Razgovori mama -4/14 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 5:15:04)

Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

[img]http://www4.slikomat.com/13/0301/e45-group-.jpg[/img]




serpica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 6:26:28)

Dobro jutro [sm=kava.gif]




adulence -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 7:12:33)

Dobro juttro,evo nas u aprilu,jao sto volim ovaj meaec....upravo sam ispratila mm i Ivu u vrtic,a ja leskarim,bolje mi je malo danas...pa sam i raspolozenija...grlim vas sve...




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 7:19:10)

jedva cekam da moja poraste pa da je zezam prvog aprila hahaha...Mada ni sad nemam problem oko zafrkavanja. Pre neki dan prolazi traktor ispred salasa i ja kazem eno ide deda masi mu, ona se ubi mahajuci, sva se obradovala kad traktor samo prosao i ona pocela da place i jurila ka drumu u fazonu deda nije svratio da me vidi, i pocela da place[sm=jezicek.gif]. Grozna sam znam. ehhehe...al nekako za dedu najvise volim da je zafrkavam. JEdnom sam joj rekla evo ide deda iona jadna jedno 20 minuta cekala pred vratima da deda udje a ja jos izadjem na ulazna vrata i vicem "hajde deda pozuri Dunja te ceka" a ona stoji pred vratima (tad jos nije savladala pragove pa nije smela ona da izadje da proviri) i tako ti jadno moje dete ceka svog dedu hahaahh...[sm=jezicek.gif]. Mama kaze da sam grozna i tata me stalno prekoreva kako mogu tako da je zezam ali meni je to jako zanimljivo, sta cu, dosadno nam nekad pa da malo bude zanimljivije heheeh...

Imam u basti jos da posejem rotkvice, sargarepu, cveklu i persun. Ostalo sam posejala cak sam vec i paradajz posadila (komsija pored prodaje rasadu). Bice svega jeeeee...Jedva cekam. Ne secam se kad sam u martu sejala bastu. Ma nikad. Uvek sve to bude u aprilu ali ova godina je eto takva kakva je, bas topla. Dunja je malo jela zemlju i igrala se sa svojom lopaticom i grabljama i kanticom(valjda nece dobiti gliste, nema ovde kod nas niceg a i mislim u gradu u pesku gde se deca igraju od 30 uzoraka u 29 su nasli fekalije macaka i pasa i kojesta pa kako gradska deca). Nauzivala se na suncu, pocrnela je. Inace ne dajem joj vec neko vreme D vitamin. Mislim da nema potrebe svaki dan smo napolju bas dugo. I to obicno na suncu jer je u hladovini malo hladnije.

Odoh mame, nemam pojma sta cu za dorucak.

Pozdrav




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 7:45:15)

dobro jutro [sm=kava.gif]
nadam se opet danas nekoj setnji
ADULENCE i ja volim april [sm=bravo.gif]




little_one -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 8:20:57)

Jutro mame! Stigao i april....ovaj mjesec cu postati mama po drugi put....bas se radujem! Andrea mi je vec prava cura, jako sam ponosna na nju, tata nam pravi igraliste da nam bude zanimljivije u dvoristu. Za sad imamo pjescanik i ljuljasku a imamo jos planova za izgradnju. Bas se radujem proljecu i ljetu u nasem dvoristu.

Misho, bas si grozna, pa ne zna ona jos za salu, rusis joj citav svijet tako, ona ceka dedu a dede nigdje....mama, mama c c c, bas si [sm=smiley15.gif]

Adulence, ozdravi nam brzo, bas te snasla muka!

Lijep april vam zelim mame!




Torbica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 9:11:43)

Cao mame!
Slazem se sa LO, ni meni to nije smesno uopste. Moji najvise vole da se golicaju i da se igramo vije, onda cice, ponekad se i upiske od miline [sm=jezicek.gif]
Ja cu danas da sijem, jeeej! Rucak cu neki brzinski. Pozdrav svima




anci kv -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 9:57:11)

April....obožavam ga!!!!
Moje dete ne prestaje da pljuje i da se plazi[sm=duda.gif], opet neka faza




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 12:42:08)

Da ne ispadnem grozna oba puta je deda dosao[sm=smiley36.gif] jes da je proslo 20 minuta ali je dosao i iznenadio je heheh...samo ja to njoj malo ranije kazem jer mi je jako slatko dok ga ceka.

A nije to nama igra, mi se svasta igramo. Mazenje, golicanje i ljubljenje ne racunam u igru to svaki dan non stop heeheh... Posle spavanja mazenje obavezno. Sad cu da kuvam rucak, poobavljale smo u gradu sta smo imale. Duva neki blesavi vetar napolju ali icicemo da se ljuljamo posle rucka i da sutamo loptu po dvoristu.

Pozdrav




jole82 -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 13:47:57)

Pa da se zapljunemo i u april [sm=smiley36.gif]

Moje dete je progovorilo na engleskom [sm=smiley3.gif]

Aprililili...hahaha[sm=jezicek.gif]

Lep dan danas, a biće i narednih par...ko o čemu ja o vremenu, ko neki meteorolog sam...hahaha...al zato naredna tri dana nam dolaze glupi majstori da menjaju ogradu na terasi...aaaa...mislim znam da to mora...al meni se baš zvrnda ne sedi mi se sa majstorima i ne sluša mi se brusilica i aparat za varenje...još moram i komšije da smaram da ne parkiraju ispod da im ne ostetimo kola...tako da ću sa cigarom da budem dežurna baba u komšiluku i sve ću da popšišem ko gde s'kim i kad[sm=jezicek.gif]




viktori -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 13:56:03)

Apriiil u Beogradu la la la la la
ja malo zivnuh mada me ubi stomak od antibiotika.
DR ja imam alergijsku astmu al eto kad je neki jaci virus oma me strefi mada iskreno nije godinama. U trudnoci sam se bas cuvala, plus sam morala da mirujem pa se to nekako poklopilo. Kad sam dojila moj nos u maju nije virio napolje, vec su bebca svi setali osim mene i naravno cim je napunio 6 meseci ja sam oma antihistaminike i pocela da disem...
Danas sam zvala moju dr koju obozavam kolika mi je ta zena bila podrska kad nisam ostajala trudna nemam reci. odem kod nje kao kod sestre i gledam slike njene klinke koju je takodje tesko dobila...Ima zaista divnih ljudi svuda al se tesko vide od ovoliko
[sm=hudicek1.gif] I dogovorile smo se za kontrolu kad se vratim sa Zlatibora. Tamo posle Uskrsa. [sm=smiley36.gif]
Ovo ce biti kao kad smo isli na RR dekicu (to nam je bio prvi dekica po redu) i mm i ja pevamo o dekici radujemo se, a N nas gleda bledo...mi se radujemo za njega.
N je super lomi po kuci [sm=smiley36.gif] Jedino uspevam da ga ubacim u stolicu za hranjenje jos uvek kad hocu nesto da uradim.




lelaigor -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 14:03:20)

Eve i mene. Juče sam skontala da Daria bez problema napiše svoje ime na latinici. [sm=zz_bounce.gif] Velika mi jeeeeeeeee! [sm=sad.gif]




mati -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (1.4.2014 15:39:07)

Zdravo mamike... Prija ovo lepo vreme.

Mm nece raditi mesec i po dana i ubrzo ce mi kuca zablistati kad se razvredni... [sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 0:18:15)

Izgleda da sve mame spavajuuu[sm=zz_happy.png]
E odoh i ja,laku noć ženice




mama micki -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 7:33:55)

Dobro jutro mame, evo ja pijem kaficu pa izvolte[sm=kava.gif] baš bi mi prijalo društvo.
Sara je malo bolje, mada je sinoć imala temperaturu 37,1, ali brzo je pala, sama od sebe. Danas idemo u D. Mišovića na kontrolu, nadam se da ću čuti nešto dobro i da više nećemo videti bolnicu.
Ja opet na bolovanju a samo što sam počela da radim, šta ću kad mi je moja mala žaba bolesna. Baš se namučila, ali sad je malo živnula pa mi je milina da je gledam.
Jole samo ti dežuraj, ko zna šta ćeš sve da vidiš.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Viktori i mi smo u toj fazi već par meseci, samo što moja Sara neće u hranilicu, neće u kolica, jedino mi ogradica pomogne kad hoću nešto da uradim, a i tu mi je najsigurnija.
Mame pozdravljam vas sve i želim vam lep dan!




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 7:53:56)

dobro jutro mame MM moze li kafica ?
Dora se nakaslje povremeno ,ne znam sta je sad ?Ne odgovara mi da se razboli treba da idemo za BG sledece nedelje i da svratimo da vidimo nasu kumicu [sm=smiley13.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 8:02:16)

Ajde Doco onda kad dođeš u bg, pa da pijemo kaficu[sm=smiley36.gif] Samo da nam dečica budu dobro. Meni je Tea tako kad je bila manja kašljucala i slinila u proleće, kao da je nešto alergijski, ali to je prošlo kad je imala 3 godine. A kad je odvedem kod dr sve u redu.
Odoh mame da spremim inhalaciju za Saru, jadno dete ne podnosi inhalator, smučilo joj se u bolnici, a sad je inhaliram četiri puta dnevno.
Torbice imaš pp, pa pogledaj kad stigneš![sm=smiley31.gif]




anci kv -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 9:11:38)

Ko hoće na doručak,nek izvoli!
Doco,možda joj se zbog zubića sliva u grlo,pa kašljuca,imamo i mi te faze




emicaa -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 10:29:07)

Zdravo mame,tek sad kad je stigao april vjerujem ovom proljeću,sve je napupalo,konačno.uživajte u lijepom vremenu




Torbica -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 13:08:48)

Cao mame, evo ja se spremam da navalim na kuvanjac, sveki sredila ves. Sutra ide kuci... A taman sam se navikla na ovaj rezim - skitam dok ona sve poradi po kuci. [sm=smiley1.gif] Jedino sto nijedna baba ne ulazi u kuhinju, to je moja teritorija, hehe!
Micki odgovorila. Jole, da prodje brzo sve to sa majstorima!
Pozdrav svima!

PS Lela, pa to je za radovanje! [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 13:24:59)

Zdravo zenice! Mene nema jer ne stizem. Bili smo kod mojih. Mnogo losih stvari se desava. Meni dve drage bliske osobe su bas bolesne.[sm=smiley13.gif]
Sad sam skuvala posan rucak za mm i sutlijas. Mama mi poslala corbicu Konacno sam u nedelju isla na Liturgiju. Pricestile smo se Teodora i ja. [sm=smiley1.gif] Sofiju krstimo na Veliku Subotu. Bas se radujem. Kupila sam juce i haljinu. Predivna je. Isla sa mm. Nekoliko probala i sve mi super stoje, ali sam se na kraju odlucila za jednu, tj. uz pomoc mm sam odlucila. Komplikovana sam za kupovinu.
Sofija sad spava.
Torbice blago tebi na takvoj svekrvi. Meni mama kad dodje generalno ocisti kucu. Sad se trudim pre nego sto dodje da sve zavrsim da ona sto manje radi.
Jel bese pantenol rastvor moze za promuklost? Teodora je odjednom promukla, pa sam mislila da je ubacim u inhalaciju.




viktori -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 13:37:50)

Cao mamike. Moje dete spava a ja koristim guzvu malo na netu.
Bas je fin dan, mada kazu od vikenda kisa. Ja njima nesto mnogo ne verujem sa tim prognozama.
adulence jesi li bolje? Ja se jos po malo zakasljem al prolazi napokon [sm=bravo.gif]




doktorkakristal -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 18:02:11)

ANCI moguce da je iritira to sto balavi [sm=zmeden.gif] skroz nesto smesno kasljuca,na momente mi se cini da imitira mog muza koji kaslje danima jer je opet bolestan,po stoti put od nove godine
Mi isli do tempa u nabavku,odose pare ,a kupili maltene nista [sm=smiley24.gif]
SANJICE ja jedva cekam da krstimo Doroteju,oduzili jer cekamo svekijevce da stignu krajem meseca pa cemo odmah to da obavimo




anci kv -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 18:22:56)

Mi ćemo krštenje za prvi rođendan
Doco, polako, tek ćeš da vidiš kako imitira druge. Nama nema zubića,čekamo.




mtajcica83 -> RE: Razgovori mama -4/14 [chat] (2.4.2014 22:14:12)

Dobro vece i od mene.Da se upisemo u aprilsku temu.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>