Bolovi u kukovima i ledjima (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


micamica -> Bolovi u kukovima i ledjima (9.8.2014 11:44:56)

Ne znam da li ima ova tema,ne znam ni gde da napisem [sm=smiley1.gif] Imam bolove u kukovima i ledjima,10 nedelja je trudnoce,prva je trudnoca,da li se to siri ili sta je,ima li neko da mi pojasni malo [sm=smiley1.gif][sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] Nocu ne mogu da spavam,ne odgovara mi nijedan polozaj!




bubulence -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (9.8.2014 11:57:13)

kazu da jeste normalno. mene isto bole ledja ali ne bas toliko. ali nr ne mogu dugo da sedim ili lezim. stalno se prevrcem...
pretpostavljam da je zbog sirenja ...




micamica -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (9.8.2014 12:01:47)

nemam stalno,npr sinoc kad sam legla sam osetila ali malo nije jak bol...




SunFlower -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (9.8.2014 22:37:00)

I ja se patim sa tim bolovima vec dve nedelje. Znate kad roknu injekciju u g**icu, e pa sad zamislite da vam tako stoji ta igla, eto takav bol grozan. Samo levi guz, kuk, karlica sta li je. Sigurno neki ligament tu osetljiv. Naravno javi se bol kad se umorim. Ja mislim, a u doktorica mi je rekla da je sve to normalno.




micamica -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (10.8.2014 10:23:26)

posto stavljam progesteron vaginalno,dan posle toga,dole je sve zatvoreno kao neka pregrada,ne mogu vise ni staviti vaginoletu,ne znam kako da vam objasnim to,izvinite na izrazu [sm=smiley1.gif]




Dada81 -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (11.8.2014 11:42:59)

Jeste normalno,siri se i karlica,sve se prilagodjava,malo i tezina,sve se oseti.. A,mene vec dugo,posle ovog drugog porodjaja,bole ledja,onako nisko,tesko mi je i da se savijem ,neko vece jedva Marka iz krevetca podigoh,bas boli[sm=smiley13.gif]




jabudic -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (22.7.2020 9:34:02)

Što mene ubiše leđa jutros.[sm=zmeden.gif]
Doduše, opičila sam jedan krug šetnje kroz šumu, tu ima malo i zahtjevnijih dionica sa alpinističkim elementima. [sm=smiley36.gif]
Iako mi je to jutarnja rutina, možda sam se preforsirala.




flamingos -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (22.7.2020 9:50:33)

Jabudic,verovatno zbog duge šetnje.Sad odmaraj.Mene kukovi bole od kičme i od nebrojanih inekcija koje sam primala.Ali,dobro,to je prošlost,ali stiže me polako sve...❤





Sanjica26 RR -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (22.7.2020 12:44:51)



IZVORNA PORUKA: jabudic

Što mene ubiše leđa jutros.[sm=zmeden.gif]
Doduše, opičila sam jedan krug šetnje kroz šumu, tu ima malo i zahtjevnijih dionica sa alpinističkim elementima. [sm=smiley36.gif]
Iako mi je to jutarnja rutina, možda sam se preforsirala.

I mene su u trudnoci bolela bas ledja. Nisam mogla da se namestim nikako. I dalje me bole. 




Mirko Svirko -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (24.7.2020 9:26:03)

A mene ledja bole pre ciklusa i to bole kao da sam pokocena cela.





BMaja -> RE: Bolovi u kukovima i ledjima (17.12.2020 11:40:35)

Joj i meni se sve raštimovalo bilo, kukovi su me strašno boleli, a bole me i dalje (godinu dana posle), samo malo slabije nego u trudnoći




Stranica: [1]