RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Dora89 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.9.2018 9:28:24)



IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊




Sanjica26 RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.9.2018 9:51:31)

To moze samo Masnica da nam kaze sta se desilo. 




Dora89 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 8:31:06)

Jel'' biste mogli da pomerite ovaj plus, ili da ga stavite u isti nivo sa "odgovori" i "citiraj", ili da ga stavite pod "više opcija"? Često ga zakačim dok kucam komentar.




MasnaMasnica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 8:58:29)

Jess ima 2 ili 3 u slike mama sa svojim bebama, ali slike samo dece vise nisam kacila na rr niti bih okacila. Bebac je takon 100 postova napisi pa imas uvid u odredjene teme. To bi i rr trebala da uvedr ipak ima veliki broj clanova.
Sta 




MasnaMasnica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 9:03:12)



IZVORNA PORUKA: Dora89



IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'''' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊



Dora ,ljudi tj. zene na rr se dele na one koje su tu da nauce nesto,procitaju ,posavetuju se, i na one dokone i zavidne, pa ako malo se izdvajas iz mase, nadje se neko ko bi da ti napskosti,ali ne zna za koga se zakaci.😅🤣




jess021 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 10:28:27)

UM, bez ljutnje, ali secam se frke iako ne znam sta je tacno bilo, a posle si opet stavljala slike sa D krstenja. 




Tajčica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 10:40:28)

UM, kada se uđe na tvoj profil na FB, sve slike dece se vide, sve stavljaš javno, šo znači da i oni koji nisu prijatelji mogu da vide.

Meni ne pada napamet da mi slike dece gledaju oni koji mi nisu prijatelji.




Dora89 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 12:41:44)



IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica



IZVORNA PORUKA: Dora89



IZVORNA PORUKA: jess021

Setite se sta je bilo sa UM, ali ona je opet nakin toga stavljala slike dece.



Ovo me interesuje, šta se desilo? Jel'''''''' može neki link?
SVE POHVALE ZA NOVI DIZAJN SAJTA I FORUMA! 😊



Dora ,ljudi tj. zene na rr se dele na one koje su tu da nauce nesto,procitaju ,posavetuju se, i na one dokone i zavidne, pa ako malo se izdvajas iz mase, nadje se neko ko bi da ti napskosti,ali ne zna za koga se zakaci.😅🤣



Otprilike pretpostavljam da je neko delio slike dece. Slažem se, treba ih zaključati na društvenim mrežama, tako da ih vide samo ljudi u koje imamo poverenja, mada ni to nije 100% sigurno, jer i njihovi profili mogu biti hakovani. Ovde na Forumu bi se moglo regulisati da za svaku sliku koju članica objavi u svom albumu može da bira osobe poimence koje tu sliku mogu da vide, bukvalno jednu po jednu članicu da bira. Tako je najsigurnije.Ne bih sad da pametujem, ali volela bih da podelim jedan savet. Ako kačite sliku samo šake, računajući da je to bezbedno, vodite računa da se ne vide otisci prstiju ni pod uvećanjem. Iz tog razloga nisu bezbedni ni oni crteži kad dete uvalja šaku u temperu, pa prisloni na papir.




IvanaSK RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 12:49:32)

Dora, imas Albume gde mozes kontrolisati ko ti moze videti slike.




marketing RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (25.10.2018 13:27:37)

Ivana vam je lepo rekla, a mi ponavljamo godinama.
U albumima objavite slike i gledaće ih onaj kome VI dozvolite (desno u albumima podesite).
Zašto objavljujete javno na forumu, ne želite da vam svi gledaju slike a ne koristite opcije koje nudi Ringeraja?



Dora, naravno, pa toliko je stranica koje žive od lajkova (lajkovi donose novac tim stranicama), sve udaraju na emociju - rodna mesta, rodna gruda, ostala mi duša u rodnom kraju itd, puno ih je, i opušteno skidaju slike (često dece) sa FB profila koji su javni i objavljuju na svojim stranicama radi lajkova. Naravno da neće skinuti slike mame koja ne objavljuje slike dece ili koja je zaključala svoje fotke na FB.


IZVORNA PORUKA: Dora89
Slažem se, treba ih zaključati na društvenim mrežama, tako da ih vide samo ljudi u koje imamo poverenja








suzyyy -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.12.2018 20:04:27)

Pozdrav svimaDal mi neko moze pomoci kako da obrisem duplikat recepta u takmicenju za recept meseca ?? Tel mi nesto blokirao i objavim dupli a to nesme . :((
Hvala 




Sanjica26 RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.12.2018 20:08:43)

Suzyyy, stavi nam link recepta koji treba da se obrise, pa cemo da sredimo.[sm=smiley1.gif]




suzyyy -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.12.2018 20:37:51)


Ukusna piletina




veselicaa -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (1.12.2018 20:47:02)

Evo teme za postavljanje linkova Kako napraviti link




suzyyy -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.12.2018 13:39:18)

Dali ste obrisali moje recepte sto sam traziila??




Sanjica26 RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (2.12.2018 13:47:56)

suzyyy, tek od ponedeljka. Sad je vikend. Budite bez brige. Bice obrisano.




suzyyy -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (23.12.2018 16:00:53)

Ja opet zabrljala jel mozete da obriset_e ova dva recepta hvala 😘[/url]    [url=http://www.ringeraja.rs/c-kuhinja/recepti/riblja-corba_4001.html]




Maraj -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (15.1.2019 9:38:35)

Pokusavam da glasam u temi "Paket za trudnice"-januar.Ali mi ne ide. Ne belezi se moj glas. Kaze da nisam na fb. A jesam ulogovana




MasnaMasnica -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (28.3.2019 9:18:05)

Udjoh da ptam nesto pa videh neke odgovore od prosle godine koji su mi promakli. Moze RR da se vadi koliko hoce ali ja imam pisani dokaz da je slika skinuta bas sa ovog sajta, ne sa mog licnog profila. :) A ti Tajcice posalji zahtev da vidim ko si posto vec znas kako da me prondjes na fb.[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (28.3.2019 9:46:15)

Mashnice, sad nisam u toku, ili sam zaboravila, ali slike mogu da se skinu sa svakog sajta. Klikneš na nju da se otvori i lepo je sačuvaš. Tako da svako ko stavlja lične fotografije po forumima je u riziku da ih neko "ukrade". Nema to veze sa RR ili bilo kojim drugim sajtom. Da, ima sajtova gde moraš da budeš ulogovan da bi video fotografije ali šta je teško otvoriti nalog? Sreća što slikomat više ne radi pa je gomila fotki nestala sa foruma [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (30.3.2019 19:45:24)

[sm=smiley32.gif]




Ivanka 75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 12:16:31)

Ne mogu da posaljem privatnu poruku kad udjem na RR desktop site preko mobilnog. Pokusavam vec duze vreme ali ne ide.
Nekoliko puta mi uspelo ali iz stotog pokusaja bukvalno. Ne znam da li nesto pogresno radim ili... 




vonavoj -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 13:00:46)

Ivanka,moras naslov poruke da uneses.




Ivanka 75 -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 13:11:40)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ivanka,moras naslov poruke da uneses.



Unosim sve sto treba ali nece. 




MimaKos -> RE: Problemi na RR i nove ideje - 3. deo (16.7.2019 13:46:57)

Pokusaj direk sa foruma na nik da.posalhes, meni tako hoce, pp u desktop verziji





Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>