RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> Recept meseca



Poruka


Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.12.2014 17:07:44)

Hvala vam puno....iskreno nisam ocekivala...




big mum -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.12.2014 21:29:24)

Baš sam se prijatno iznenadila kad sam ugledala svoje ime među dobitnicima.Hvala vam svima[sm=smiley1.gif]Svoju nagradu proslijeđujem Klariti jer znam da ona uživa u kuhanju[sm=smiley2.gif]




mati -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.12.2014 23:48:47)

[sm=bravo.gif] zenskaci cestitam. Drago mi je sto su sve nagrade iz ovog kruga otisle zenicama koje su prisutne na forumu.
Torbice [img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-fc/goodjob.gif[/img]
Sto bi reko her Sika treba ti dodeliti " noblesovu" nagradu. Svaka cast, napisi svoj kuvar, a nama sa rr gratis po primerak...[sm=smiley1.gif]




soni -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.12.2014 11:03:50)

Bravoo




Klarita -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.12.2014 11:23:11)


IZVORNA PORUKA: big mum

Baš sam se prijatno iznenadila kad sam ugledala svoje ime među dobitnicima.Hvala vam svima[sm=smiley1.gif]Svoju nagradu proslijeđujem Klariti jer znam da ona uživa u kuhanju[sm=smiley2.gif]

EEEEEEEEe, mnogo si bezobrazna[sm=smiley36.gif] ima sve da ti cuvam, pa da ti uvalim letos na 100 stepeni i sve da iskoristis[sm=jezicek.gif]

Salim se, naravno. [sm=smiley31.gif] hvala ti draga moja Bosanko[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.12.2014 15:52:04)

Čestitke svim dobitnicama, a posebna čestitka za Torbicu ,ja mislim da ona ima najviše objavljenih recepata do sada od kako je C kuhinja krenula...zaslužila je i neku specijalnu nagradu na kraju takmičenja,naravno ako bude bilo kraja[sm=smiley36.gif]




big mum -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.12.2014 16:07:00)


IZVORNA PORUKA: Klarita

EEEEEEEEe, mnogo si bezobrazna[sm=smiley36.gif] ima sve da ti cuvam, pa da ti uvalim letos na 100 stepeni i sve da iskoristis[sm=jezicek.gif]

Salim se, naravno. [sm=smiley31.gif] hvala ti draga moja Bosanko[sm=smiley1.gif]


Može može,ćemo pravimo ćevapčici i svu tu niskokaloričnu hranu[sm=smiley36.gif]Nemaš mi se šta zahvaljivati to je od [sm=smiley27.gif]

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Čestitke svim dobitnicama, a posebna čestitka za Torbicu ,ja mislim da ona ima najviše objavljenih recepata do sada od kako je C kuhinja krenula...zaslužila je i neku specijalnu nagradu na kraju takmičenja,naravno ako bude bilo kraja[sm=smiley36.gif]



Slažem se ,ona ima najviše recepata i zaista zaslužuje specijalnu nagradu.




Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 12:58:06)

Drege moje stigla nagrada...hvala jos jednom [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 13:01:26)

Bibilib super, stavi nam sliku [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 17:42:18)

[img]http://www.dodaj.rs/f/2U/i6/2P1rIu0p/img01161.jpg[/img]

Puno hvala, stiglo danas! Evo moji dzambasi raspakuju! Hvala, hvala, hvala!
Viviveki, Big mum, ma da ne preterujemo, hihi, ova nagrada je stvarno ekstra! Ljubim vas puno [sm=smiley31.gif]
Mati [sm=smiley31.gif]




veselicaa -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 17:51:59)

Torbice bas imas pomocnike [sm=bravo.gif]
Meni sestra javila da joj jutros stiglo,cim stigne do mene stavljam sliku.Kaze da je stiglo bas rano, probudio je kurir i pitao je za datum rodjenja a ona nije znala da treba da da svoj posto je na njeno ime stiglo pa rekla moj ali pogresila za dva meseca i nekoliko dana[sm=smiley36.gif]Mada kada me neko rano probudi ni ja se ne secam nicega [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 18:05:00)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bez da se i jedna članica uvredi, konačno ode glavna nagrada u ruke koje je zaslužuju [sm=bravo.gif]

Čestitam i ostalim članicama i uzdravlje da ručkate [sm=bravo.gif]

Copy-paste [sm=smiley20.gif]




Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 23:00:37)

Ajde zajmicu neciji fon da slikam pa saljem...[sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.12.2014 23:11:40)

Slazem se sa Trcom.

Torbice svaka cast, skidam kapu[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Bez da se i jedna članica uvredi, konačno ode glavna nagrada u ruke koje je zaslužuju [sm=bravo.gif]

Čestitam i ostalim članicama i uzdravlje da ručkate [sm=bravo.gif]





vikiveki -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (5.12.2014 0:27:41)

[sm=bravo.gif] Torbi ,nema tu preterivanja,to su činjenice[sm=smiley1.gif]
Slično tvojima,i moji kada nešto stigne ne mogu da sačekaju nego počnu sa raspakivanjem još od vrata[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (6.12.2014 20:01:48)

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Pogledah sad, preko 230 receptica, hihi, neka, neka, ima tu i kratkih pa nesto nemam utisak tog broja, ali eto od februara, nakupilo se. Ljubim vas sve




kvazar -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 11:47:46)

[sm=bravo.gif] za 230 recepata,svako poštovanje




kvazar -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 11:57:27)

Da li bih i ja mogao da učestvujem u ovoj igri...koliko sam pročitao mogu i da glasam,pošto nisam baš neki kuvar[sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 12:03:54)


IZVORNA PORUKA: Torbica

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Pogledah sad, preko 230 receptica, hihi, neka, neka, ima tu i kratkih pa nesto nemam utisak tog broja, ali eto od februara, nakupilo se. Ljubim vas sve

tacno da objavis kuvar i da ostane i za drugi [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 14:16:20)

[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]
Ljubim




Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 23:26:47)

Dunja evo i moje nagrade


[img]http://www4.slikomat.com/13/1207/nzk-108461.jpg[/img]




bubulence -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (7.12.2014 23:37:30)


IZVORNA PORUKA: Torbica

[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif] Pogledah sad, preko 230 receptica, hihi, neka, neka, ima tu i kratkih pa nesto nemam utisak tog broja, ali eto od februara, nakupilo se. Ljubim vas sve

[sm=rozica.gif][sm=rozica.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (8.12.2014 0:23:10)


Torbi [sm=smiley27.gif]
Bibilib [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (17.12.2014 16:46:38)


Paketi za decembar spakovani i čekaju svoje vlasnike :)

Pišite nam recepte, možda baš do vas u januaru stignu ovi sjajni ukusni paketi [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.1.2015 23:05:17)

Uh, uh, puno posla smo imali, i na kraju odluka je sledeća:

srkiplus diskvalifikacija iz kompletnog decembarskog takmičenja u C kuhinji zbog kopiranja doslovce (štancovanja) velikog broja recepata sa drugih sajtova.
Bibilib, takođe - iako krenula da unosi recepte korektno, verovatno pod uticajem ne fer igre konkurenata krenula istim stopama, nažalost
hepimama i petkomilan diskvalifikacija zbog otvaranja velikog broja naloga sa iste IP adrese

Smisao rubrike nije da dobijemo brdo recepata po dve rečenice (nekada i jedna rečenica) bez slika, preuzetih sa raznih drugih sajtova, doslovce. Nije fer prema korisnicima koje se svojski trude da ova rubrika izgleda kako je i do sada izgledala, sa puno sjajnih recepata, a nije fer ni prema sponzoru.


Glavnu nagradu osvaja Lelaigor sa 4 uneta recepta [sm=bravo.gif], sticajem okolnosti ovog meseca 4, ali godinama Ringeraju obogaćuje svojim sjajnim receptima tamo da nagrada sigurno odlazi u prave ruke. Takođe, naša Lelaigor se i porodila skoro te je dobila jedan mnogo važniji poklon, a od nas stižu duple čestitke :) [sm=bravo.gif]


Dodatne nagrade:

1. mamaibebica1 za recept Dansko pecivo (24 boda) [sm=bravo.gif]
2. Klarita za recept Dolce Klari (21 bod) [sm=bravo.gif]
3. superm najviše puta glasala (24 glasa dala) [sm=bravo.gif]

Drage dobitnice, očekujemo vaše podatke na pp (ime, prezime, adresa u Srbiji i telefon), najkasnije do 20.1.


Čestitke još jednom [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>