RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (27.7.2016 9:47:03)

Naravno po kuci nesto onako bas opusteno i Udobno prvenstveno, a sad kad dojim samo da landara [sm=smiley36.gif] I obavezno kazem mm ako zna da ce nam neko doci da mi kaze da ukrotim ove moje dude [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (30.11.2019 10:55:45)

da,presvlacim se,pisala sam vec u temi..ucim tome i decu,kad se dodje iz vrtica da se presvuku u staru garderobu,tj onu za po kuci.kao i da ujutru ne budu u pidzami ceo dan,pa onda u njoj da se legne u krevet.ili da zaspu obuceni..prosto,tako se uce redu..tako da,da.presvlacenje obavezno.garderoba za po kuci i napolju.




mama Jo -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (30.11.2019 10:57:23)

I kod nas je isto tako... posebno kad dodjemo iz parka, prvo pranje ruku pa presvlacenje pa moze sve ostalo.




MamaNecaVo -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (1.12.2019 20:32:17)

Kod mene postoji samo za po kuci u smislu helanki i pidzama ali ne bas u punom smislu te reci podele odece. 





mama Jo -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 12:04:19)

Naravno da postoji, kod kuce jedno, napolje drugo 😊




Ivanka 75 -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 12:09:15)

Mene vecito komsinice pitaju "gde ides pa si se sredila?" "Do pijaca." 😊
Jos se lepo vidi kad sam obucena za posao, plus nasminkana. 




smeško -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 12:40:04)

Ja se slabo sminkam, ali se obavezno presvlacim cim izlazim iz dvorista. Kada se vratim kuci, prvo presvlacenje u garderobu za kucu, pa sve ostalo. Garderoba za kucu mi nije stara, iscepana, isflekana, ali je opustena. 





bikicaV -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 13:20:24)

Pa naravno da imam za izlazak drugu garderobu, sto bi jedna moja drugarica rekla "po kuci izgledam kao klosar".




mama Jo -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 13:26:45)

Kod kuce to bude neka izbledela majica i trenerica, ali nekako ne volim ni kod kuce da bude u iscepanom ili isflekanom.




bikicaV -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (26.6.2020 13:28:41)

Pa , dobro , samo da je cisto, sad toliko garderobe svi imamo da tako nesto i nemoramo nositi , iscspano.




Misha i Ljisha -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (28.6.2020 6:41:44)

Jao ja P presvlacim bar 3 puta na dan a nekad i vise. On je bas brlja. I zbog toga ima za dvoriste i po kuci i posebno za druge prilike. Strasno. Mislim svi se presvlacimo. Ja momentalno cim stignem s posla i mm a D sta znam. Ona se ne prlja pa nekad i dozvolim da ostane u odeci u kojoj je bila u skoli. A nekad...skola jedno kuca drugo trening trece. Ja samo perem ves kao ludak 😁





Mirko Svirko -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (27.7.2020 9:16:26)

Naravno. Imamo to novo odelo i staro. Kad kazem staro ne mislim na iscepano ili isflekano. Ali starije mislim izbledelo ili kao sto moj sin ume da se zakaci negde pa onda ja to sredi usijem naravno ali mi vise nije novo odelo.

Presvlacenje kad se dodje iz parka obavezno. Generalno jedno odelo za kucu a drugo za grad.




flamingos -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (27.7.2020 10:07:16)

Ima garderobu za po kući,ono što je iznošrno i nije za grad,školu.Naravno,sve je to još uvek novo,brzo raste i gledam da bar po kući nosi.Velika je,ne prlja se,baš pazi.Oduvek je takca bila.❤





Mirko Svirko -> RE: Garderoba za kod kuće i za napolje (27.7.2020 10:09:53)

He he devojcica Flamingos. 

Moj ode do reke i to cizmama kao bice ok samo malo da se poigra a onda posle 5 minuta on ceo mokar i pun peska i mulja 😂😂😂Ali sad je mali neka ga da se igra i oset_i sve cari detinjstva.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]