RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Lu -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:21:52)

Uf Trco a ja svom dajem da jede kad god hoće, napolju 10 stepeni ide ulicom i jede...pa ti sad vidi [sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:22:10)

Ovo je najgenijalnija tema ikada otvorena....bas sam se lepo razbufila,no danas mora pasti sredjivanjr nogu,kazu danas i sutra jako toplo...




New Mom -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:38:19)

Ja sve slatkise, pa cak i cips i smoki drzim u frizideru i jedem ga tako sto otvorim vrata (skrivaju pogled iz dnevne) a ako me pitaju sta radim, pa Boze moj, spremam jelo i pregledavam sta mi treba od namirnica. Ista taktika i mm, pa bar njemu ne moram da se pravdam.

Eto, ja nisam u klubu neizdepiliran, sredjena sam tip top. E sad, to sto sad na korak od porodjajnog stola, ma to nema nikakve veze sa tim.

I da, stan mi je sredjen cakum pakum, al ponavljam, to nema veze sa sindromom gnezdjenja. To sto nam inace paucina negde visi, to je samo do osvetljenosti stana pa zavarava.

I priznajem da klince ucenjujem sokom, cokoladom ili kokicama da bih postigla nesto. Jedino jbg, ova moja pamti ko mazga.

I upravo sam Kolji upalila crtace ne bi li iole cutao dok sam ja na netu a ovo dvoje jos u krevetu. Sta da radim, tv ce mi iskvariti dete.




Trcosava -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:38:30)

Lu, davala bi joj ja inače. Ali vrtić radi svoje i svako malo je slinava ili kašlje. Onda ne ide sladoled. Ovih dana kad je lepo vreme, kupimo joj naravno. Mada opet, napominjem nije do temperature već njenog slinavljenja/kašljanja.

Ja isto treba da se nakanim da se očerupam. Obrve i tako nemam ništa, ali noge vape za superdupernovim depilatorom [sm=jezicek.gif]

A ja sam malo pre išla u prodavnicu autom jer smo juče oboje zaboravili da kupimo cigare. Iza mene u kuhinji tona sudova od sinoć




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:45:23)

Oooooo dobro mi nama dosli ovde.. Ja sam ovih dana u show programu.. Ujutru ustanem,popijem nekada toplu jutarnju kafu i molim boga da me niko nista ne pita jer kapiram da cu glavu da mu rascopam.. Dobila sam,svaka me kost boli,kao ubljuvana sam.. Bezte svi u pm.. Ustane prvak,naravno u pola osam posto ide popodne u skolu a kad ide ujutru ne mogu puskom da ga probudim i krece sa pitanjima.. A jel postoji broj osamstohiljadumilionbeskonacnopedeseti dva? Na sta ga ja samo pogledam i duboko udahnem. Pa daj rucak,daj domaci,izgubis celo pre podne,muz vristi iz sobe da se beba "bas jaaako usrala". Eto me inace ce biti g***** i po zidu i na glavi. Noge... Trebace mi kosilica i grablje kad krenem da ih sredjujem,ma ne stignem bre ni da se istusiram ko svet a kamoli nesto drugo.. I na sve to mi dodje moja "simpaticna" zaovica i ja krenem tako da joj se jadam.. Kaze ona meni "pa kako ja sve stignem?". Njoj inace mama skuva,popere,popegla,nahrani decu,usisa.. Ma sve bre.. Spava da 12,ustane ruca i ide na jbn posao gde stoji i vice dobar dan. Tesko u pm,umori se covek.. I tako dok ona meni drzi pridiku kako sam neorganizovana,ja saram okolo pogledom ne bi li nasla nesto tesko cime bih je gadjala ali ono bas da je povredim.. I slag na tortu posle gomilu lazi kako se danas naradila,sledi pitanje "a mogla bi me malo izmasirati,m?" ja je pogledam mojim lepim ocima ciji podocnjaci nose sedmorke i lepo joj tihim i smirenim tonom kazem "hoces sama da izadjes napolje ili cu ja za kosu da te izvucem?".. Muz stao,gleda,vido koliko je sati,ustao,ispratio sestru,samo sprat nize,vratio se i uzeo da pere sudove,da sklanja haos koji su napravili gadjajuci se carapama..




Trcosava -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 7:47:16)


IZVORNA PORUKA: New Mom

I priznajem da klince ucenjujem sokom, cokoladom ili kokicama da bih postigla nesto. Jedino jbg, ova moja pamti ko mazga.

I upravo sam Kolji upalila crtace ne bi li iole cutao dok sam ja na netu a ovo dvoje jos u krevetu. Sta da radim, tv ce mi iskvariti dete.


[sm=jezicek.gif] dete sam ostavila samo u kući (muž spava) dok sam ja kolima letela po cigare u prodavnicu. Morala sam da joj kupim skittles. Crtaći ujutru su jedini način da vikendom odspavamo malo duže




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:03:30)

Jaoooo bre pa sad skapirah da je danas suuuboootaaaa!!! Neme skole,nema domaci weeeeeeee!!!!




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:20:18)

Srecno vam lenjo subotnje jutro [sm=smiley1.gif]
Ivka jede cokoladu za dorucak u pizami igleda crtani, a ja pijem kaficu da mi se digne svest




mali_mis -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:33:40)

Pu i za mene [sm=smiley36.gif]
Sedim u fotelji ispred kompa i pokusavam da gurkanjem nogom kolica uspavam bebu, uz decije pesmice, i crkavanje od smeha citajuci ovu temu. Dete me gleda cudno, valjda misli da sam pukla nacisto.
Sto se dlakavosti tice, [sm=ribica.gif] mi izgleda kao kod onih teta na erotskim posterima od pre 50-60 godina, noge jos uspem nekako da sredim, ali redovno ispromasujem, jbg ocoravila sam. Zaboravljam da treba da se ocesljam makar kad idem napolje, pa kad se dohvatim ceslja, on se upetlja u zbunje na glavi.
I evo uspela sam da uspavam bebu, a sad da nastavim da pijuckam kafu i uzivam.




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:37:30)

Dobro jutro, kad nas vikendom uvek ista prica do 8 je sve sredjeno [sm=smiley29.gif] Bude se od 6-7 kako ko, dorucak spremanje kreveta i sad sam ih sveeeee poterala u sobu necu niko da me dira dok ne popijem kaficu inace ujedam [sm=zz_furious.gif]




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:40:47)

S obziro na to kakvo nam je svima stanje dole,kapiram da se iz usta nasih mm cesto cuje to PU! Hahahahahahahah




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:46:39)

kad smo vec kod hrane znate li onu....
Kako si smrsala, jel to neka nova dijeta...
krompir...
kuvala ili przila...
Kopala...
Izvinite na ot.. morala sam [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:49:53)

Tija, mislim da u ovoj temi mozes da off topic-ujes koliko hoces




Trcosava -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:53:16)


IZVORNA PORUKA: Wannajah

S obziro na to kakvo nam je svima stanje dole,kapiram da se iz usta nasih mm cesto cuje to PU! Hahahahahahahah

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Torbica -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 8:57:57)

Juuuutrooo! Prvi pokusaj ustajanja je bio u pola osam, cera vice - jel mozemoooo kod vas? [sm=hudicek1.gif] Rekoh, cuti dok bebac ne ustane, i to je trajalo do 8, dobro je, ne mogu da se zalim.... Dorucak i sve po redu.......




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:05:39)

Mozda je glupo sto ovo pitam ali sta znaci kada te moderator samo citira bez commenta? Jesam li preterala ili???? Nova sam pa jos ne kapiram sve.. :)




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:08:53)

Imaju tri smajlija ispod Wanaa... svidja joj se tvoj post [sm=smiley1.gif]
Nije opomena, no frx




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:10:42)

Hihihi. Dobro je.. J na mobilnom ne vidim ni jedan smajli.. Sta znam.. Ko pita na skita.. :)




Olga75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:14:15)

moje dete je doruckovala marsmelo bombone a ja sam se pravila da ne vidim [sm=smiley13.gif]
Wannajah , kad te opomenemo znaces [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:15:49)

Mi jos u pizami... jel to OK




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:16:47)

Olga primljeno k znanju..




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:18:03)

Ivanka,nisi jedina.. :)




Olga75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:18:54)


IZVORNA PORUKA: Wannajah

Olga primljeno k znanju..

[sm=smiley2.gif]
nego je l ok da ja ne operem kosu a vodim dete na rodjus ?




Wannajah -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:21:31)

Ja u kakvom sam raspolozenju rekla bih ti da ga vodis u pidzami tako da kapiram da nisam kompetentna da delim savete danas.. :D




mali_mis -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:22:57)

Ivanka, nisi jedina [sm=smiley1.gif] Ja da mogu citav dan bih bila u pidzami.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>