RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


kamičak -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 19:36:18)

Ima lepih popusta i na bebi kozmetiku.




lesli -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 22:04:02)

Negde sam vec pisala, da sam ja uzela prijavnicu koju sam prosledila u kantu kada sam videla sta sve traze od podataka mojih i njenih. Neka hvala za te popuste pod tim uslovima 




bubulence -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 22:25:00)

Lesli niko ne kaze da moras da das tacne podatke.  Ko ce znati... Ja nikada nigde ne ostavljam prave podatke, osim imena, po nekad prezimena i br tel... U DM jesam i adresu zbog vaucera jer su mi bili korisni, uzimala sam kozmetiku kod njih i uvek sam koristila onih 50% popusta u C&A.

Ali npr jmbg lupim obavezno, pa nisam luda da im dajem... Ili br licne karte itd... 




kamičak -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 22:30:59)

Dajete bebin izvod na uvid u dm




bubulence -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 22:36:17)

Slazem se, davala sam 2x, i oni samo bace pogled, nista nisu gledali zapravo. Kao ni ja dok sam radila u lilly, samo pogledam, ime i prezime, datum rodjenja i kraj. Samo u lilly se ostavlja kopija izvoda, u dm koliko se sećam ne treba da se ostavi





kamičak -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (8.5.2019 22:42:37)

Toliko su licni podaci dostupni da ne treba brinuti zbog nekog dm ili lilija..




Filadendronka -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (9.5.2019 9:58:20)


Bubulence, ja cak imam i drugo ime. 🤣🤣Ali onaj kome su potrebni nasi podaci vrlo lako moze da dodje do njih. Zbog posla sam pre par godina imala veliku proveru i neverovatno je koje se sve metode koriste za dolazak do informacija o nekome. Tako da se opustite, nasi podaci su i vise nego nebezbedni i tesko da ih mozemo zastiti. Jedino ne volim da delim podatke i svoje fotke na drustvenim mrezama, zbog drugih razloga. 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Lesli niko ne kaze da moras da das tacne podatke.  Ko ce znati... Ja nikada nigde ne ostavljam prave podatke, osim imena, po nekad prezimena i br tel... U DM jesam i adresu zbog vaucera jer su mi bili korisni, uzimala sam kozmetiku kod njih i uvek sam koristila onih 50% popusta u C&A.

Ali npr jmbg lupim obavezno, pa nisam luda da im dajem... Ili br licne karte itd... 






bubulence -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (9.5.2019 10:10:46)

Potpuno se slazem sa vama. Nego kazem ako neko ne zeli ne mora da da tacne podatke... 





lesli -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (9.5.2019 13:22:19)

Ne bih se slozila da su podaci dostupni tek tako. Dostupni su uglavnom onome kome i treba da budu dostupni, a ostalima u onoj meri u kojoj ih mi ucinimo (mislim na obican svet)A meni iskreno taj paket i ne znaci toliko, da bih se mlatila da laziram podatke i svoje i detetove.Ono gde daju popuste, a ne traze nista vise od imena, prezimena, mejl adrese i eventualno kucne adrese, koristim.




MimaKos -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (17.7.2019 10:12:42)

Najbolji i najsadrzajniji paket koji smo dobili, i jos oni kuponi posle, svaka im cas_t na tome





doramar11 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (17.7.2019 11:23:28)

Vauceri sa popustom su stvarno sjajni, ali meni je zasmetalo sto ne vaze za artikle koji su na akciji! 




MimaKos -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (17.7.2019 15:31:21)



IZVORNA PORUKA: doramar11

Vauceri sa popustom su stvarno sjajni, ali meni je zasmetalo sto ne vaze za artikle koji su na akciji! 
  slzem se 100 %





nata11 -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (29.7.2019 14:11:32)

Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 





MimaKos -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (30.7.2019 8:37:30)



IZVORNA PORUKA: nata11

Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 


  bas lepo! Svaka cas_t!





Duškić -> RE: Besplatno poklon paket za svaku novorodjenu bebu u dm-u! (1.8.2019 13:01:31)


IZVORNA PORUKA: nata11

Novosadski humanitarni centar poklanja Chicco nosiljke. Vise info na njihovoj FB stranici. 





Lepo Nato




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]