RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (Puna verzija)

Forum >> [C kuhinja] >> Recept meseca



Poruka


bubulence -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.1.2015 23:15:50)

divno, cestitam dobitnicima [sm=bravo.gif]. posebno mi je drago sto su to uglavnom nase rringerajke [sm=bravo.gif] (bez ljutnje)




Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.1.2015 23:38:16)

Cestitam i ja dobitnicima ali vise necu slati recepte,jer sam imala dosta poslatih sa slikama a vi ste ih bukvalno ponistili...a recepte saljem vec tri meseca....




mali_mis -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 7:50:27)

Cestitam [sm=bravo.gif]




Torbica -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 9:45:27)

Cestitaaaam! Bas mi je drago! [sm=bravo.gif]
Recepte treba pisati sa pravim motivom, i ja sam nakupila ovih dana slikica pa cu pisati, pa sta ako sam vec dobila nagradu (jednom moze da se dobije), nije poenta u tome. Cestitke jos jednom [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 10:14:11)

Čestitam svim dobitnicima!




Modessty -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 17:01:55)

Čestitam! [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 20:50:23)

Cestitam svima [sm=bravo.gif]bas mi je drago,i da javim da mi stigla nagrada.Stavicu sliku cim dodjem do kompa.




Mala Elena -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 23:07:45)

[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (3.1.2015 23:27:51)


IZVORNA PORUKA: Bibilib

Cestitam i ja dobitnicima ali vise necu slati recepte,jer sam imala dosta poslatih sa slikama a vi ste ih bukvalno ponistili...a recepte saljem vec tri meseca....


Bibilib, marketing je objasnio zbog čega si diskvalifikovana. Mislim da ne treba da se ljutiš jer nije poenta prekopirati recept sa neta, i to sa sve slikom, već napisati svojim rečima i fotkati ono što si sama napravila.




dejana007 -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.1.2015 11:45:29)

Cestitke dobitnicama [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Bibilib -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.1.2015 14:45:58)

Dobro Ana a sto su onda svi moji recepti sa slikom bukvalno ponisteni i neuvazeni?Kolko sam recepta slala sa slikama?
Ali nije bitno slacu jos ali ne za takmienje vec onako....




mirkam -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.1.2015 14:53:11)

Čestitam [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.1.2015 15:12:29)

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Dobro Ana a sto su onda svi moji recepti sa slikom bukvalno ponisteni i neuvazeni?Kolko sam recepta slala sa slikama?
Ali nije bitno slacu jos ali ne za takmienje vec onako....


Bibilib, u pravilniku C kuhinje stoji sledeće KLIK. Prilikom objave receta sistem vas pita da li ste saglasni sa pravilnikom KLIK OVDE Objavom recepta potvrđujete da ste saglasni sa pravilnikom. Objavom recepta izjavila si da je objavljuješ svoj recept, a doslovce si puno recepata bukvalno i doslovce kopirala, štancovala sa drugih raznih sajtova. Srkiplus takođe.

Sinoć smo dva sata (i više) izvlačili sve recepte koje ste srkiplus i ti doslovce kopirali sa drugih sajtova jer ih moramo ukloniti. Znači minimum dva sata posla za nas a sada će RR programeri izgubiti još toliko vremena da sve te recete pobrišu. Ne znam da li ti je sada jasnije zašto ste diskvalifikovani? Da nisi unosila tuđe recepte već samo svoje, kako si i krenula na početku, a unela si lepiih recepata, sve bi bilo ok. Svi vrlo dobro znaju da RR Admin strogo vodi računa o zlouotrebama i prekršajima na Ringeraji. Žao nam je što si tako postupila, ali svako snosi posledice za svoje postupke. Ne možemo diskvalifikovati jednog korisnika a drugog ne, kada ste napravili isti prekršaj, ne bi bilo pravedno, zar ne?

Voleli bi smo da i dalje vidimo tvoje recepte u rubrici, ali zaista tvoje, jer ima jako lepih.




superm -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (4.1.2015 16:43:54)

Zahvaljujem se na nagradi iako sam je dobila samo zbog toga sto sam glasala za tudje recepte. Kada su mi klinci bili bolesni, da bih ostala budna, citala sam recepte i naravno, glasala za one koji su mi se dopali. I eto nagrade... Nadam se da cu jednom dobiti nagradu zbog svojih recepata.




Adriana83 -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (5.1.2015 14:28:25)

I ja sam jedan dan sedela i glasala... Oko 250 puta... Mora da sam nesto zabrljala... [sm=smiley1.gif]




lelaigor -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (6.1.2015 12:39:50)

Hvala puno! Baš nisam očekivala! Iako ovaj mesec nisam bila mnogo aktivna zbog porođaja, ubuduće planiram da ubacujem još recepata. I nadam se da će rubrika ostati aktivna i kad ne bude bilo nagradne igre.




superm -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (8.1.2015 11:02:20)

Stigao paketić, jos jednom hvala RR!




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (22.1.2015 12:47:34)

mamaibebica1 nije poslala podatke te nagradu prosleđujemo sledećem po broju bodova a to je Frcokla (18 bodova). Molimo za podatke (ime, prezime, adresa i telefon) zaključno sa 25.1.

Čestitamo [sm=bravo.gif]




Frcokla -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (23.1.2015 12:24:38)

Hvala, hvala od srca!! [sm=smiley31.gif]
Javicu vam kad mi stigne paketic.

Recept koji sam ja poslala je zaista recept moje mame, koja ga je milion puta menjala, isprobala, dok nije napravila pravu kombinaciju svega. [sm=jezicek.gif]

I onda je meni uspeo iz prve! E to je prava stvar za nas kuvarice amaterke.




Frcokla -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (25.1.2015 11:49:27)

I hvala vam za predivne proizvode. Inace obozavam zacin C!
Al' cemo kuvati supice svaki dan. [sm=smiley36.gif]

Paketic je stigao vec juce ali nisam bila u prilici da javim.
Bas brzo......... [sm=smiley4.gif] Hvalaaaaaaaaaaaaa!




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (25.1.2015 19:42:54)

Divnoooo, prijatno! :)




marketing RR -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.2.2015 13:03:53)

A sada, naše vredne dobitnice za januar mesec [sm=bravo.gif]

Glavnu nagradu osvaja malimaki sa 34 uneta recepta [sm=bravo.gif]


Dodatne nagrade:

1. saky91 za recept Leskovacka Muckalica (24 boda) [sm=bravo.gif]
2. nikiteki za recept Slana pitai (24 boda) [sm=bravo.gif]
3. bubulence najviše puta glasala (64 glasa dala) [sm=bravo.gif]

Drage dobitnice, očekujemo vaše podatke na pp (ime, prezime, adresa u Srbiji i telefon), najkasnije do 7.2.2015.


Čestitke još jednom [sm=bravo.gif]




superm -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.2.2015 18:50:45)

Čestitam!




mali_mis -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.2.2015 19:53:03)

Cestitam [sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Recept meseca, spisak dobitnika!!! (2.2.2015 20:01:35)

Cestitam i ja [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>