RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:25:33)

evo vukovi poceli da vrsljaju po stanu, Nikola lupa o vencijanere , Marta je vec uspela da se ipise sa folmasterima , a ja sedim mirnooo i listam kvote ( sprotska kladionica) jos malo sledi setnja do kladionice pa ujedno da ih izvedem malo na vazduh [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:26:47)

Ovu temu je trevvbbvvvvcvbbgv trebalo davno otvoriti g&hhhhhhh
Ivka i ja zajedno pisemo [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:31:34)

Ivanka, ja da mogu po ceo dan bi bila u pidžami.Moj najmlađi je ustao još u 7, a ja ga tek sad obukla[sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 9:34:07)

e tema za nas isfrustrirano - lenje - nadrndane jer smo zapustene i neostvarene [sm=zz_mstickle.gif]
ma ko nas sisa , same smo sebi krive [sm=jezicek.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:20:48)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi jos u pizami... jel to OK

ja sam uvek u pidzami.... uvek, kada mi neko zvoni na vrata, mora da da saceka da se obucem, posto je to moj standardni outlook u stanu potkosulja + pidzama...




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:22:41)

ja sam danas nemajka number 1. moj dragi je ustao sa decom u 7, a ja nastavila da spavam do 9 [sm=zz_wavespin.gif]
ko me sve mrzi, da cujem???[sm=smiley36.gif]
ali posle sam se iskupila, otisla na pijacu, u apoteku...a ves mi stoji od juce u masini, kontam da se ubudjao...




Klarita -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:24:22)


IZVORNA PORUKA: Olga RR


IZVORNA PORUKA: Wannajah

Olga primljeno k znanju..

[sm=smiley2.gif]
nego je l ok da ja ne operem kosu a vodim dete na rodjus ?

Ako imas bebi puder,pa utrljaj, da ne budes bas masna [sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:28:25)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

ja sam danas nemajka number 1. moj dragi je ustao sa decom u 7, a ja nastavila da spavam do 9 [sm=zz_wavespin.gif]
ko me sve mrzi, da cujem???[sm=smiley36.gif]
ali posle sam se iskupila, otisla na pijacu, u apoteku...a ves mi stoji od juce u masini, kontam da se ubudjao...

Jovke, ja sam tvoj covek!
Mm nahranio oboje od jutros, (N dva obroka vec)...ja ustala oko 10h, jos sam u spavacici, pijuckam kafu i citam vas....iiiiiiiiiiiiiiii? iiiiiiiiiiiiiiiiiiii?
Kozmeticarka ne moze da me primi danas, znaci cu da si obrijam fudbalerske mi noge...moram, sutra idem na svadbu[sm=smiley13.gif]
A, za ves, ne brini! Desava mi se cesto, samo pusti brzi program, hoce malo da se umirise od stajanja[sm=jezicek.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:46:17)

znala sam cim sam ja obrijala noge, pogorsalo se vreme, pu[sm=smiley36.gif]




tijatija -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:50:04)


IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mi jos u pizami... jel to OK

ja sam uvek u pidzami.... uvek, kada mi neko zvoni na vrata, mora da da saceka da se obucem, posto je to moj standardni outlook u stanu potkosulja + pidzama...

don't

meni se desi kad dodje mm sa posla da me zatekne u pidzami i uvrek drami kad me vidi ( nemamo sta da obucemo u kuci ) [sm=smiley36.gif] ja imam vise pidjama nego ukupno stvari za celu godinu( letenjm, zimske tri cetvrt, sexy [sm=smiley2.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:53:12)

ja imam malo i uzasne su[sm=smiley36.gif] tako da za mene nema opravdanja.... volim da izgledam kao klosar u stanu, pa to ti je.
danas je redak dan kada imam neku majicu na bretele odgore, a ne potkosulju..
a da vam ne pricam kakav asortiman fleka mi se stvori na pidzami posle 2 dana koriscenja u stanu..




anci kv -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 11:57:35)

E pidžama..nekad se pređem pa izađem u dvorište u njoj..srećom izgledaju kao trenerka pa se mnogo i ne potresam




mali_mis -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 12:05:26)

Moje pidzame su spavacice, sa macama, kucama, sundjer bobom koji se izlizao, jedna se toliko izlizala i ofucala od pranja da se providi, al je udobna i za leto milina.
Napravila sam sebi drugu kafu, a pakovanje nek ceka, kad bebac zaspi ponovo, jer je zadnji put spavao citavih 30 min [sm=smiley29.gif]
I da, obukla sam se, al sto sam sarena, ni uskrsnje jaje mi nije ravno [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 12:08:02)

Vi bre nesavrsene vec otvorile sezonu brijanja i depilacije, a ja ni pomislila nisam...[sm=smiley36.gif]
Ali meni se dlake na nogama i ne vide, zvali me "trci trci dlacica"...
A za kuvanje, tu mogu samo da mi zavide, mm promasio profesiju, pa ne izlazi iz kuhinje...




New Mom -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 12:22:48)


IZVORNA PORUKA: mati
A za kuvanje, tu mogu samo da mi zavide, mm promasio profesiju, pa ne izlazi iz kuhinje...

E, ja imam svekra za to. I jos mi ugadja.[sm=smiley1.gif] P.S. Danas mu rodjus, red da ga pohvalim.[sm=smiley1.gif]




mati -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 12:36:45)

NM skuvaj coveku bar kafu, kad ti toliko ugadja.
Ja mm danas obradujem narucenom hranom, zasluzio je bar za godisnjicu da ne sprema...[sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 13:06:30)

Znaci stvarno piz...im sto je moje srednje dete postalo njakavac! Evo ga sad me ljubi po stopalima i potkolenicama ne bi li se izvinuoooo.... Joj zene, pa zivci su potrosna stvar bar kod mene. Mrziiiiim kad mi dete njace za svaku sitnicu, mrziiiiiiiim. Ispituje granice, znaaam, ali ne mogu...Taman se cera smirila sad se ovaj povampirio, buuuuhaaaa!
Rucak? Eno ga ekspres lonac radi, bice to jedan predivan samokuvajuci paprikas od teletine sa dodatkom Seoskog lonca....... Sad cu po ceru, u Skolici slikanja je..A ovaj me ljubi gde dohvati [sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 13:31:57)

Torbi, tesim se tvojim malim[sm=smiley36.gif] i moja je sva takva, narocito u poslednje vreme ili od kad sam se porodila[sm=zmeden.gif] Jutros sam joj "pretila" da cu se spakovati i itici u Tunguziju i tamo me niko nece naci, a tata ce onda da dovede macehu [sm=hudicek1.gif]
Prijavite me u socijalno [sm=hudicek.gif]




Torbica -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 14:15:35)

Joj Klarita...gledam sad po tikeru, pa oni su tu negde, ma to je taj uzrast, nema sta.... Nego je bio zlatan pa se probarabio [sm=hudicek1.gif]




Anoniman -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 18:28:38)

jaooo, savrseno nesavrsena tema! umrla sam od smeha.
moje je dete ovih dana toliko kenjkavo i toliko nespava da se vise i ja malo malo pa vicem na nju, pokusavam da je podmitim, ucenim...onako, bas pedagoski [sm=jezicek.gif]
sto se tice depilacije, pazuh i noge redovne uz tusiranje (koje moze da se desi u bilo koje doba dana kad se nadje 5 minuta, onako po vojnicki), ali drugi delovi...[sm=smiley36.gif] al te druge delove niko ni ne vidi, pa ni mm, ne pusta nas dete [sm=jezicek.gif][sm=smiley13.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 18:31:02)

Koooonacno sam oprala zavese [sm=bravo.gif]
Jupiiiiiiiii [sm=smiley1.gif]
Peglala na terasi da me komsiluk vidi i sad sve dise i mirise [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 18:46:30)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Koooonacno sam oprala zavese [sm=bravo.gif]
Jupiiiiiiiii [sm=smiley1.gif]
Peglala na terasi da me komsiluk vidi i sad sve dise i mirise [sm=smiley1.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].

ja danas skoro da nista nisam uradila. ceo dan sam sa detetom napolju, ne propustamo ovako lepo vreme, jedva smo ga docekale...
ali sam jutros skratila dlacice na nogama, muz me veceras nece prepoznati [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 18:57:24)

a, da, kako bismo otisli sa igralista slazem je da je to bezveze i da idemo na drugo [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 19:14:15)

Oooo pa moja porodica je zbog celodnevnogvijanja po gradu ostala bez rucka, na kraju jeli ostatke iz frizidera, supu iz kesice, pire i kesice, bareno povrce i brdo salate [sm=smiley1.gif]
A peglanje je palo uz kaficu kad je Ivka uspavala i sebe i tatu [sm=smiley1.gif]




jovicaa -> RE: ZA Vuki-nesavrsene mame! (10.5.2014 19:33:11)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Koooonacno sam oprala zavese [sm=bravo.gif]
Jupiiiiiiiii [sm=smiley1.gif]
Peglala na terasi da me komsiluk vidi i sad sve dise i mirise [sm=smiley1.gif]

ivanka! 10 poena za tebe! [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>