O receptima iz C kuhinje (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> C kuhinja



Poruka


lesica -> O receptima iz C kuhinje (18.4.2014 19:57:04)

Drage moje, vidim da pitate gde možemo da pričamo o receptima koje vi, naše vrednice, postavljate u C kuhinji [sm=smiley1.gif]

Raspali!!! [sm=smiley36.gif]






isidora88 -> RE: O receptima iz C kuhinje (18.4.2014 22:35:49)

zar ne moze nekako ispod recepata da se napravi mogucnost komentarisanja?




lesica -> RE: O receptima iz C kuhinje (18.4.2014 22:39:08)

Bilo bi mnogo opterećujuće za RR.
Pa stoga, možemo u ovoj temi da pričamo o recepisima.
Linkujte recept koji vam je zanimljiv, i pitajte šta vas interesuje, a verujem da će autor istog da da odgovor [sm=bravo.gif]
Ili, šta vam se i zašto dopalo, šta ste isprobale.




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 0:50:53)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage moje, vidim da pitate gde možemo da pričamo o receptima koje vi, naše vrednice, postavljate u C kuhinji [sm=smiley1.gif]

Raspali!!! [sm=smiley36.gif]




ja pitam[sm=zz_giggle.gif] uvek volim da prodiskutujem recept.
da li mozemo da kacimo bilo koje recepte i ako vec postoje na internetu, ili mora da bude neki izum?




Didy -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 1:06:47)

Moze bilo koje, samo ga nemoj prekopirati, vec napisi svojim recima i stavi sliku koju si ti uslikala. E, da, i brqvo za temu. Ja sam nekoliko puta dolazila u iskusenje da je sama otvorim. [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 6:55:47)

baš lepo! još o hrni! Kako bre vi mislite da ja smršam kad samo pišemo o klopi?![sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 8:28:07)

evo i ovde da prijavim onda..juce sam pravila BOEM tortu koju je postavila lelaigor,ali sam zaboravila da stavim po kk vode u kore,nadam se da nece smetati.lako se pravi i brzo,jedva cekam da je probam[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 10:20:41)

Ja sam sinoć pravila crnu čoko kraljicu, ali kao tortu i super je ispala. [sm=bravo.gif] Slikaću, pa ću staviti.




lesica -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 10:29:06)

Didy [sm=bravo.gif]

E da, htedoh vam reći da ovde pišemo i pričamo samo o receptima koji su u C kuhinji, a za onu neku opširniju priču imamo postojeće teme u podforumu kuvajmo zajedno.

I daaa, ja ću definitivno za L rođ da pravim Boem tortu [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 12:46:33)

http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/crna-coko-kraljica_626.html
Evo je vec u kuhinji, Didy, da ne dupliras [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 16:57:43)

Ne zaboravite da slikate praznične poslastice koje spremate, pa objavljujte sjajne recepte u C kuhinji nakon praznika [sm=bravo.gif]




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 17:04:09)

IZVORNA PORUKA: Didy

Moze bilo koje, samo ga nemoj prekopirati, vec napisi svojim recima i stavi sliku koju si ti uslikala. E, da, i brqvo za temu. Ja sam nekoliko puta dolazila u iskusenje da je sama otvorim. [sm=smiley36.gif]

to se podrazumeva.. [sm=smiley1.gif] onda kacim nesto,cim budem imala vremena...




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 20:14:01)

Napravila sam Boem tortu od Lelaigor [sm=bravo.gif], samo sam upotrebila maslac i fruktozu, po 6 ka[ika a ne 9, deca odusevljena, ja cu sutra da javim utiske! Brzo se pravi, sve tri kore sam odjednom pekla, zivela moja rerna sa ventilatorom! Ovo za Trcu pisem, kad dodje sporetic na red! [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: O receptima iz C kuhinje (19.4.2014 20:53:51)

ja sad upravo pravila americke palacinke koje je stavila lelaigor[sm=bravo.gif],jedemo ih u slanoj varijanti,brzu i laksu veceru odavno nisam napravila[sm=bravo.gif]




World -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.4.2014 21:43:52)

Citam ove neke recepte, naletih na torbicin rolat sa jagodama i keksom, pa vidim stavlja integralni keks.. posto ja prilicno izbjegavam te kupovne stvari, a pravila sam domaci keks (onaj bez aditiva, sojinog lecitina i tako to[sm=smiley36.gif]), pitala sam se kako bi taj keks izgledao umrvljen u nekom receptu? Da li je neko probao?




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.4.2014 22:19:46)

Ja koristim Welness i odlicni su. Sa domacim nisam probala! Tu jedino da potrefis "gustinu". Sto ne bi mogli? Samo lagano dodavaj tecni deo. [sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: O receptima iz C kuhinje (27.4.2014 23:02:32)


IZVORNA PORUKA: Torbica

http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/crna-coko-kraljica_626.html
Evo je vec u kuhinji, Didy, da ne dupliras [sm=smiley1.gif]


Znam da je coko kraljica u C receptima, zato sam i pisala ovde da samj ravila i kao tortu.




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (28.4.2014 9:30:34)


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam sinoć pravila crnu čoko kraljicu, ali kao tortu i super je ispala. [sm=bravo.gif] Slikaću, pa ću staviti.

Aha draga, ja zbog ovoga napisah...




Didy -> RE: O receptima iz C kuhinje (28.4.2014 9:40:38)


IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam sinoć pravila crnu čoko kraljicu, ali kao tortu i super je ispala. [sm=bravo.gif] Slikaću, pa ću staviti.

Aha draga, ja zbog ovoga napisah...


Ma, mislila sam da ću staviti kako izgleda kao torta u temu o čoko kraljici, ali pošto je imamo i u C receptima, spomenula sam i ovde. Elem, nisam je na kraju ni slikala, planula je. [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: O receptima iz C kuhinje (30.4.2014 9:56:12)

Čekamo vaše sjajne recepte [sm=bravo.gif]

Opet idu praznici, čekamo specijalitete [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: O receptima iz C kuhinje (1.5.2014 18:12:07)

Torbice ovo se kod mene upravo peče

Pita sa čokoladom i jabukama za Vik :)

S tim da sam ja rendala jabuke, i stavila 100 gr tamne čokolade (50% kakaa - samo tu sam imala u kući). Živ ti ja, kolike ti šolje koristiš, jer ja onu standardnu od 200ml sam stavila 1,5 i bilo mi malo - sve se lepilo. Mislim nisam koristila čašu, u Ikei sam uzela one 'dozere' i ima veliki od 100 ml - to je kao pola čaše/šolje.




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (1.5.2014 21:18:58)

Draga, ja imam one od 250 ml, te koristim. Testa i ne treba da bude previse, naprotiv, a ako se jako lepi dodam kasiku/dve brasna pride. Meni je bas super ispao, jedva cekam utiske! Ukus je bas osvezavajuci a cokoladan, njam njam!

Sad sam gledala slike, vidis da je tanko testo, a pita bas socna. [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: O receptima iz C kuhinje (1.5.2014 21:48:43)

Nemoj samo seci odmah, dok se ne ohladi, pogotovo zato sto si rendala jabuke. Ovo na kocke je ipak "stabilnije", da tako kazem.




branki* -> RE: O receptima iz C kuhinje (2.5.2014 11:31:47)

evo upravo pravim anine argentinske cevape,mislim da ce biti odlicni[sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: O receptima iz C kuhinje (2.5.2014 22:37:57)

zamolila bih moderatore ako mogu u mom receptu "puding" da izmene naslov u "sirov puding" zato sto ne piše odmah opis ispod recepta i ispada kao da je običan puding...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>