snegu, magli, šlepala druge i do 50km razdalje, bukvalno do dana porodjaja, sigurno sam preko 15 razlicitih automobila vozila.. sama sa dva mala deteta Srbija-Bosna, nikada nisam ogrebala auto, hiljade i hiljade predjenih kilometara ali sam morala ovde da polazem jer ne priznaju nasu dozvolu. Sve mi je to bio ogroman pritisak, osecala sam nepravdu...Austrija, Nemacka, Francuska priznaju nase dozvole a Slovenija ne. Padala sam samo iz razloga sto sam imala tremu i taj pritisak da moram do decembra poloziti jer je tada moja istekla i izludjivalo me je to sto sam cekala po dva meseca za ponovni izlazak. Realno, ovde ljudi zive i po 10 godina, ne menjaju dozvolu, jer se to bas retko i kontrolise, ali si duzan da posle godinu dana boravka zamenis za slovenacku. Juce mi je stigla dozvola na adresu 🙂




Marinkela -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 12:34:56)

IvaMark, bitno je da si zavrsila. I sadasi mirna. ! A za sve si u pravu.




flamingos -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 14:18:09)

Bravo Iva za tebe.Dugo voziš,svaka čast.Lepo,stigla je dozvola,hajd da častiš.❤





Sanjica26 RR -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 14:35:38)


IZVORNA PORUKA: ivaMark

Sanjice, vozim kao i do sada 🙂Vozac sam 20 godina, od kada sam polozila sam imala svoj auto, vozila po kisi, ledu, snegu, magli, šlepala druge i do 50km razdalje, bukvalno do dana porodjaja, sigurno sam preko 15 razlicitih automobila vozila.. sama sa dva mala deteta Srbija-Bosna, nikada nisam ogrebala auto, hiljade i hiljade predjenih kilometara ali sam morala ovde da polazem jer ne priznaju nasu dozvolu. Sve mi je to bio ogroman pritisak, osecala sam nepravdu...Austrija, Nemacka, Francuska priznaju nase dozvole a Slovenija ne. Padala sam samo iz razloga sto sam imala tremu i taj pritisak da moram do decembra poloziti jer je tada moja istekla i izludjivalo me je to sto sam cekala po dva meseca za ponovni izlazak. Realno, ovde ljudi zive i po 10 godina, ne menjaju dozvolu, jer se to bas retko i kontrolise, ali si duzan da posle godinu dana boravka zamenis za slovenacku. Juce mi je stigla dozvola na adresu 🙂


Баш су те исцимали.
Ма, сећам се кад смо се видели. Колима си дошла, зато кад си писала за полагање и падање није ми било јасно. Важно да је то сада иза тебе. [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Vozačka dozvola (22.12.2021 18:19:11)

Iva, nisam ni videla da si završila sa tim! Konačno, stvarno su slepci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 22 [23]