RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Animsaj9 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (26.12.2016 18:59:43)

Da onaj malo puniji uglavnom budu oko 2000, sto je previse, pa cemo iskoristiti na to.
Da dobija se i za pola godine i godinu, posle vise ne? jel da Anck?




LauraAndrija -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (26.12.2016 19:13:10)

Da, dobija se to znam, ja sam dobila za cerkicu sa 6 meseci pa se godinu, ali tad nije bilo vaučera za c&a, vec samo za kozmetiku. Mislila sam da se sa godinu dana ne dobija za c&a, ok sad znam.




Anck Su Nmaun -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (26.12.2016 19:26:05)

E pa to me znam, mi smo dobili za rodjenje i za 6 mes. A citala sam negde da se dobija do druge godine.. nek me neko ispravi ako gresim.




dddaca -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (26.12.2016 22:24:45)

Mi smo dobili i sa 18 meseci. Ne ynam da li ce stici nesto za drugi rodjendan. Mada mi skoro nista ne iskoristimo od tih kupona




Dragce86 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 15:20:36)

Iz godine u godinu - pokloni sve manji : pre nekoliko dana sam podigla MALI paket babylove pelena i u plasticnoj vrecici mini uzorke Sebamed kozmetike - sapunic, po 20ml gel i sampon za tusiranje..Dotle je dosao DM. Bar da je veliko pakovanje pelena pa za to vredi ici.




IvanaSK RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 15:51:21)

Dragce, pa nije to nikakva novost. I DM i Lilly daju malo pakovanje pelena, koliko znam nikada nisu ni davali veliko pakovanje.




Dragce86 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 16:12:31)

Ne znam kako je pre bilo, nama je prva beba, i iskreno su me razocarali. TSV diskont daje bolji paket od njih! Ovamo smo dobili - paket pelena ( isto malih ) ali i 5-6 kozmetickih proizvoda od po 250ml i vl.maramice. [sm=bravo.gif]




suzi kju -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 17:07:54)

Nema tu razočarenja. Dobro je dok bilo šta daju. Nisu u obavezi da daju išta.




emicaa -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 17:56:08)

Dragce slazem se sa Suzi,mogu da daju ali i ne moraju.Lijepo od njih sto daju bilo sta.Koliko se beba rodi,pa zamisli da svima daju po veliko pakovanje pelena,stvarno nebi imalo smisla




veselicaa -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 17:59:15)

Poklon je bas super,pelene uvek dobro dodju,kakve veze ima sto je malo pakovanje, a i ona kozmetika iako mala posluzi.




Anck Su Nmaun -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (23.2.2017 19:27:46)

Pa dobro, sto kazu poklonu se u zube ne gleda, ali od DM-a posle dobijas iu te knjizice sa popustima.




Mariya -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (27.3.2017 18:54:15)

[img]https://s27.postimg.org/f4lrub3ib/DSC_0067.jpg[/img]forum image hosting
Ovo smo mi dobili u martu u Dm.
Slažem se, bolje išta nego ništa. Pogotovo ovi uzorci, malo pakovanje pa super dođu za poneti.




Duškić -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (27.3.2017 21:28:00)

Bas sam pisala o tom Diskontu, ja nisam uzimala njihov paket, ali jeste moja drugarica..Uzela sam u dm..takav je isti bio i pre tri god i sad. A paket onaj u porodilistu nema ni trecina od pre...




IvanaSK RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.6.2017 6:34:57)

Devojke, kada ste dobili vaucer na kucnu adresu sto stize kad beba napuni godinu dana?




Anck Su Nmaun -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (7.6.2017 6:48:42)

Mi jos nismo, mislim da to malko kasni. Bice




Bunnyca -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.6.2017 10:29:18)

Kod mene nema nista u porodilistu, nista se ne dobija pri otpustu.

TSV diskont daje paket uz otpusnu listu, tako da to moze odmah da se dobije, dok Lilly i DM daju uz iyvod iz MKR znaci morate da cekate da dobijete izvod

A naknada od drzave za prvo ili drug i svako naredno dete koliko cujem kasni po 3 meseca




IvanaSK RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.6.2017 10:32:52)

Da, tako je i kod nas. Osim sto sam dobila nesto smesno u porodilistu.
I ovde kasni roditeljski dodatak (ako mislis na to).




Anck Su Nmaun -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.6.2017 13:38:33)

Ja sam dobila neke paketice sa prvim radosnica i neke dzidzabidze. Mada da sam V rodila samo par dana ranije dobila bi svasta i pelene i neku cebad . Mama pored mene krevet dva dana pre nas porodjena upala u tu neku deciju nedelju il sta je vec i dobila 3 paketa..svega i svacega [sm=smiley36.gif]




medamisko -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (3.9.2017 8:09:01)

Da, ali kad bi mogli da prilagode i da ne menjaju stalno. Evo i za primanja i pdv i sve nije fer prema mamama. Ako se sad pkrodis dobijes toliko, ako kasnije toliko, pa hajde i to da pocnemo da kalkulisemo. Strasno.
A dobila sam isti paketic taj u Dm-u,




krin 40 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (3.9.2017 8:16:02)

Sa ovim se apsolutno slažem.Ja se porodila 31.5 a već 1.6 objavili da od juna sve mame dobijaju po 10 hiljada




mama Jo -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (3.9.2017 13:47:18)

Super, skromno ali dobro dodje 😊
Da li ima neka mama iz Novog Sada da zna da li grad daje nesto za drugo dete?
Znam da drzava daje onih oko 6000 din.dve godine, zar ne?




IvanaSK RR -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (4.9.2017 7:47:31)

Tih 6000 daje država, da. I to je roditeljski dodatak.




krin 40 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (4.9.2017 8:14:23)

A AP daje ali,valjda,samo za treće dete




mama Jo -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (4.9.2017 12:44:12)

Da, moguce da je samo za trece, citala sam davno da ne daju nista za drugo, ali kao mozda se nesto promenilo u medjuvremenu... izgleda da nije 😊
Moja drugarica iz BG je dobila za drugo 10.000 od opstine...
Pa rek'o mozda se i kod nas nesto promenilo...
Kako god, za decu uvek ima i novaca i svega, samo da su nam zdravi i dobri 😍




krin 40 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (4.9.2017 13:31:40)

Imaš i ti sada pravo na 10 hiljada.To je valjda usvojeno na republičkom nivou




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>