RE: O receptima iz C kuhinje (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> C kuhinja



Poruka


Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 9:11:29)

Opet ja sa pitanjem [sm=jezicek.gif]

NM ovi tvoji ćućosi, jel ima opcija da se peku u rerni, bez da ih potapam u ulje? I kako 'urolaš'? Kao kiflice?




Modessty -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 10:44:20)

TRco i ja da pitam za ćućose [sm=smiley36.gif] Jel se onaj žumanac za fil umuti pa se u to doda vruće mleko ili kako ?

Deluju njam! [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 11:22:30)

1. Trebalo bi da se peku u masnoci. Tesko posle mogu da uhvate secer u koji ih valjas ako nije tako.
A i to je koliko sam skopcala tradicionalno jelo u Kataloniji koje se tako sprema.
2. Da, uroluju se kao kiflice.
3. Zumance u jednoj zasebnoj posudi umutis sa skrobom (ja to zicom odradim), a onda ono ugrejano mleko sa secerom i cimetom sipas malo po malo u tu posudu sa zumancetom, stalno mesajuci, da ne bude grudvica vec glatko. I onda sve to sad spojeno vratis na sporet da se stvori lep krem.

Mozda ima malo vise rada ovde, ali stvarno su prelepi!




Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 11:54:48)

Hvala na odgovoru [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 11:58:36)

Hvala NM! Deluju ukusno! A i podsetili me na crtać koji je Danilo voleo da gleda a u kome se pominju kolačići "čurosi" Mislim da su to ovi tvoji ćućosi [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: O receptima iz C kuhinje (26.9.2014 15:02:48)

Ne, ne, curosi su nesto skrooz drugo. [sm=smiley1.gif] Hoces da ti stavim recept i za to?




Modessty -> RE: O receptima iz C kuhinje (1.10.2014 9:44:51)

hoću [sm=bravo.gif] Hvala NM! [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: O receptima iz C kuhinje (1.10.2014 9:49:45)

Pitanje za lelu za ovu bundevaru: jedna kora jedan rolat? A kako ih ređaš?




Bibilib -> RE: O receptima iz C kuhinje (29.10.2014 23:44:18)

Drage moje imam jedno pitanje za vas odnosno za one koji su glavni za C kuhinju,objavila sam recept u tom teceptu idu zacini C i senf i cak bujon za supu a da i plus 4 slike a imam samo 17 zvezdica... kako je to moguce=?




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (29.10.2014 23:58:44)

Proverićemo ujutru, moguće je da sistem nije ubeležio bodove zato što si pisala npr bujona C, umesto C bujona, i sl. Najbolje je pisati sastojke (koji donose bodove) onako kako su imenovani u pravilniku. Trudili smo se da pokrijemo sve varijacije reči (naziva sastojaka koji donose bodove) ali nije bilo moguće predvideti sve varijacije koje će autori recepata koristiti. Ukoliko postoji neslaganje ispravićemo.




Bibilib -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 0:21:44)

Pa da li da pisem ponovo taj recept ili cete ispraviti... Izvini sto sam malo dosadna iiii stvarno nisam obratila paznju da moram da napisem kako ste vi rekli,odnodno napisali po pravilu [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 0:37:47)

Ja već poslala da se ispravi, ali možda je bolje da dodaš ponovo, pa ćemo stari izbrisati, samo unesi reči kao u pravilniku molim te :)




mati -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 0:58:48)

Pitanjce za Lelu... Za ove Cake Pops kakav je to topljeni fondan? Koji ti pravis?
Ja sam pravila onaj Minjin, jer takav fondan topis? A boje?




Cakana84 -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 9:21:00)

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Drage moje imam jedno pitanje za vas odnosno za one koji su glavni za C kuhinju,objavila sam recept u tom teceptu idu zacini C i senf i cak bujon za supu a da i plus 4 slike a imam samo 17 zvezdica... kako je to moguce=?


Koji je recept tacno u pitanju? Desava se da ne prihvati poene zbog pogresnog unosa, vec se desavalo.

Ja sam sve tvoje recepte pregledala redom detaljno. Slike su bas kvalitetne i originalne. Recepti takodje. Neverovatno. Vise o tome na temi.




lelaigor -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 9:27:11)


IZVORNA PORUKA: mati

Pitanjce za Lelu... Za ove Cake Pops kakav je to topljeni fondan? Koji ti pravis?
Ja sam pravila onaj Minjin, jer takav fondan topis? A boje?


Ja koristim kupovni fondan, na njega sam se navikla zbog posla i ne želim da menjam. ALi svejedno koji god fondan da koristiš, topiš ga ovako:
Iscepkaš komadiće fondana u činiju, greješ u mikrotalasnoj, ali ne sme da provri. Onda dodaš kašičicu tople vode i mešaš dok se lepo ne sjedini, ako treba dodaš još vode, da dobiješ željenu gustinu.
Možeš beo, možeš i obojen.




lelaigor -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 9:33:16)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Pitanje za lelu za ovu bundevaru: jedna kora jedan rolat? A kako ih ređaš?


Ja dosad nisam znala da postoji ova tema, pa nisam odgovarala na pitanja.
Mod, urolam jednu koru pa je stavim u tepsiju, sledećupored nje...i tako..

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam malopre pravila Najbolje krofne ikada od Leleigor...i mogu reći da su zaista najbolje a naročito mi se sviđa što nemoram da čekam da narastu[sm=bravo.gif] ispale su super


[sm=bravo.gif] Ja ih obožavam iz istog razloga. [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 10:15:12)

Lelaigor divne recepte stavljas dosta sam ih prepisala[sm=bravo.gif]




lelaigor -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.10.2014 10:17:52)

Hvala veselice! [sm=smiley31.gif]




mati -> RE: O receptima iz C kuhinje (2.11.2014 0:21:42)

Torbice ovi medvedici su ti fantasticni, [sm=bravo.gif] za ideju. Pravim cim ugrabim malo vise vremena.
A posto cu sada Da pravim i fondan za M tortu, u planu su mi i Cake pops od Lele, uvek mi ostane puno fondana, od kog pravim deci lizalice ili se Mata igra sa drugarima i jede...




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (2.11.2014 8:28:48)

Hvala Mati [sm=smiley31.gif]




Bibilib -> RE: O receptima iz C kuhinje (4.11.2014 17:45:04)

Moze mala pomoc drage...poslala sam recept sa tortom Zekom objavljena su tri a ni jedan nije ceo,da pisem ponovo ili sta da radim...?I uopste neznam zasto se to tako desava...




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (7.11.2014 14:35:43)

Bibilib,izvini,dva puta si objavila recept za Kapri tortu,17.10 i 6.11.




Bibilib -> RE: O receptima iz C kuhinje (7.11.2014 15:01:52)

pa od proslog meseca rekla je Lesica da ce mi obrisati sve recepte...zato sam pisala ponovo...




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (7.11.2014 21:08:57)

Pa nije ti obrisala, svi stoje. Ne verujem da ce ti se isti recepti brojati za ovaj mesec.
Nesto je bilo price o diskvalifikaciji, ja se ne secam da je spominjano brisanje recepata [sm=smiley24.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (7.11.2014 21:12:39)

Da, da, moramo obrisati, jer su korišćene tuđe slike, i nije u skladu sa pravilnikom.
Tako da Bibilib može da piše te recepte sli isključivo sa svojim fotkama, ili bez istih.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>