RE: Cena dadilje (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


JasnaM -> RE: Cena dadilje (27.7.2012 11:02:55)

Hvala na informacijama Mihi [sm=smiley31.gif]




mihi -> RE: Cena dadilje (27.7.2012 12:25:17)

Nema na čemu draga!




jaca86 -> RE: Cena dadilje (10.9.2012 19:48:38)

Ako nekome treba ozbiljna devojka za cuvanje deteta neka se javi. Beograd ili Pancevo 15o din/h.




Mašnicamašnica -> RE: Cena dadilje (28.9.2012 16:01:53)

Drage mame, ja tražim posao čuvanja dece. [sm=smajl.gif]
Po potrebi, ne bi mi bio problem i da obavljam sve kućne poslove. Imam 30 godina i po struci sam profesor srpske književnosti i jezika. Volim decu, odgovorna sam, pouzdana i vedra osoba. Moguće je i dobijanje preporuka od strane porodica u kojima sam bila angažovana. Možete mi pisati i na mejl adresu ...

Obrisan mail. Zainteresovane mame vam se mogu javiti na pp.




Anoniman -> RE: Cena dadilje (28.9.2012 19:57:31)

Joj moja dadilja nema cenu!!! Dve nedelje je na odmoru i čekamo svi ponedeljak k'o ozebli sunce.
Ja ležim, mm radi po čitav dan, svekrva bolesna, svekar svaki dan u bolnici na inhalacijama, moja mama radi, isto i tetke, ujna i svi ostali. Moj brat je trebao sutra na put, ali krenuće kasnije jer nema ko da čuva Mihajla. To se valjda mora tako poklopiti [sm=smiley13.gif]




LaPjaf -> RE: Cena dadilje (10.11.2012 1:45:06)

Drage mame :)
Trazim posao bebisiterke/dadilje na teritoriji Beograda. Imam 23 godine, nepusac sam, i obozavam klince. Imam radno iskustvo 3 godine kao i preporuke.
Studentkinja sam na zavrsnoj godini, ali studije ce malo pricekati, da mi se popravi finansijska situacija. Ako imate neka pitanja rado cu vam odgovoriti
[sm=smiley1.gif]
P. S. Mozete me kontaktirati na pp[sm=duda.gif]




Ljika75 -> RE: Cena dadilje (10.11.2012 17:21:09)

Potrebna devojka za cuvanje devojcice od 5 godina u Krnjaci, Beograd , radnim danima od 7.30h do 16.30h .
Mozete me kontaktirati na e-mail




Samajo -> RE: Cena dadilje (15.11.2012 13:06:29)

Pozdrav svima!Nova sam na ovom portalu i drago mi je da postoji portal ove vrste gde se mogu razmeniti iskustva na temu decu.Ja sam mama devojcice od 11 godina i do skoro sam cuvala bebu od 8 meseci, medjutim porodici je uskocila rodjaka tako da sam sada slobodna...Ukoliko nekom treba neko ko bi brinuo,cuvao,setao,hranio i druzio se sa njegovim detetom moze me kontaktirati.Inace,imam 32 godine,cak sam jedno vreme radila u privatnom vrticu,brinula se o bebama,i ako sam ekonomista po struci.Nepusac sam,vedra,stalozena i komunikativna osoba.Zivim na Miljakovcu i sve sto je u okolini prednost je i za mene i za Vas!Pozdrav za sve!




tanjica85 -> RE: Cena dadilje (5.2.2013 14:41:38)

drage, treba mi pomoc, petkom i subotom ostanem na poslu duze, mm trenutno nije tu, a nasa dadilja je na odmoru. koliko da platim sat devojci, cuvala bi klince nekoliko sati po potrebi




VVVV -> RE: Cena dadilje (6.2.2013 21:54:04)

Minimum 200 din. na sat, a uglavnom naplacuju i vise




zarja -> RE: Cena dadilje (1.3.2013 10:23:29)

Drage moje,

potrebna mi je dadilja od maja (Beograd), za dvoje dece koji ce tada napuniti godinu dana. Ako ima zainteresovanih, ili preporuka, molim Vas da me kontaktirate preko PP.




elenica4ever -> RE: Cena dadilje (11.3.2013 13:19:38)

Pa to i nije mnogo, s obzirom da je dete kod kuce, a to narocito vazi za decu koja se nemogu navici na vrtic iz nekih odredjenih razloga, na primer, zbog bolesti i td.
IZVORNA PORUKA: vodolija 82

Tasho ja koliko znam,a komsinica je u pitanju,ona cuva jedno dijete,od 7-15h i naravno sprema jelo,samo za dijete,plata joj je 200e.





apsolvent Novi Sad -> RE: Cena dadilje (12.5.2013 23:17:28)

Cao svima, jel zna neko mozda da li nekom treba da se cuvaju decica par sati dnevno, moze i svaki dan ili par dana u nedelji ? Apsolvent sam na fakultetu pa imam visak vremena a decu bas volim :) , pozdrav !




Torbica -> RE: Cena dadilje (12.5.2013 23:29:35)

Imas PP, Pozdrav




mamaipo -> RE: Cena dadilje (3.6.2013 21:20:13)

Pozdrav drage moje, ako Vam treba nanny, neko sa iskustvom -zivotnim a opet dovoljno mlad da shvati sta Vi od dadilje zelite, evo me [sm=smiley1.gif] Imam 35 godina, diplomirani vaspitač , mama troje dece(13,8 i 3 godine), nepusac, ljubitelj zivotinja, iz Zrenjanina sam ali sam spremna da putujem u Novi Sad . ne znam mogu li da primam priv.poruke zato cu ostaviti mail na koji mozete da se javite .... , a ako ni to ne smem, Vi se javite ovde [sm=smiley31.gif]

edit : Obrisala sam mail. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom. [sm=smiley1.gif] Nada RR




mamaipo -> RE: Cena dadilje (4.6.2013 13:17:05)

hvala Nado [sm=smiley2.gif]




meri popins -> RE: Cena dadilje (12.6.2013 2:10:55)

ja moram da se oglasim ovde , iako vidim da je tema jakoo zastarela, ali prosto ovaj komentar mi je zaparao oci.
Vec skoro 2 godine cuvam decu u NS, zavrsila sam visoku skolu za vaspitaca, takodje u NS, posao ne mogu da dobijem jer je situacija takva kakva je.
Pa sam pocela da cuvam decu, prvenstveno jer ih volim i jer mi je to poziv, pa onda i zbog novca.
Do sada sam cuvala petoro dece i sa svim porodicama sam i dalje u lepim odnosima , iako s nekima vise ne radim.
Jako volim svakoo dete koje sam cuvala i svako sam upoznala jako dobro. Znam tacno nacin na koji se uspavljuju, kako da ih zadobijem da jedu iako ne zele, kako da ih umirim kad placu, kako da ih smirim kad traze mamu, kako da ih lecim kad su bolesni... Sve sam radila sa puno ljubavi i paznje i truda.
Sto se novca tice, uvek sam bila otvorena za saradnju, znam kako se zivi i nisam bila bog zna kako zahtevna,
ali vecina mi je sama nudila 150 po satu, neki cak i vise i uglavnom nisam nista u kuci radila osim rada sa detetom i pripremanja obroka.
I sve to na zelju roditelja, uglavnom mama. Bilo im je vazno samo da je dete srecno, sito, da je srecno i bezbedno.
Dadilje puno daju deci, a ne " samo ih cuvaju, sede, ne rade nista i uzimaju pare"
Ja znam da ima svakakvih, ali neki se trude zaista i vole vasu decu i pruzaju im ljubav. I velika je obaveza brinuti o tudjem detetu, psihicki stres, ne daj boze da mu se nesto desi...
pozdrav :)




ivana76 -> RE: Cena dadilje (19.6.2013 12:35:51)

Postovana gdj-o,
Svesna sam da je proslo neko vreme od objavljivanja Vase poruke, ali ako jos uvek niste pronasli odgovarajucu dadilju za Vasu decu, volela bih da Vam pomognem.
Ja sam Ivana, imam 37 god., iz Beograda sam, nepusac, studirala sam veterinu.
Do maja ove godine cuvala sam dve devojcice bliznakinje koje su tada imale oko 2.5god., ojacale su i krenule u vrtic.
Pre njih sam 1.5 god. vodila racuna o decaku koji je sa nepune 3 god. takodje krenuo u vrtic.
Osim ovih malisana o kojima sam vodila racuna puno radno vreme, cuvala sam i nekoliko dece na sat, par dana nedeljno
Preporuke naravno mozete dobiti.
Ne znam kakva vrsta pomoci bi Vama odgovarala, ali sve moze biti po dogovoru.
Ako zelite mozete me kontaktirati ovde ili telefonom
Sve najbolje,
Ivana

edit : Obrisala sam broj telefona. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom. [sm=smiley1.gif] Modessty RR




brez -> RE: Cena dadilje (4.9.2013 9:19:05)

[Postovane,majka sam dvoje vec skoro odrasle dece,pritom i lekar koji je bez posla.Jako dobro znam sta znaci cuvati decu,kako svoju,tako i tudju.U ovom drugom sliucaju,odgovornost je mnogo veca,samim tim sto nije Vase dete.Raznih komentara sam procitala na forumu po pitanju cene rada dadilje.Postavljam pitanje,da li je najvaznije da dadilja nahrani,napoji,presvuce,proset__a i stavi na spavanje dete.pa ono je mali covek,treba se baviti njime,trba ga necem nauciti,treba mu citati,igrati se,uciti manuelnim vestinama i jos mnogo toga.Bez obzira sto sam lekar,ali imam znanja i iskustva.Pa ako nekom treba takva dadilja,koja je uz to zavrsila i srednju muzicku skolu-klavir,koja voli decu i ume sa njima i trazi posao -izvolite ,javite mi se.Hranu nosim sa sobom!Srdacan pozdrav [sm=smiley27.gif]
Podrucje ,Beograda.

edit : Obrisala sam mail. Ako bude zainteresovanih ,mogu vam se javiti privatnom porukom.[sm=smiley1.gif] Modessty RR




Modessty -> RE: Cena dadilje (5.9.2014 11:16:43)

Ponudila mi se drugaricina sestra da mi čuva Nikolu kad sam na treninzima. To je znači po dva sata dva ili tri puta nedeljno. Koliko se to inače plaća? Koliko da joj ponudim? Zna li neko kakve su cene čuvanja dece u Nišu?




Azra_ -> RE: Cena dadilje (5.9.2014 20:21:00)

Mod, mojoj komšinici povremeno bebu pričuva jedna devojka. Nema neko ustaljeno vreme. Naplaćuje 200din na sat.




Anck Su Nmaun -> RE: Cena dadilje (6.9.2014 18:28:01)

I ovde je tako oko 200-250 din sat.

I meni bi trebala neka devojka il zena koja bi bila tako raspolozena da uskace kad nam zaskripi al je bas tesko naci ovde osobu od poverenja [sm=smiley13.gif]




mihi -> RE: Cena dadilje (6.9.2014 19:18:09)

Ja plaćam 15000 4 sata 5 dana u nedelji.




Modessty -> RE: Cena dadilje (9.9.2014 13:25:20)

to mi je mnogo, mislim 200 din sat. Meni treba tri puta nedeljno po dva sata, u periodu od 19 - 21h




Sanjalica1980 -> RE: Cena dadilje (9.9.2014 13:36:56)

Meni je to mala cene za cuvanje dece. Zena koja mi sprema stan ima 350rsd na sat i to je cena u NS-u.
Tako da 200 rsd za cuvanje deteta nije neka cena.
Ne znam kako se krecu cene u NS-u za to. Ako neko zna neka javi [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>