RE: O receptima iz C kuhinje (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> C kuhinja



Poruka


Rosita -> RE: O receptima iz C kuhinje (15.6.2014 21:57:14)

Tek sam ja pogledala recepte. Zene, cudo ste. Ma ne znam ni koliko sam ih metnula na listu za probanje! Torbica pise takvim stilom da bih pojela ekran kompjutera :). Spasla si me sa biljnim mlekcima, ima i recepte da isprobam :). Hvala!




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (15.6.2014 22:05:25)

Rosita draga, hvala! Ja volim da pojednostavim, jer u principu je vecina toga jednostavna! Ono sto isprobam pa mi se ne svidi, ne okacim! [sm=smiley1.gif] A volim raznovrsno.




Rosita -> RE: O receptima iz C kuhinje (15.6.2014 23:17:55)

Ma odlicno! Jednostavno jeste, ali i takvi su ti izrazi da samo sto ne osecam ukus u ustima :). Bogatstvo recnika i ukusa, spoj. :)




branki* -> RE: O receptima iz C kuhinje (2.7.2014 19:03:06)

upravo pravim anine Cookies,samo cekam muza da mi donese pecivo,nisam ni znala da vise nema nijedne kesice..ali,izgleda da sam se malo zeznula,stavila vise secera,valjda nece biti previsi slatko[sm=zmeden.gif]




bozaboza -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.7.2014 0:19:35)

Molim Vas pomognite mi,vidim da je obrisano ovde sto je pisalo koje pobedio,ja sam osvojio 107 boda,a ne Mariya ona je osvojila 24,a stavili ste nju da je ona osvojila utesnu nagradu.Bilo bi lepo da se proveri to....Pisem vec nekoliko poruke a niko neodgovara...Svi smo ovde jednaki,i svako zasluzuje pomoc...[sm=smiley19.gif]




dijana1* -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.7.2014 2:30:14)

Bozaboza vec ste dobili odgovor ali ako ga niste videli prekopiracu vam ovde. Obratite paznju na boldovano i na tekst iz zagrade.

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

Da ne bude zabune zbog objave dobitnika, redosled ostaje isti što zbog duplih naloga (prepoznaće se sami) što zbog već osvojenih nagrada.

1. lidijabp
2. Mariya
3. vikiveki
4. Trcosava RR

Samo jednom u toku celog takmičenja može da se osvoji glavna nagrada i samo jednom utešna!!!

To ne znači da ne treba da objavljujete više recepte, naprotiv, nego samo prilikom postavljanja recepta istaknite da se ne takmičite, fer i pošteno.

Veliki pozdrav







nata11 -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.7.2014 10:32:18)


IZVORNA PORUKA: bozaboza

Molim Vas pomognite mi,vidim da je obrisano ovde sto je pisalo koje pobedio,ja sam osvojio 107 boda,a ne Mariya ona je osvojila 24,a stavili ste nju da je ona osvojila utesnu nagradu.Bilo bi lepo da se proveri to....Pisem vec nekoliko poruke a niko neodgovara...Svi smo ovde jednaki,i svako zasluzuje pomoc...[sm=smiley19.gif]


Pa sta bi ti svaki mesec po jednu nagradu. [sm=zmeden.gif]




Cakana84 -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.7.2014 16:23:17)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Bozaboza vec ste dobili odgovor ali ako ga niste videli prekopiracu vam ovde. Obratite paznju na boldovano i na tekst iz zagrade.

IZVORNA PORUKA: Cakana84 RR

Da ne bude zabune zbog objave dobitnika, redosled ostaje isti što zbog duplih naloga (prepoznaće se sami) što zbog već osvojenih nagrada.

1. lidijabp
2. Mariya
3. vikiveki
4. Trcosava RR

Samo jednom u toku celog takmičenja može da se osvoji glavna nagrada i samo jednom utešna!!!

To ne znači da ne treba da objavljujete više recepte, naprotiv, nego samo prilikom postavljanja recepta istaknite da se ne takmičite, fer i pošteno.

Veliki pozdrav







Dijana hvala. [sm=smiley1.gif]

Ponoviću još jednom da redosled dobitnika ostaje apsolutno isti, ostalo da ne ponavljam, sve lepo piše. Pojedini korisnici mogu da obrate pažnju na tekst u zagradi, videće odgovor.

Nastavite da nam pišete recepte jer ovde smo i da razmenimo iste, naučimo nešto novo, ne samo zbog nagrada. Hvala našim vrednim domaćicama. Pored vas ću i ja postati dobra kuvarica. [sm=smiley1.gif]




big mum -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.7.2014 22:41:20)

Molim moderatora na ovoj temi da ispravi pravopisnu grešku u nazivu ovog recepta paKačinke [sm=smiley36.gif]




Cakana84 -> RE: O receptima iz C kuhinje (4.7.2014 15:59:42)


IZVORNA PORUKA: big mum

Molim moderatora na ovoj temi da ispravi pravopisnu grešku u nazivu ovog recepta paKačinke [sm=smiley36.gif]



Programerima je poslata informacija, posle vikenda će biit sređeno.




Ana RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (4.7.2014 16:12:27)


IZVORNA PORUKA: branki

upravo pravim anine Cookies,samo cekam muza da mi donese pecivo,nisam ni znala da vise nema nijedne kesice..ali,izgleda da sam se malo zeznula,stavila vise secera,valjda nece biti previsi slatko[sm=zmeden.gif]


Verovatno su bile preslatke, pošto ja inače stavljam manje šećera nego što piše u receptu (mm se naravno buni [sm=smiley36.gif])




branki* -> RE: O receptima iz C kuhinje (4.7.2014 19:55:14)

meni su super,ja volim slatko..napravila sam duplu meru,bas su dobri i mogu da stoje.[sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: O receptima iz C kuhinje (6.7.2014 13:07:28)

Torbicina blitva sa krompirom, Bojana boka- bataci u saftu, Jole82- pita sa mesom i pivom- svi odlicni! Jos sam nesto pravila, ali kad se prisetim :)




m2m2 -> RE: O receptima iz C kuhinje (6.7.2014 13:35:53)

Nisu mi dobro sabrani poeni za recept. Moze li da se ispravi? Hvala




Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.7.2014 8:13:12)

Imam pitanje Torbice oko današnjeg recepta dana, odnosno oko brzih lisnatih rolnica

Jel to koristiš zamrznuto ili sveže lisnato? Ako je sveže da li mora da se greje? Na koliko ga razvaljaš?
Ako je zamrznuto, šta onda? Odmrzneš, pa greješ ili?

Jel može umesto čokolade sa pavlakom, nutela?




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.7.2014 10:53:17)

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Imam pitanje Torbice oko današnjeg recepta dana, odnosno oko brzih lisnatih rolnica

Jel to koristiš zamrznuto ili sveže lisnato? Ako je sveže da li mora da se greje? Na koliko ga razvaljaš?
Ako je zamrznuto, šta onda? Odmrzneš, pa greješ ili?

Jel može umesto čokolade sa pavlakom, nutela?

Trco, napisala sam u receptu. ovako, zamrznuto, u tome i jeste fora jer ga iznenada spremas. [sm=smiley1.gif] Moja mikro je od 750W, smanjim na nekih 300 i ubacim list testa. Na oko minut. Ako bude jaca snaga mikro hoce da se ocmolja i topi, tj curi iz njega masnoca. Probala. Taman treba da omeksa da mozes oklagijom da ga razvuces a da ne bude jako mekano, znaci vise tvrdo nego mekano. A fil koji god da stavis bice dobro, samo nek bude socniji da budu ukusnije rolnice. [sm=smiley31.gif]
Nutella, naaaravno!




Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.7.2014 14:55:53)

A bre Torbie, znam da sam trudna, ali nesam toliko pošašavila.

U receptu ne piše nigde da je zamrznuto. U sastojcima samo 2 table, a posle pišeš da ga greješ (ili sam ja ćorava). A ovde imam da kupim sveže lisnatno (urolano, u elofan spakovano) koje može da stoji dugo u frižideru.

E sad, pošto mene teško da će neki gosti ovdena da iznenade, pitam više zbog sebe jer sam mikrotalasnu izbacila iz upotrebe. Koristila sam je samo za sterilisanje flašica i ponekad kokice [sm=jezicek.gif]

Hvala na odgovoru svakako [sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.7.2014 15:12:52)

Da, da, evo iz recepta.
LISNATO TESTO
Testo pripremim za rad tako što ga ugrejem u mikrotalasnoj. Smanjim jačinu na pola i pustim oko minut. Pa proveravam. Brzo bude spremno za rad. Dakle, ugrejati i razvaljati testo!

Testo iz frizidera je spremno za rad, nema potrebe da se greje uopste, zato mi je bilo logicno da je jasno da je ovo iz zamrzivaca i jos kad vas iznenade gosti. [sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif]
Ja mikro koristim za razne projice, kolacice, podgrevanje, kafu, caj... Pravljenje glazura, filove na pari pravim u njoj.. Koristim je svakodnevno.




Rosita -> RE: O receptima iz C kuhinje (3.8.2014 22:48:47)

http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/divne-posne-kiflice_676.html

Odlicne! Sa dzemom od jagoda.




vikiveki -> RE: O receptima iz C kuhinje (5.8.2014 9:08:55)

Ja moram pohvaliti New Mam i njene Piroške od starog hleba...juče sam ih pravila za doručak i deca su se oduševila a i mi odrasli[sm=bravo.gif] Znači da postoji mogućnost mislim da bi ti dala 10 zvezdica.MM nije znao šta je dosta




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.8.2014 16:14:44)

torbice da li u coko muffinima treba da se umuti slatka pavlaka ili samo da se pomesa, posto pise u receptu samo pomesati mokre i suve sastojke i spojiti posle?




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.8.2014 16:20:49)

Ne treba da se umuti draga,samo spoji!




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.8.2014 16:21:29)

ok, hvala!




Sanjica26 RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.8.2014 18:19:27)

Jovice super su ti mafini.[sm=smiley1.gif]
Mene mami sa slike didin kolac da bih odmah spremila da imam sastojke.




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (11.8.2014 22:39:06)

super su! svima su se dopali, da ne kazem da su planuli. ali sledeci put cu staviti dosta manje ulja, cini mi se da je ovo previse, bili su bas masni.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>