RE: Dojenje - vase iskustvo III deo (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Dojenje i dopuna dojenju



Poruka


branki* -> RE: Dojenje - vase iskustvo III deo (3.5.2020 15:41:23)

Podset_i me neka nagradna tema malopre na dojenje..

Sad sa ove distance kad pišem. .uživala sam. A,radi me dosta i ono moje raspoloženje i patnja za trecom bebom,verovatno.stalno sam u ovim temama..Sina nisam dojila..Mnogo razloga..viši faktor.Cerku jesam. .Od prvog dana su mi je stavili na grudi..neopisiv osećaj.bukvalno. Nije se skidala od tog prvog puta..I nakon užasnog bola i ragada, ne znam vise ni koliko je trajao bol,ali se secam da kad treba da joj dam da sisa,ja stisnem zube,bukvalno,opsujem ,i dam.koliko mi je bilo bolno.ova tema mi je puno pomogla .puno.Nakon toga...uživala sam.skoro pune dve godine sam je dojila .dohranU nisam koristila.jela je posle i čvrstu hranu. .U skladu sa mesecima.ali sam uživala. Neprocenjiv osećaj. Moraću večeras da tražim svoje stare postove i čitam. 




Mirko Svirko -> RE: Dojenje - vase iskustvo III deo (26.7.2020 0:38:48)

Neopisiv osecaj.Na pocetku kad smo dosli kuci sve mu je bilo malo. Na kraju sam kupila pumpicu i merila koliko imam mleka. Pedijtar je tada rekla da damo posle sisanja malo dohranu bar jednu mericu ali to je trajalo 2 nedelje. Jer on nije bio toliko bas gladan. Posle je bljuckao. Onda ja stisnem zube i presla samo na dojenje. Bilo je tu ragada. I visio je bukvalno kod mene jedan period. Ali dojila sam 19.mes. bilo je divnooo. One male rucice i vuce majicu.. ma samo one okice kad vidim istopim se.I sada sam gledala malo slike kada je bio beba. I bas je lep osecaj dojiti bebu i bas je lep osecaj biti mama.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 96 97 [98]